Dragi mladenci...

Dragi moji, okupila se stoka da se venča, kao što je i bio red.
Da završimo na brzinu, i gladan i žedan sam.
Ti mala Dlakuro, jel uzimaš ovog prasca za muža ?
- Ja ću biti gazda, znači, DA
Ti prascu, uzimaš li ovu strvinu za ženu ?
- J'ebiga, šta ću .
Konačno, razmenite bale, pivo se ohladilo.
 
Dragi mladenci,sada kada su potpisi pali,da vam u ime opstine kazem koju mudru.Mladozenja,na tebi je da ti se u narednih minimum 50 godina dize na mladu,mlada nemoj da mi crvenis tu nego se prihvataj posla i koristi svaku priliku da, sada vec muza, obradujes dobrim vaginal,oral ili normalnim:lol: sexom -po zelji.Uzivajte u cepanju kad god vam padne na pamet i neka vas moralne stege ne sprecavaju da jedno drugom ispunite sve najludje fantazije,b*i*zz*a*r/trojke/gang-bang/sm/....Srecno!
Roditeljima i rodbini zelim sve najlepse i puno uspeha u zivotu i radu:lol:
 
Dragi mladenci,sada kada su potpisi pali,da vam u ime opstine kazem koju mudru.Mladozenja,na tebi je da ti se u narednih minimum 50 godina dize na mladu,mlada nemoj da mi crvenis tu nego se prihvataj posla i koristi svaku priliku da, sada vec muza, obradujes dobrim vaginal,oral ili normalnim:lol: sexom -po zelji.Uzivajte u cepanju kad god vam padne na pamet i neka vas moralne stege ne sprecavaju da jedno drugom ispunite sve najludje fantazije,b*i*zz*a*r/trojke/gang-bang/sm/....Srecno!
Roditeljima i rodbini zelim sve najlepse i puno uspeha u zivotu i radu:lol:

Ti kao da si ucila skole za maticara... :per:
 
Živi i zdravi bili,
uvijek piće dobro pili,
sexali se više nego jeli
imali djece koliko htjeli.

Druge samo gledali
a samo svoju/svoga ...ali,
maštali jedno o drugom
s čežnjom al nikad s tugom.

Stari i sijedi vince pili
i ponekad se pogladili,
sa ovoga svijeta otišli srećni
uspomena puni za život vječni...
 
Da ste maticar, kako bi izgledao vas govor mladencima... Ali, s obzirom na pdf na kojem postavljam temu, neka bude "lascivan"... :per:

danas smo se okupili u velikom broju da odamo pocast nasim XY

pred njima je tezak ali i grozan zivot
gotovo smo sigurni da ce jedno drugo varati i na drugi nacin olajavati svog brachnog kompanjona
sto je sve nekako ljudski jel zato opusteno

oni nek potpisuju mi cugamo za dzabe sve one nikom potrebne gluposti sto ste spremili za poklone im dajte da imaju jos vecu frku sta s tim da rade a da vas ne uvrede kad im nepozvani banete za par meseci da se radujete kako im je gore nego vama

nek im je slava i hvala
suckers

proglasavam vas bespomocnom udavacom i budalom

;D
 
Poslednja izmena:

Back
Top