Morsko prase....
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Morsko prase....

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Morsko prase....

Poklanjam morske prasice... Odrasle... Moze i cela familija od 8 zenki i jednog glavnog muzjaka... A moze i posebno po komadu poklon... pozovite... 063 616 813.... Samo odgovornim i pravim ljubiteljima morskih prasica.....
    Poslednji put ažurirao/la ljubazeki@nadlanu.com : 03.10.2009. u 00:56

Zainteresovan član barakuda (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Morsko prase....

Ja bih voleo da imam veliku porodicu morskih prasica, imam i lepu prostorijicu 2m x 1.5m visine oko 2 metra gde planiram da premestim iz akvarijuma i moje prasice (dve zenke i muzjak) kad se okote i kad se prosiri familija.
    Odakle ste vi?

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Iz Trstenika.... Pa neznam da li je moguca dostava...

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A zasto je vama potrebna velika porodica ako nije problem da mi kazete...... Jel se vi bavite prodajom malih ili sta vec...?????

Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Dosta je daleko Trstenik od mene. Nista onda.

"A zasto je vama potrebna velika porodica ako nije problem da mi kazete...... Jel se vi bavite prodajom malih ili sta vec...?????"

Neprodajem morske prasice, nemam ih puno, to su mi kao ljubimci. Sta ja znam, imam prostora da ih drzim i volim kad imam puno ukrasnih zivotinjica, pogotovo kad imaju mlade i kad ih gledam kako rastu

Hvala u svakom slucaju. Pozdrav

Nov član
    Učlanjen
    14.01.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svima ,

Juce smo kupili morsko prase. U pocetku je bio jako uplasen i nije hteo da izadje iz kutije ali smo ga mazili i sada je mnogo pitomiji. Danas je poceo da ispusta neke tihe zvuke kada sam ga izvadila da ga mazim i nakon toga je nastavio da" prica"... Interesuje me kako da raspoznam kada je zadovoljan, a kada ispusta zvuke jer mu nesto treba....?

Ističe se Vitez Koja (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Ja sam imao morsko prase pre nekoliko godina. Uglavnom je ispustao zvuke(nesto kao"piu, piu") kad bi cuo da dolazim iz skole.Cim bih otvorio vrata od dvorista on bi to odmah osetio i poceo da pisti. Verovatno je cekao da dobije nesto da jede. Malo me je nervirao zato sto nije dozvoljavao da ga pipkamo. Stalno je bezao.

Učlanjen
    18.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Katjunchica Pogledaj poruku
    Pozdrav svima ,

Juce smo kupili morsko prase. U pocetku je bio jako uplasen i nije hteo da izadje iz kutije ali smo ga mazili i sada je mnogo pitomiji. Danas je poceo da ispusta neke tihe zvuke kada sam ga izvadila da ga mazim i nakon toga je nastavio da" prica"... Interesuje me kako da raspoznam kada je zadovoljan, a kada ispusta zvuke jer mu nesto treba....?
    Ma netreba da se brines o zvucima koje prase ispusta. Treba da uzivas u njemu
    Glavni zvuk je ovaj https://www.youtube.com/watch?v=Ke9BwH60BrU i znaci da prase hoce da mu das hrane. Sa m. prasicima neces morati da mislis da li je gladan ili nije posto kad je gladan obavestice te

Gajana
    Malo me je nervirao zato sto nije dozvoljavao da ga pipkamo. Stalno je bezao.
    Hehe... ima raznih morskih prasica,ali gotovo svi se mogu jako brzo priviknuti na ljude. Ako mu se posveti paznje moze biti jako pitom. Ja sada imam jednu veliku mazu, neplasi se mene uopste, cim me vidi pocne da "pijuce" i dozvoljava da se mazi i ceska

Katjunchica, ako te bas brinu svuci koje prasence ispusta snimi neki audio ili jos bolje video pa cemo zajedno ovde analizirati situaciju
    Poslednji put ažurirao/la barakuda : 16.01.2010. u 05:03

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja bi voleo da udomim muzijaka i dve zenke!!!!Ja zivim u grockoj kod Beograda...

Slične teme

1. Hitno!Morsko prase na poklon-BG
    Autor kucence X u forumu Poklanjam
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2009., 13:16
  2. Patuljasti kunic i morsko prase na poklon
    Autor Tsuymish u forumu Poklanjam
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 27.07.2009., 14:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor