Najvise onih koji su za rehabilitaciju Draze!

vecinom ljudi koji nisu iz srbije a stigli na krilima titoistickog talasa, brane svoje pozicije napadajuci bilo kakve rehabilitacije u srbiji.
njihove maticne republike se otcepile, njihovi rodjaci ,sunarodnici , u tim njihovim republikama izvikivali najgore uvrede na racun nas srba, srbije, al oni bi da i dalje drze lekcije i daju svoje sudove o nama uzivajuci sve blagodeti titoistickog doseljenickog komunizma u tudjum kucama,stanovima otetih od srba iz srbije.
tako i onaj crnogorac juce, zna sta brani i zna zasto napada i danas i mrtve srbe iz srbije, ne objasnjavajuci zasto nas srbe u njegovoj maticnoj otcepljenoj drzavi nazivaju okupatorima a on sam sebe u nasoj srbiji naziva "oslobodiocem".
BESKONACNOM RASPRAVOM o rehabilitaciji cvetkovica ,draze ..,zaboravljamo hiljade nevinino streljanih srba iz srbije ,otimanje njihove imovine, sto je na kraju i cilj onih sto su bespravno usli na posed srba iz srbije.
u valjevu naselje peti puk VIII crnogorska I VI licka su vrsile streljanja nevinih srba iz srbije.
nigde ni obelezja ni spomenika,zasto?
 
vecinom ljudi koji nisu iz srbije a stigli na krilima titoistickog talasa, brane svoje pozicije napadajuci bilo kakve rehabilitacije u srbiji.
njihove maticne republike se otcepile, njihovi rodjaci ,sunarodnici , u tim njihovim republikama izvikivali najgore uvrede na racun nas srba, srbije, al oni bi da i dalje drze lekcije i daju svoje sudove o nama uzivajuci sve blagodeti titoistickog doseljenickog komunizma u tudjum kucama,stanovima otetih od srba iz srbije.
tako i onaj crnogorac juce, zna sta brani i zna zasto napada i danas i mrtve srbe iz srbije, ne objasnjavajuci zasto nas srbe u njegovoj maticnoj otcepljenoj drzavi nazivaju okupatorima a on sam sebe u nasoj srbiji naziva "oslobodiocem".
BESKONACNOM RASPRAVOM o rehabilitaciji cvetkovica ,draze ..,zaboravljamo hiljade nevinino streljanih srba iz srbije ,otimanje njihove imovine, sto je na kraju i cilj onih sto su bespravno usli na posed srba iz srbije.
u valjevu naselje peti puk VIII crnogorska I VI licka su vrsile streljanja nevinih srba iz srbije.
nigde ni obelezja ni spomenika,zasto?

Tačno!

Komunisti su okupatori na čelu sa Josipom Ambrozom i Staljinom koji ih je postavio kao maionetski režim!

Kako su pametni oni iz pribaltičkih republika, pa su uništili sve što asocira na komunističke sovjetske okupatore...
 
Jel to iz serije o hapšenju Draže...

Ko beše to reko... Nikola Kalabić...

"Šta će mi voda, nisam tražio da se umivam.. Žedan sam..."
(Pošto četnici kad su žedni piju rakiju :roll:)

Izađi iz Bulajićevih stereotipa...

Stvarno, odakle mi samo ideja da cetnici vole alkohol?

:think:

ndh-ustasha-chetniks.jpg






 
ndh-ustasha-chetniks.jpg




Pa da zasto ne rehabilitovati nekoga ko se samo borio za svoj narod..... a da zaboravih da je to radio sa istim onim Nemcima koji su pobili onoliku decu u Kragujevcu.

a za koji narod su se borili doseljenicki komunisti?
koji je njihov narod?
koji je narod josipa broza?
koji je narod onoga sto je dosao kod nas a javno se hvali zlocinima preko novina?
koliko nevinih srba iz srbije je pobijeno od tih sto koji nikakve veze nemaju sa srbijom?
istina oni danas imaju svoje zemljacke veze koje nam kroje politiku srbije ne pitajuci nas ni za sta.
mi srbi iz srbije smo u politickom smislu na nivou statisticke greske, jer gledajuci pojedine televizije, citajuci neke novine iako nas ima skoro 7000 000 slusamo politicka misljenja ljudi cije se republike otcepile, sto je valjda u srbiji najvaznije.
a onda se cudimo kako statut vojvodine ,kako se crna gora odvoji a ostavi svoje kadrove,kako?
 
Bljak kako ponavljamo najsramnije delove istorije (i dokle?).

Branković je proglašen izdajicom na Kosovu (iako je poznato da nije tako, al trebalo je opravdanje za ishod), dok je turski vazal Marko Kraljević i danas u čitankama narodni heroj.
Pa Ranković, koji je predložio isto ono što je SAD uradila pre petnaestak godina, kad je Texas hteo autonomiju (i uz kojeg sad ne bismo imali kosovsko pitanje).
Pa Draža Mihajlović, koji je bio odan vojnik i borio se za državu čiji je general bio.

Pa, na kraju, i generali koje izručujemo Hagu, a koji su se borili za srpski narod, između ostalog i tokom bombardovanja.

Bljak smo da bljakastiji biti ne možemo.

Ko će nas, posle svega ovog, pred Bogom, da rehabilituje?
 

Back
Top