CHETOZOFIJA ili EGOZOFIJA
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: CHETOZOFIJA ili EGOZOFIJA

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano CHETOZOFIJA ili EGOZOFIJA

Kom nazivu je blizi forum FILOZOFIJA?
    CHetozofija ili EGOzofija?

Pricanje i chat o temama uvijeno u terminologiju filozofskog recnika i pristupa (miris mesa na papiru iz mesare)

ili

posmatranje sveta sa odstranjivanjem svih komponenti koje mogu da poremete ustaljeni poredak EGOCENTRIJE.

1 ili 2

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Maranatozofija!

Da ne bi bilo zabune.

Ako nije, bice!

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Kazanova
    Maranatozofija!

Da ne bi bilo zabune.

Ako nije, bice!
    Izgleda da ti se MaranAta uvukao....
    mislim pod kožu...
    Čim svaki post posvećuješ njemu.... :wink:

Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Ma znam ga sa "religije" jednostavno sam poceo da razmisljam kao on.

Evo sad sedim, kupio sam litar i po BG-a i provodim se trazeci Maran Atu!

Jedan predlog svim urednicima, administratorima, webmasterima i ostalim faktorima u krstarici kako li se sve zovu, boli me...: ne ukidajte Krstaricu (forum - e voleo bih takvog da upoznam ko bi mi ukinuo forum...) i ne izbacujte ljude (tipa zabrane nikova i tako to) to ljude iritira... kada mi ukinuli skupstinu na TV-u ja sam se razboleo, kada sam otkrio krstaricu, odmah sam ozdravio... Ako ste imalo humani obratite paznju i vodite racuna o svojim obozavaocima!

Na par sajtova vodim ozbiljne diskusije ali Krstarica je zakon. Ovaj forum je pun optimizma.

Ja prosto obozavam ljude kao stao je Maran Ata!

Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Ah da, umalo da zaboravim... zasto ukidate teme? Sta vas briga kako ce ko da se raspravlja i prebacuje? Nemojte da glumite Haski tTribunal!

Ja da sam urednik, ni jedna tema ne bi bila zakljucana!

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma znam ga sa "religije" jednostavno sam poceo da razmisljam kao on.

Evo sad sedim, kupio sam litar i po BG-a i provodim se trazeci Maran Atu!

Jedan predlog svim urednicima, administratorima, webmasterima i ostalim faktorima u krstarici kako li se sve zovu, boli me...: ne ukidajte Krstaricu (forum - e voleo bih takvog da upoznam ko bi mi ukinuo forum...) i ne izbacujte ljude (tipa zabrane nikova i tako to) to ljude iritira... kada mi ukinuli skupstinu na TV-u ja sam se razboleo, kada sam otkrio krstaricu, odmah sam ozdravio... Ako ste imalo humani obratite paznju i vodite racuna o svojim obozavaocima!

Na par sajtova vodim ozbiljne diskusije ali Krstarica je zakon. Ovaj forum je pun optimizma.

Ja prosto obozavam ljude kao stao je Maran Ata!
    Delimično si u pravu što se tiče Krstarice...Nekada je Krstarica bila Forum broj 1, no ona je to svoje mesto, svesno ili nesvesno ustupila nekim drugim Forumima koji su rigidnost rukovodstva Krstarice iskoristili na pravi način....Tako se sada ozbiljne rasprave kako iz Religije, tako i iz Filozofije vode na velikom broju foruma bez ukidanja, brisanja, zabranjivanja....
    Ali, na Krstarici je neki drugačiji filing... :?
    Ma, mogao bi ovo ponovo da bude najbolji Forum...

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Ni Kazanova vise nije ono sto je nekad bio...

Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Ih bre mudrice, nemas valjda lose misljenje o meni, svako ima svoje ventile!

Moze, ali ovde ne ucestvuju ozbiljni ljudi vec mi obicni smrtnici i svakojaka nagadjanja. Najvise zbog decurlije na LJ i S i slicnih, stice se dojam da je ovaj forum neozbiljan. Medjutim, ima vise posecenosti nego drugi npr, ako je u pitanju politika (gde sam najaktivniji) tu je tema politika (ostale teme su zanemarljive... a ako je neka druga, tu vise volim da citam. Zbog prometa, ne obracajte paznju na komentare, jer ako roditelji nisu nekog vaspitali, niko od urednika nece... pa prema tome, zivite i pustite druge da umru.

