XVID FILMOVI???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ruffrave

Zainteresovan član
Poruka
309
Znaci imam jedan veliki problem, stavio sam juce na download 3 filma, i 2 su vec zavrsila, sav srecan jedva cekam da dodjem iz skole, kad ono....
pustim film a na ekranu mi ispise da nemam xvid codec...reko ok nije problem, skinem codec...opet ista pesma...skinem nekoliko playera opet nista...inace file ima nekih regularnih 750mb, ali duzina filma je oko 30tak sekundi....
jel ima neko resenja za ovaj problem? :)
unapred zahvalan!
 
Znaci imam jedan veliki problem, stavio sam juce na download 3 filma, i 2 su vec zavrsila, sav srecan jedva cekam da dodjem iz skole, kad ono....
pustim film a na ekranu mi ispise da nemam xvid codec...reko ok nije problem, skinem codec...opet ista pesma...skinem nekoliko playera opet nista...inace file ima nekih regularnih 750mb, ali duzina filma je oko 30tak sekundi....
jel ima neko resenja za ovaj problem? :)
unapred zahvalan!

Postoje torrent sajtovi koji naplacuju svoje usluge na nacin da filmovi koje skines mogu da se reprodukuju samo u njihovim playerima ,koji se naravno naplacuju prilikom downloada..
 
Znaci imam jedan veliki problem, stavio sam juce na download 3 filma, i 2 su vec zavrsila, sav srecan jedva cekam da dodjem iz skole, kad ono....
pustim film a na ekranu mi ispise da nemam xvid codec...reko ok nije problem, skinem codec...opet ista pesma...skinem nekoliko playera opet nista...inace file ima nekih regularnih 750mb, ali duzina filma je oko 30tak sekundi....
jel ima neko resenja za ovaj problem? :)
unapred zahvalan!

odakle si skidao?
navedi ime sajta pa ce svima biti jasnije a po svemu sudeci nije warez...

jeli imas K-Lite Codec Pack?
ako nemas skini ga sa:
http://www.free-codecs.com/download/K_lite_codec_pack.htm
 
Poslednja izmena:
jooj :/
nista ne pomaze, skinuo sam i onaj K-lite, uradio sve po pravilima i zakonima, i opet nista...
kaze da nemam taj codec i hoce da me redirektuje na neki site...izgleda da je djubrad nesto gadno uradila sa onim file-om...izgleda da cu morati negde drugde da potrazim :(
jel neko imao slican porblem? :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top