A Tile ?

Vaše mišljenje o Titu


  • Ukupno glasova
    203
  • Anketa je zatvorena .
trebao je odmah da da republjik breeee:hahaha::hahaha:

ps. mozda se ovi ratovi ne bi ni desili... ko zna:think::think:

А, то мислиш... :lol: Па што је најгоре верујем да би и урадио то да је могао одмах... Верујем и да би, да је могао да види одцепљење, помислио: " Па добро, боље икад'... " :lol:
 
А, то мислиш... :lol: Па што је најгоре верујем да би и урадио то да је могао одмах... Верујем и да би, да је могао да види одцепљење, помислио: " Па добро, боље икад'... " :lol:

verovatno je mogao... mozda je ostavio za kasnije... posle mislio da nema potrebe... ko zna
 
A što, je li umro? A ti mrtav 'ladan ubacuješ ovde i klipove iz 2. svetskog rata. Nego paz' sad ovo:

''Beograđani Ema Malešević i Nikola Maksić u nedelju su se venčali u karlovačkoj Sabornoj crkvi Svetog oca Nikolaja, a sa svatovima u Karlovce doputovali Plavim vozom!''

http://www.bilbord-online.com/dnevnik-sr-karlovci-na-vencanje-plavim-vozom/

Bilo dakle prošle godine. Čujem da je i Boža vozao neke važne ekonomske goste tim vozom ili će ih tek vpzati, nisam razumeo. Nekad su radijski spikeri morali biti ljudi koji ne frfljaju. Titovo vreme.

A ni Sloba na taj voz nije bio gadljiv. Sedneš u Plavi voz pa se voziš kao Broz.:per:


Naravno da nije al je zaslužio za sve ono što je učinio za državu i narod

Pa i ti malo malo pa prebaciš na pdf istoriju

Plavi voz Sloba nije koristio,a sada je na najam da si pratio znao bi daga je Joca Pejčić iznajmio za transport od BG do Deronja
 
Bila nedavno anketa o Slobi, a sad da vidimo kakvo je mišljenje o Titu. Šetam ja tako pijacom u subotu kad na jednom štandu videh ovo:

MajicestandImage001-1.jpg


Pitao ja prodavca ima li Slobine, kaže jok. Imao nekad, ali sad slaba tražnja. Idu kaže ove Titove i četničke. Ajd' dobro kad kažeš, zakoni tržišta su neumitni ...

A danas tek naleteh na zanimljiv prizor na ćošku 2 ulice:

YuImage001-1.jpg


Nešto nisam video da je današnju zastavu tako neko stavio na čak 2 zida. Zanimljivo, čovek umro davno, a i država mu takođe, ali uspomene ne blede. Tja, značajna faca nesumnjiivo i za ljubitelje, a i one druge. No, tu je i anketica, sve javno, transparentno što bi rekli ovi današnji, a u tom duhu molim klo(v)nove da istu preskoče.
Dakle - dame i gospodo, drugovi i drugarice, dragi forumaši i meni još draže forumašice izvol'te na glasanje ...

Невероватно. Себи дајеш за право, зато што си као неки супермодератор, да направиш обожаватељску тему о крвнику титу.

Највећег крвника Срба славиш. А да је неко поставио обожаватељску тему о Недићу, насликана Српска тробојка са СС, онда би ти одмах бановао.

Данас имају власт титовци, мићуновић јахач попова, ђилас и остали верни непријатељи Српства. Па није ни чудо да дозвољавају да се крвник тито слави.

Наравно не спомену да одлично иду продаје мајице Ратка Младића.
 
Poslednja izmena:
Nešto nisam video da je današnju zastavu tako neko stavio na čak 2 zida. Zanimljivo, čovek umro davno, a i država mu takođe, ali uspomene ne blede.

Naravno da uspomene ne blede gubitnicima koji nemaju ni drzavu, ni narod koji osecaju svojim od raspada SFRJota.

Takvih ima dosta, ali, sucur Alahu, sve manje.
 
..osobnog..sam misljenja...da je pravi Josip Broz ubijen u Drvaru..bilo je oko toga....rasprave...neki se slazu s tom..tezom...neki ne..volio bih..kad bi se sluzbeno dokazalo..da u BG-u..lezi..pravi Josip Broz..i to nebi bilo tesko..mada mislim da je jos rano za otkrivanje nekih od svijetskih..tajni..nisam siguran...da sam procitao..ili čuo..neka razmisljanja da je Tito..bio član masonske lože...kazem..osobnog sam misljenja..da je Josip Broz-TITO..poginuo u Drvaru
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Десант_на_Дрвар

jedna od "bajki"..u koju jos mnogi vjeruju..

Interesantno, četnici Dragoljub Mihailovića su učestvovali u borbi u svom pokušaju da uhvate Tita. Dok su Nemci uspeli da se probiju do pećine, Tito je već bio pobegao.

Nemački gubici su bili 789 ubijenih, 929 ranjenih i 57 nestali. Procenjeno je da su partizani imali 6.240 mrtvih zajedno sa zarobljenima, uključujući i mnogo civilnih žrtava.[1]
 
..osobnog..sam misljenja...da je pravi Josip Broz ubijen u Drvaru..bilo je oko toga....rasprave...neki se slazu s tom..tezom...neki ne..volio bih..kad bi se sluzbeno dokazalo..da u BG-u..lezi..pravi Josip Broz..i to nebi bilo tesko..mada mislim da je jos rano za otkrivanje nekih od svijetskih..tajni..nisam siguran...da sam procitao..ili čuo..neka razmisljanja da je Tito..bio član masonske lože...kazem..osobnog sam misljenja..da je Josip Broz-TITO..poginuo u Drvaru
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Десант_на_Дрвар

jedna od "bajki"..u koju jos mnogi vjeruju..

Interesantno, četnici Dragoljub Mihailovića su učestvovali u borbi u svom pokušaju da uhvate Tita. Dok su Nemci uspeli da se probiju do pećine, Tito je već bio pobegao.

Nemački gubici su bili 789 ubijenih, 929 ranjenih i 57 nestali. Procenjeno je da su partizani imali 6.240 mrtvih zajedno sa zarobljenima, uključujući i mnogo civilnih žrtava.[1]


У Новосадској Фабрици Каблова "Новкабел" као портир је радио човек који је Тита од пећине однео до авиона ,обочан портир је био ,знао га је мој покојини деда ,а познаво мој отац
 
У Новосадској Фабрици Каблова "Новкабел" као портир је радио човек који је Тита од пећине однео до авиона ,обочан портир је био ,знао га је мој покојини деда ,а познаво мој отац

...vidi..uopce ne sumljam....u istinitost..tvrdnje..ali zdrav razum....
..ali ajde malo razmisli o toj bajci..odneo ranjenog Tita..do aviJona..i ostao portir..
..ajde malo razmisli...ako nista drugo...Tile bi mu se zahvalio..barm nekim šefovskim mjestom u toj tvornici ili nekoj drugoj...portir sigurno ne bi bio...:rtfm:..
..i dalje sam kod tvrdnje..da je Josip poginuo kod Drvara...
..netko je ovdje cak posatvio..i neki clanak..da je glavnokomandujuci.."naci" padobranaca..izjavio..da nisu uhvatili Josipa..mada..uniforma..koja pokazuje..gdje su trebale biti rane...jasno pokazuje da takva rane nitko nije mogao prezivjeti..pogotovo u ono vrijeme..i s onom..tehnologijom...medicine s kojom su raspolagali ..partizani..
..sve je jos..pod velom...tajne...onakav Tito..je odgovrao svima u svijetu...
 

Back
Top