SLOBODNO RECITE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Manja

Aktivan član
Poruka
1.211
Bilo je skoro reci o iskrenosti na onoj temi "iskrenost po svaku cenu", gde su se mnogi slozili oko toga da je cesto nepristojno reci nekome ono sto stvarno mislite, sto zamerate, sto vam smeta.
Ideja je da ovo bude mesto gde mozete da kazete bilo sta drugim forumasima, a da oni nemaju pravo da se ljute:mrgreen:
 
Razbijam led
Npr
Ja jako volim ......, ali poludim kad napise "nemam poima" i "paradaiz"

ps. izbrisala sam juzernejm (ako nije po pravilniku). Bzvz, al' 'ajde.
 
Poslednja izmena:
Ideja je da ovo bude mesto gde mozete da kazete bilo sta drugim forumasima, a da oni nemaju pravo da se ljute:mrgreen:

е па то не може, није по правилнику. можеш ти да пишеш рецимо о мени, али никако да не напишеш мој јузернејм, него онај миле, или једноставно онај.
 
Ima par njih koji uvek, ali uvek umesto ´´jel´´ pisu ´´jer´´ i jos mnogo slicnih gluposti, ja bi ipak da se ne naljute, ali bi volela da se prepoznaju, pa da nesto nauce... To mi je bas seljacki, kao da su sa nekog brda gde nema osnovne skole...
 
http://forum.krstarica.com/threads/280240
draga, ovako ti pocinju i zavrsavaju takve teme.
kad se treba nekom nesto reci, obicno su sve fine, divne, krasne ;)

E, pa nije isto..kako da ti objasnim, kao kad bi, recimo, tvom muzu smrdele noge, i ti mu kazes..volis ti njega jos uvek i ne bi da se razvodis:lol:
..Znaci, nije lista za odstrel
..Btw, mom muzu su smrdele veceras noge, pa se uvredio kad sam mu rekla :( ***
 
pa jel moguće da vas kod drugih ljudi nervira samo pravopis?
kao, zloba, glupost, zajedljivost, plitkoumnost, arogancija, potpuno ludilo, hvalisavost
sve je to ok
al kad napiše jel umesto jer... eeeee to ne opraštamo
dokle više sa tom formom, valjda i sadržaj ima neki majušni značaj
 
pa jel moguće da vas kod drugih ljudi nervira samo pravopis?
kao, zloba, glupost, zajedljivost, plitkoumnost, arogancija, potpuno ludilo, hvalisavost
sve je to ok
al kad napiše jel umesto jer... eeeee to ne opraštamo
dokle više sa tom formom, valjda i sadržaj ima neki majušni značaj

Ima. Inace, ti me uopste ne nerviras, obozavam tvoje postove, ali se udrzavam da te hvalim bas stalno, da ne pomislis da sam nastrana i steknes maniju gonjenja :D
 
Ima par njih koji uvek, ali uvek umesto ´´jel´´ pisu ´´jer´´ i jos mnogo slicnih gluposti, ja bi ipak da se ne naljute, ali bi volela da se prepoznaju, pa da nesto nauce... To mi je bas seljacki, kao da su sa nekog brda gde nema osnovne skole...[/QUOTE]

:lol:
hajde izgovori ovo:
Sutra necu na voznju jer moram uciti za ispit
Sutra necu na voznju jel moram uciti za ispit.

Da li razumijes uopste razliku izmedju jer i jel?

Jer = uzročni veznik, često se koristi i kao zamjena za budući da
Jel' = skraćeni oblik upitnog Je li;
 
Poslednja izmena:
Bilo je skoro reci o iskrenosti na onoj temi "iskrenost po svaku cenu", gde su se mnogi slozili oko toga da je cesto nepristojno reci nekome ono sto stvarno mislite, sto zamerate, sto vam smeta.
Ideja je da ovo bude mesto gde mozete da kazete bilo sta drugim forumasima, a da oni nemaju pravo da se ljute:mrgreen:

hajde ti, kao autor teme, uzmi prvi komad torte! :)
Izvolite.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top