Da li je moguće...?

imaginacija*

Buduća legenda
Poruka
27.140
Da li je moguće očekivati od promiskuitetne osobe ( muške ), one koje često menja partnere i istovremeno je sa više njih, da se vrati u normalno stanje i da se veže osećanjima za jednu devojku.
Ako je odgovor potvrdan, na koji način je to moguće?
 
Da li je moguće očekivati od promiskuitetne osobe ( muške ), one koje često menja partnere i istovremeno je sa više njih, da se vrati u normalno stanje i da se veže osećanjima za jednu devojku.
Ako je odgovor potvrdan, na koji način je to moguće?

Nije moguce, ne gubi vreme,....imam jednog takvog u svom zivotu i to traje 6 godina i moj savet ti je da bezis iz te kombinacije i da veza izmedju vas tesko da moze da bude ostvarena..
 
Hvala vam.

A da li bi za recimo pokušajem pozitivnog rezultata trebalo biti podvojena ličnost?

u mom slucaju (ja sam se zaje6ala sa ovim) to sam radila i nista nije ispalo od pozitivnog rezultata, cak sta sam sve prezivela ne mogu da poverujem da sam to istrpela sa njegove strane,
ali sve zavisi .........
ali moj savet ti je da odes i pobegnes i od njega i te veze....
 
u mom slucaju (ja sam se zaje6ala sa ovim) to sam radila i nista nije ispalo od pozitivnog rezultata, cak sta sam sve prezivela ne mogu da poverujem da sam to istrpela sa njegove strane,
ali sve zavisi .........
ali moj savet ti je da odes i pobegnes i od njega i te veze....

Hvala na savetima.
Nisam u takvoj vezi. Bila sam. Nego pitam, zanima me.
 
Pretpostavljam (mozda pogresno) da ce doci momenat kada ce se promeniti. Silom prilika ili sopstvenom zeljom. Vecno nece biti mlad, privlacan, pozeljan, dovoljno potentan... Niko od nas to ne moze pa ni taj neko. Pitanje je samo kada ce se to desiti, s kim, zbog cega... Svakako treba dati rok cekanju, ako se vec nadjemo u toj kombinaciji. Nije lako preseci kad uletimo u takvo nesto, ali moze da se povuce crta. S vremenom.
 
Da li je moguće očekivati od promiskuitetne osobe ( muške ), one koje često menja partnere i istovremeno je sa više njih, da se vrati u normalno stanje i da se veže osećanjima za jednu devojku.
Није реално надати се томе с' обзиром да ти покушаваш да га промениш јер то може само он сам, мада многе то покушавају и тако стварају простор тим типовима да постану још промискуитетнији. Наравно, то се догађа и у супротним случајевима.
Зашто уопште и покушавати тако нешто кад у старту то двоје имају сасвим различите циљеве и ставове?

могуће
тако што ће се иживети и пожелети промену у животу

Евентуално, ако се случајно то деси али се не дешава у свим случајевима...
 
Pretpostavljam (mozda pogresno) da ce doci momenat kada ce se promeniti. Silom prilika ili sopstvenom zeljom. Vecno nece biti mlad, privlacan, pozeljan, dovoljno potentan... Niko od nas to ne moze pa ni taj neko. Pitanje je samo kada ce se to desiti, s kim, zbog cega... Svakako treba dati rok cekanju, ako se vec nadjemo u toj kombinaciji. Nije lako preseci kad uletimo u takvo nesto, ali moze da se povuce crta. S vremenom.

Da..
No i ženama prolazi i vreme i sve što nosi vreme ( mladost, privlačnost...).
Da li je vredno, za taj neki krajnji pozitivan rezultat, toliko čekati? Vremenski period je sigurno dug da bi se taj muškarac promenio. Evo primer Samantha - e Jones, koja kaže da to kod nje traje 6 godina....čak i dalje...
 
Није реално надати се томе с' обзиром да ти покушаваш да га промениш јер то може само он сам, мада многе то покушавају и тако стварају простор тим типовима да постану још промискуитетнији. Наравно, то се догађа и у супротним случајевима.
Зашто уопште и покушавати тако нешто кад у старту то двоје имају сасвим различите циљеве и ставове?



Евентуално, ако се случајно то деси али се не дешава у свим случајевима...

Izuzmi obzire. Niko ni na kog ne utiče u vezi.
 
Da..
No i ženama prolazi i vreme i sve što nosi vreme ( mladost, privlačnost...).
Da li je vredno, za taj neki krajnji pozitivan rezultat, toliko čekati? Vremenski period je sigurno dug da bi se taj muškarac promenio. Evo primer Samantha - e Jones, koja kaže da to kod nje traje 6 godina....čak i dalje...

Mnogo toga pametnog si ovde napisala. Prosla slicne stvari u nadi da trpljenjem, cekanjem... dajem prostora promenama na bolje. Rezultat: gubitak vremena, energije, zivota...

