WINDOWS 3.11
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: WINDOWS 3.11

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano WINDOWS 3.11

Necete vjerovati.. Trazeci po svojim nekim CD-ovima ne mogu da nadjem nikako windows 3.11.... Pitate se sigurno zasto... Pa jednostavno treba mi za jednu staru masinu sa kojom radim neka dekodiranja za radio stanice.. Programi su prilgodjeni tome tako da mi je to potrebno.. S toga Vas molim da mi date neki link gdje bih mogao da skinem windows 3.11 .. Preturao sam po goglu ali ne mogu da nadjem ili mi se nesto ne da. Pozdrav i Hvala unaprijed... GZ.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hvala... Prvo pokupio sam nesto od ovog i moglo se naci, mada da kazem i to da nemam nesto iskustva sa instalacijom ovih vindowsa tako ako se ne snadjem trazicu pomoc od svih Vas.. Hvala gospodjici Andrei i nadam se da ce se odgovoriti na licnu poruku...Poz.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E sad.. Zbunjen sam.. Nikada nisam radio sa ovom 3.11-ticom pa iskreno pojma nemam kako da je nanesem na prazan HDD.. Ovde sa ovih linkova sam skinuo gomilu fajlova koji nemaju neki setup ili slicnu aplikaciju koju bih pokrenuo preko DOS-a naravno.. Sada ako ima strpljivih da mi kazu par stvari oko ove 3.11-tice i da mi neko jos da linkova gdje bih mogao da stinem ovo staro cudo u paketu.. Pored ovog recenog imam i jednu neobicnu stvar koju nekako ne umijem da rijesim.. Na racunaru na kojem treba da ubacim win 3.11 imam i CD ali ne znam nikako da u BIOSU podesim odnosno da ga prijavim da bih mogao sa njega sa radim pa ako to ne rijesim moracu sa disketama da radim.. Hvala svima koji budu nasli strpljenja i vremena da me posavjetuju oko ovoga..

Slične teme

1. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 21.04.2010., 21:12
  2. Windows home na windows server 2003
    Autor Avetinja u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.02.2008., 10:28
  3. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 17.01.2008., 13:41
  4. Windows XP & Dos konzola fullscreen u windows screen
    Autor Login Killer u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 2