Najbolji pevači u Srbiji?

Machony

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.940
Pokušao sam da se prisetim najboljih ili najuspešnijih pevača iz Srbije, i palo mi je na pamet svega nekoliko njih. Zato bih voleo da mi vi napišete svoje favorite, i razloge zašto su vam oni omiljeni? Znaci samo pevaci, zabavna muzika, da nisu pevaci nekog benda... Nešto kao Zdravko Čolić ;)
 
Poslednja izmena:
Ako možemo da se ograničimo samo na zabavnu muziku, bilo bi lepo :) Jer narodnih ima dosta dobrih, što je i razumljivo, obzirom da su oni daleko komercijalniji... Znači otpada Aca Lukas i Tozovac :) Ž. Samardžić je pola-pola... Sad mi pade na pamet Jelena Tomašević. Lepo peva devojka ;)
 
Ako možemo da se ograničimo samo na zabavnu muziku, bilo bi lepo :) Jer narodnih ima dosta dobrih, što je i razumljivo, obzirom da su oni daleko komercijalniji... Znači otpada Aca Lukas i Tozovac :) Ž. Samardžić je pola-pola... Sad mi pade na pamet Jelena Tomašević. Lepo peva devojka ;)


Најквалитетнији народни певачи су најмање комерцијални ;)
 
Најквалитетнији народни певачи су најмање комерцијални ;)

Pod komercijalnim mislim na one koji su za široke mase, pa makar bili i kvalitetni. A u Srbiji je odnos narodnjaka prema zabavnjacima uvek bio u korist narodnjaka... U svakom slucaju narodnjaci ne ulaze izbor :D
Nije valjda da je ovo sto smo do sada nabrojali sve od zabavnih izvođača? :per:
 

Back
Top