Danas - ne zelim da cinim sebi stetu troseci se na pogresne osobe vise nego sto mislim da je potrebno (bilo koji odnosi da su u pitanju). Ali, mnogo je vode proteklo i mnogo toga sto se ne jede je pojedeno dok sam dosla do sadasnjeg stava :roll:. A mislim da odredjene klasifikacije, cekanja, ulaganja, nadanja ... jos treba da menjam :). Onako, hirurskim rezom pa ... ko prezivi :D.
 
uglavnom je neko tome sklon i takav ostaje ceo zivot,
nebitno je da li je stariji i kako izgleda tad, takvi uvek to rade i sa 30 i sa 50...
u principu svima moze da se desi prevara, poklope se neke okolnosti, nezadovoljni smo trenutno, spoje se neki delici, situacija, osobe, ali neko to trazi aktivno,
zelja za dokazivanjem i nikad ne prestaje...
mislim da nema tu promene...
 
Poslednja izmena:
Da li je moguće očekivati od promiskuitetne osobe ( muške ), one koje često menja partnere i istovremeno je sa više njih, da se vrati u normalno stanje i da se veže osećanjima za jednu devojku.
Ako je odgovor potvrdan, na koji način je to moguće?

Mozda je i moguce,mada tesko u to da poverujem.Ako se i na jedno vreme da kazem "primiri" i veze se za neku curu,da ce nakon izvesnog vremena opet krenuti starim stopama..A,ope poznajem ljude koji su bili po opisu tvom takvi,pa upoznali devojke na kakve jos nisu imali srece da nalete ili da ih sretnu i zbog tih izuztenih dama,resili da promene svoj zivot iz korena jer su shvatili da su to zene koje se ne srecu svaki dan,vec da su od onih zena koje "zlata vrede"...Covek sazri,nesto se desi,promeni nacin sagledavanja stvari...nekada se desi,a nekada ne..jer znam okorele promiskuitetne osobe osobe,koji su postali uzorni momci najpre,muzevi,ocevi a opet neki se nikad nisu skrasili...Mislim da je to do osobe.I da sam mora to da zeli i da prelomi.Mozes biti najbolja cura na svetu,ako mu je prosto u "genima" da sara....:)
 
Da li je bas tako :D ? U ovom slucaju mnogo zena treba da se zapita da li je u njima problem, a ne u njemu, leptiricu - sarenicu, sto kao pcelica slece sa cveta na cvet :lol:. Mora da je tako :aha: :D.

Ako je on nedozreo emotivno i ne ume da se veze ni za jednu zenu..pa,jel moguce da ni jedna nije toliko dobra ,pametna i pozeljna da pozeli da kraj nje ostane? U takvim slucajevima je problem u njemu ,ne u zeni,jer takvog muskarca nijedna zena ne moze da zadrzi,ma sta radila...tada je problem u njemu samom.
 
@sunasceJeca - Mislimo slicno :). Pretpostavljam da znas da se komentar koji si citirala odnosio na post iznad citiranog i da je imao malecku dozu ironije :D ?

U pravi si draga..Tek kada sam bolje skontala,tada uvideh da je tvoj post imao malecku dozu ironije,na njegov post a da sam ja citirala post,ne videci da je moj post u stvari podrska tvom postu,koji je iznad tvog posta a koji je napisao jedan muski i zasluzio malecku dozu ironije. :) Sorry draga..vazno je da smo se razumele...:):):)
 
Da li je moguće očekivati od promiskuitetne osobe ( muške ), one koje često menja partnere i istovremeno je sa više njih, da se vrati u normalno stanje i da se veže osećanjima za jednu devojku.
Ako je odgovor potvrdan, na koji način je to moguće?

Prvo treba da rascistis sta je "normalno stanje" - jer je, izgleda, to normano stanje za njega. Tako da ako se slozimo sa mojom hipotezom - hoces da pokusas da ga izmestis iz njegovog normalnog stanja.

Drugo - koji su tvoji motivi? Ako je neka ljubav i sl. onda treba da se zapitas da li vredi: jer ako ga znas iz vidjenja - onda je to sve zaludu, ako ste u vezi - onda je dockan i td.
 
Ako je on nedozreo emotivno i ne ume da se veze ni za jednu zenu..pa,jel moguce da ni jedna nije toliko dobra ,pametna i pozeljna da pozeli da kraj nje ostane? U takvim slucajevima je problem u njemu ,ne u zeni,jer takvog muskarca nijedna zena ne moze da zadrzi,ma sta radila...tada je problem u njemu samom.

Ajde se prvo saberi koliko ih je imao pa postavi ovakvo pitanje..neka je i svaka druga dobra sto ne znaci da svaka sledeca nece biti bolja..znaci trazi dalje..ne vidim ni1 problem u njemu to sto tezi ka boljem ako ona pored koje je ne napreduje
 

Back
Top