Ljubomora i posesivnost

sim*on

Obećava
Poruka
84
Kako uopste pomoci osobi koja ja bolesno ljubomorna?
Sestric mi ima 21 godinu,reklo bi se formiran lik ali......
Tolko je ljubomoran i bez razloga,toliko je posesivan da unistava sebi zivot i jednu lepu vezu sa osobom koja ga mozda i voli ali sigurno nece jos dugo to da trpi.
Kako mi je ovo dete jako drago ,htela bi mu pomoci
ali vise nista i nikoga ne slusa.....
?????????
 
Kako uopste pomoci osobi koja ja bolesno ljubomorna?
Sestric mi ima 21 godinu,reklo bi se formiran lik ali......
Tolko je ljubomoran i bez razloga,toliko je posesivan da unistava sebi zivot i jednu lepu vezu sa osobom koja ga mozda i voli ali sigurno nece jos dugo to da trpi.
Kako mi je ovo dete jako drago ,htela bi mu pomoci
ali vise nista i nikoga ne slusa.....
?????????

Sto se veze tice, slobodno racunaj da je gotova, a za njegov zivot ima spasa. Upravo kraj te veze ce ga dovesti do toga da se malo trgne. Mada to je vec nesto s cim se on rodio, i to sad samo vise ispoljava nego ranije.
 
Ne postoji nacin da se ljubomora i posesivnost prevazidju. To je naucno dokazano.
Skoro sam pisao temu o jednoj mojoj poznanici koja je u paklu ljubomore zivela 20 godina i nije bilo ni malo pomaka u odnosu na pocetak veze i braka koji je u startu obilovao tim stvarima.Tokom vremena se stanje samo pogorsalo,a boljitka ni na vidiku..
:confused:
 
Ako razgovor ne pomogne moraće da se suoči sa posledicama napuštanja osobe do koje mu je stalo.LJubomora guši i to nije zdravo ni za njega,očigledno je nesigurnost u pitanju.Ne bi bilo loše ni da poseti stručno lice:D
 
Sto se veze tice, slobodno racunaj da je gotova, a za njegov zivot ima spasa. Upravo kraj te veze ce ga dovesti do toga da se malo trgne. Mada to je vec nesto s cim se on rodio, i to sad samo vise ispoljava nego ranije.

e bas sam htela to da napisem!:ok:
msm da bi devojka trebalo da mu da do znanja da ili ona ili ljubomora.............
naravno ukoliko njoj to smeta.........naravno ima nas svakavih.......
 
Kako uopste pomoci osobi koja ja bolesno ljubomorna?
Sestric mi ima 21 godinu,reklo bi se formiran lik ali......
Tolko je ljubomoran i bez razloga,toliko je posesivan da unistava sebi zivot i jednu lepu vezu sa osobom koja ga mozda i voli ali sigurno nece jos dugo to da trpi.
Kako mi je ovo dete jako drago ,htela bi mu pomoci
ali vise nista i nikoga ne slusa.....
?????????

Ima spasa,neka nadje sto ruzniju i goropadniju devojku i nema da briga u zivotu!!
 
Sto se veze tice, slobodno racunaj da je gotova, a za njegov zivot ima spasa. Upravo kraj te veze ce ga dovesti do toga da se malo trgne. Mada to je vec nesto s cim se on rodio, i to sad samo vise ispoljava nego ranije.

Nije problem dali ce se ta veza zavrsiti ,mada on kaze da bi se ubio ako se to desi .Mislim da bi se taj problem javio i u vezi sa drugom,trecom osobom.
pitam se stvarno dali je to nesto sto je prirodjeno sa njim,koliko ljubomora moze biti naslednog karaktera,jer je imao deda koji je bio takve naravi.....:(
 
Nije problem dali ce se ta veza zavrsiti ,mada on kaze da bi se ubio ako se to desi .Mislim da bi se taj problem javio i u vezi sa drugom,trecom osobom.
pitam se stvarno dali je to nesto sto je prirodjeno sa njim,koliko ljubomora moze biti naslednog karaktera,jer je imao deda koji je bio takve naravi.....:(

J.bg izrazen skorpijski deo licnosti,mozda i aflikovan..ne boj se,nece se ubiti,k.enja,naci ce odgovarajucu 'zrtvu' :mrgreen:kojoj ce to da prija i zadovoljan..
Mada i ja sam nes tako krivo nasadjen...al ja se ne bi ubio:mrgreen:
 
Hahaha ljubomora i posesivnost imao sam problema sa tim dok sam bio mladji pre 3-4 godine.Sada me uopste ne interesuje.Moj brat koji je bio ljubomoran i nesiguran obratio se meni i naravno ja pomogao tako da mu sad sve ide super.Stariji je od mene 4godine.Tako da ko hoce da mu pomognem neka trazi preko PM kako god hoce...ALI SAMO KO HOCE
 
Nije problem dali ce se ta veza zavrsiti ,mada on kaze da bi se ubio ako se to desi .Mislim da bi se taj problem javio i u vezi sa drugom,trecom osobom.
pitam se stvarno dali je to nesto sto je prirodjeno sa njim,koliko ljubomora moze biti naslednog karaktera,jer je imao deda koji je bio takve naravi.....:(

Nece. Ako ga ostavi, i bude patio za njom, opametice se, sigurno. Treba bas da ga nesto udari da se malo trgne.
 

Back
Top