iPhone - help
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: iPhone - help

Nov član
    Učlanjen
    06.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano iPhone - help

Ljudi, imam problem,
    ortak mi pali za New york, pa sam mislio da mu dam kes da mi tamo uzme iPhone....
    Sta vi mislite o tome, i imate li neki predlog na sta da obrati paznju prilikom kupovine...
    POZDRAV!

Obećava >>PRLE<< (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano Re: iPhone - help

Samo da nema softver 3.1 jel on ne moze da se otkljuca jos i pitanje kada ce moci, svi softveri pre toga mogu da se otkljucaju. Problematican je i 3GS, koliko ja znam i ako ima 3.0 softver otkljucan u slucaju da ti padne sistem neces moci da uradis restore ponovo na 3.0

A da zaboravi, najbolja varijanta je da ti uzme sim free iphone jel su oni otkljucani fabricki za sve mreze, jedino je problem sto su mnogo retki a i kad ih nadjes malo skuplji
    Poslednji put ažurirao/la >>PRLE<< : 07.10.2009. u 00:25

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio >>PRLE<< Pogledaj poruku
    Samo da nema softver 3.1 jel on ne moze da se otkljuca jos i pitanje kada ce moci, svi softveri pre toga mogu da se otkljucaju. Problematican je i 3GS, koliko ja znam i ako ima 3.0 softver otkljucan u slucaju da ti padne sistem neces moci da uradis restore ponovo na 3.0

A da zaboravi, najbolja varijanta je da ti uzme sim free iphone jel su oni otkljucani fabricki za sve mreze, jedino je problem sto su mnogo retki a i kad ih nadjes malo skuplji
    Ma najkasnije za mesec dana ce izaci novi softver,tako da nije nikakav problem za otkljucavanje!
    A sto se tice sim free iphone ne znam da li znas da za njih vazi samo godinu dana garancije,dok za ove "kodirane" vazi 2 godine!
    Ne volim mitinge, tu najbolja mesta uvek zauzme policija

Obećava >>PRLE<< (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Ja sam cekao 4 meseca soft unlock za softver 2.2 pre oko god. dana. Sto da rizikuje kace i dali ce, kupi sa OS 3.0 i nema da briga.....

Domaćin Dupont (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio >>PRLE<< Pogledaj poruku
    Ja sam cekao 4 meseca soft unlock za softver 2.2 pre oko god. dana. Sto da rizikuje kace i dali ce, kupi sa OS 3.0 i nema da briga.....
    U pravu si...ali treba prvo da trazi i da nadje sa 3.0!
    A ako te zanima za 2 nedelje izlazi vec novi softver(iz pouzdanih izvora)
    Ne volim mitinge, tu najbolja mesta uvek zauzme policija

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •