NA POKLON

mara_al_90

Zainteresovan član
Poruka
119
POKLANJA SE ZUTO-BELA CISTOKRVNA ZENKA EP.BRETON STARA OKO 6 GOD.ODLICAN CUVAR,LAJE NA SVE STO JOJ SE UCINI SUMNJIVOM.MAZA JE I JAKO JE DOBRA.ZA SLIKE NA PP.JEDINI USLOV JE DA OSTANE KUCNI LJUBIMAC STO JE I BILA DO SADA.MOGUCA I DOSTAVA:heart:
 
bez uvrede, ali šta tera nekog da posle 6 godina pokloni psa

Bolje reci ko?Problem je u tome sto ona mrzi komsije i non stop laje kada su tu a oni koriste svaki trenutak nepazne da bi je udarili.Pa da bi se spasila od ne daj boze TROVANJA mora se pokloniti.A azil ne dolazi u obzir jer svi znamo kako ti psi na kraju zavrse!
 
Poslednja izmena:
Bolje reci ko?Problem je u tome sto ona mrzi komsije i non stop laje kada su tu a oni koriste svaki trenutak nepazne da bi je udarili.Pa da bi se spasila od ne daj boze TROVANJA mora se pokloniti.A azil ne dolazi u obzir jer svi znamo kako ti psi na kraju zavrse!

to je baš tužno...
kako ste ovih 6 godina izlazili na kraj
 
Jao ne pitaj.Oni do skoro nisu bili takvi idioti, ne znam sta im je u zadnjih god.dana.Ali problem je sto ja ne mogu da cucim negde i dokumentujem to zlostavljanje inace bi videli oni.Nikako ne mogu da skupim dokaze za optuzbu.Ona je jadna zatvorena u boxu i uopste se pusta po dvoristu jer gospoda idioti ostavljaju otvorenu kapiju(i vel. i malu)ako kojim slucajem izadje iz boxa da se izgubi(posto izmedju nas ne postoji ograda jer oni ne zele da je postave) ili da udje drugi pas da je provocira pa da je ovi gadjaju kamenjem....i da ne nabrajam ostale gluposti.

Sada znate svi zasto se poklanja i zasto je tako hitno:dash:
 
Uh, nemojte im dozvoliti da pobede:neutral:

Pokusajte sa pretnjama... Novi zakon, desi li joj se nesto, sta ce ih snaci... Preuvelicajte malo. Nebitno je sto nemas dokaze, mozes da odes u policiju i kazes sta rade, da se ima dokumentovano pa ako joj se stvarno nesto desi... iskreno pojma nemam kako je to po novom zakonu ali isto tako verujem da nemaju ni oni pa se mozda smire.

Stvarno je tuzno da zbog idiota pas mora da se poklanja, tesko je to za njih, narocito posto je 6 godina sa vama...
 
Pa nije bas za u kucu,jos kao mala je rusila sve oko sebe,a sada je veruj mi kao copor malih stenaca

joj :( bas bedak....posle 6 godina :(
zlotvori odvratni...(komshije)

ne znam,ja bih lepo psa uzela kod sebe u kucu,pa da vidim kako ce bilo ko da je maltretira

Uzmi je ti u kucu:hahaha:

Mala sala,ali bilo bi lepo kada bih joj nasla dom.Baba nece ni da cuje za treceg psa
 
MENE JOS UVEK NIKO NE ZELI!!!

z:cry:
 

Prilozi

  • DSC00509.jpg
    DSC00509.jpg
    26,1 KB · Pregleda: 12

Back
Top