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Ih bre mudrice, nemas valjda lose misljenje o meni, svako ima svoje ventile!

Moze, ali ovde ne ucestvuju ozbiljni ljudi vec mi obicni smrtnici i svakojaka nagadjanja. Najvise zbog decurlije na LJ i S i slicnih, stice se dojam da je ovaj forum neozbiljan. Medjutim, ima vise posecenosti nego drugi npr, ako je u pitanju politika (gde sam najaktivniji) tu je tema politika (ostale teme su zanemarljive... a ako je neka druga, tu vise volim da citam. Zbog prometa, ne obracajte paznju na komentare, jer ako roditelji nisu nekog vaspitali, niko od urednika nece... pa prema tome, zivite i pustite druge da umru.
    Ma ja se malo salim sa tobom, ali zaista pocinjem da mislim da ti je nick krajnje neodgovarajuci...

Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Pardon, trebam li sebe da krstim kao Platon, Sokrat, Kant... I Kazanova je bio filozof. To sto je on pisao realno a proglasen za najveceg svalera... to je zato sto ljudi nisu shvatili njegove memoare. Ti kada bi sada pisala o svojim dozivljajima pa ubacila svoje ljubavne dogodovstine ne racunaj da ce te ljudi shvatiti. Vidis, mnogi bi te proglasili za Mesalinu (u suprotnom, mozda, nekom hladnom kuckom - izvini na izrazu) tako ti je to, zato ne obracaj paznju na moj nick. Citao sam njegove memoare i shvatio onakve kakvi su, a to sto su drugi uzimali te iste... samo su hteli da imaju inspiraciju da dr.ka.ju (pardon). Sto rece Momo Kapor: "kada sam uzimao Kazanovine memoare, bibliotekarka je odmah znala sta mi se mota po glavi".

Zar ti ja licim na nekog ko bi se naljutio tek tako? Priznajem ti, da sam procitao par postova tvojih i mogu ti reci da su gotivni. Zakljuci sama sta mislim o tebi! Budi bez brige mudrice.

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Pardon, trebam li sebe da krstim kao Platon, Sokrat, Kant... I Kazanova je bio filozof. To sto je on pisao realno a proglasen za najveceg svalera... to je zato sto ljudi nisu shvatili njegove memoare. Ti kada bi sada pisala o svojim dozivljajima pa ubacila svoje ljubavne dogodovstine ne racunaj da ce te ljudi shvatiti. Vidis, mnogi bi te proglasili za Mesalinu (u suprotnom, mozda, nekom hladnom kuckom - izvini na izrazu) tako ti je to, zato ne obracaj paznju na moj nick. Citao sam njegove memoare i shvatio onakve kakvi su, a to sto su drugi uzimali te iste... samo su hteli da imaju inspiraciju da dr.ka.ju (pardon). Sto rece Momo Kapor: "kada sam uzimao Kazanovine memoare, bibliotekarka je odmah znala sta mi se mota po glavi".

Zar ti ja licim na nekog ko bi se naljutio tek tako? Priznajem ti, da sam procitao par postova tvojih i mogu ti reci da su gotivni. Zakljuci sama sta mislim o tebi! Budi bez brige mudrice.
    Hahahahha, glasam za Sokrata!
    Nemoj ti mene da uzimas previse za ozbiljno. :wink:
    Mesalina? Moram priznati da ovo uopste nisam razumela.
    Procitao si par mojih postova? :shock: Procitaj ih sve Kazanova, pa ces tek onda shvatiti sta je gotiva. hahahhahahha. Toliko o laznoj skromnosti
    Pozdrav!

Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

'Ajde da ti objasnim.

Mesalina (postoji vrsta kompleksa) je, zaboravio sam cija zena ili sestra bese (izvini, ali polupijan sam) volela mnogo muskarce... da ne objasnjavam dalje mislim da ti je jasno.

Aktivan član Garota De Brasil (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Mislim...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku