Koliko puta je Itachi bio jači od Sasukea i može li se Tobi (Madara) uopšte ubiti?

korisnik2007a

Ističe se
Poruka
2.326
Eto,pravo manga pitanje?

Prvo,svi znamo da je Itachi planirao da prebaci sasuke-u svoj Mangekyou Sharingan jer je bio blizu smrti,i znamo da je Itachi imao moci "do jaja",pa je tako,dakle,mogao da smrvi sasuke-a u sekundi.Sad mene zanima,kolika je ta "razlika" u moci.Siguran sam da je Itachi bio makar 5 puta jaci od Sasuke-a,a samim tim sto je bio bolestan,verovatno je bio makar 10 puta jaci u punoj snazi vs Sasuke u punoj snazi,pogotovu sto sasuke nije imao Mangekyou.
Pa recite vi sta mislite..:)

Pitanje broj 2 :

Moze li se Madara uopste ubiti? Videli smo svi kako nestaje ladnije od leda u zaru borbe,i bilo kad,"putuje kroz prostor".Neverovatno.Kakav li je njegov Sharingan? Koliko je puta on jaci od Itachi-ja? Meni se cini negde oko 3-4 puta.A od Itachi-ja u 100% power verovatno oko 2 puta (kada je i on 100%)...


:super:
 
Eto,pravo manga pitanje?

Prvo,svi znamo da je Itachi planirao da prebaci sasuke-u svoj Mangekyou Sharingan jer je bio blizu smrti,i znamo da je Itachi imao moci "do jaja",pa je tako,dakle,mogao da smrvi sasuke-a u sekundi.Sad mene zanima,kolika je ta "razlika" u moci.Siguran sam da je Itachi bio makar 5 puta jaci od Sasuke-a,a samim tim sto je bio bolestan,verovatno je bio makar 10 puta jaci u punoj snazi vs Sasuke u punoj snazi,pogotovu sto sasuke nije imao Mangekyou.
Pa recite vi sta mislite..:)

Pitanje broj 2 :

Moze li se Madara uopste ubiti? Videli smo svi kako nestaje ladnije od leda u zaru borbe,i bilo kad,"putuje kroz prostor".Neverovatno.Kakav li je njegov Sharingan? Koliko je puta on jaci od Itachi-ja? Meni se cini negde oko 3-4 puta.A od Itachi-ja u 100% power verovatno oko 2 puta (kada je i on 100%)...


:super:

Pod 1 ne...
bolje da je ostao kao njegov bodygard...i uzeo da ga trenira...bili bi jaci zaedno...saske je bio jaci

Madara...naravno da nemoze za sad......treba naruto da postane jos jaci....racunaj kroz jedno 2-3 godine kad se onaj japanac smori od prazne price izliva patetike i glupih borbi...
 
1) Itachi nije planirao da prebaci njegov Mangekyou u Sasukea, samo mu je ugradio Amaterasu u ochi da bi se aktivirila nakon sto bi mu se Madarin Sharingan nasao u vidnom polju. Sasuke je aktivirao svoj Mangekyou zbog patnje/emotivnong stresa ili sta vec zbog Itachijeve smrti, znajuci da je on delom odgovoran za to, a znamo da se Mangekyou aktivira kada neki clan Uchiha clana ubije sebi najblized prijatelja.

Ne znam kako bih ti rekao koliko je "puta" Itachi bio "jaci". Ne verujem da se komparacije u borbenoj sposobnosti/snazi Naruto likova mogu predstaviti linearno, brojevima, kao Dragon Ball ili Yu Yu Hakusho, jer ishodi borbi u seriji uglavnom zavise od toga kako bi se tehnike/sposnobnosti likova poklopile jedne sa drugima, strategijske eksplotacije okoline u njihovu korist, itd. Sve sto znamo jeste da je Itachi mogao da pobedi ako je bio ozbiljan pri upotrebi bilo koje od njegove tri Mangekyou tehnike (bar prema onome sto je Madara rekao) i da bi Itachi bez bolesti bio "mnogo mocniji", prema Zetsuovoj obzervaciji njihove borbe. To je sve.

2) Za sad se ne zna slabost Madarine tehnike, niti da li ga je uopste moguce fiziciki povrediti u borbi, niti da li je njegova tehnika zavisne od njegove svesti ili se automatski aktivira kad je u opasnosti. Medjutim, verovatno postoje drugi nacini da se oshteti bez fizickog kontakta preko upotrebe Genjutsua ili slicnih tehnika. Mozhda bi Kakashijev Kamui readio? Jer, na kraju krajeva, obe tehnike su povezane sa kratkom distorcijom vremena i prostora. Ne znam, ali sigurno ga je na neki nacin moguce povrediti/ostetiti u borbi jer bi ga u suprotnom bilo ne moguce pobediti, a znamo da ce se to desiti pri kraju serije.
 
@monomax

da je sasuke bio jaci,sam bi mogao da pobedi ne?

@Iprsic
Pa ja to vidim ovako : Itachi je sve to planirao od pocetka,znaci planirao je da kod njega izazove aktivaciju M. posto je vec i sam bio na samrti,samo mu je jos dao Susana i Amateratsu.Stoga,on je skroz odgovoran.:)

Sto se tice brojnih vrednosti - Itachi ima toliko mocnije i tehnike i opazanje,a i iskustva,da ipak mislim da moze da se izrazi brojnom vrednoscu kad su razlike tolike..:)

Sto se tice Kakashi-ja,sumnjam bas,ipak Madara ima Eternal Sharingan,i boga pitaj koje tehnike ima.Mozda je ono samo vrh ledenog brega.

Naruto ima da dodje do SSJ4 da pobedi Madaru na 50% snage..:)
 
Itachi je mnogo jači od Sasukea ne trebamo da zaboravimo da je pre borbe sa njim dao deo svoje snage Narutu pa ga je to dodatno oslabilo.

Ah..pa sve su to pitanja....
ja licno nesto nisam siguran u to..mozda je bio malo jaci nzm........nadajmo se da ce onaj japanac reci i to na kraju....

A i sto se tice madare....zar nismo i za orocimarua mislili da je besmratan ovo ono...saske ga isece ko majmuna...msm orocimaru je i sad ziv u kabutu ali msm nije to to...
 
Poslednja izmena:
Ah..pa sve su to pitanja....
ja licno nesto nisam siguran u to..mozda je bio malo jaci nzm........nadajmo se da ce onaj japanac reci i to na kraju....

A i sto se tice madare....zar nismo i za orocimarua mislili da je besmratan ovo ono...saske ga isece ko majmuna...msm orocimaru je i sad ziv u kabutu ali msm nije to to...

Orochimarua je ubio Itachi....Susaano i onaj mac....
 

Back
Top