Dr Zoran Kocic: "Oni su medju nama"

ali tu je i prof. Abramovic..

Tog Abamovica sam gledao na studio B kada je govorio o Tesli i zacudih se vrlo njegovim izjavama..
Na kraju je spomenuo da je Tesla vesnik agarte ili onaj koji donosi svetlost tj znate i sami.
Pricao je o Teslinim genijalnm izumima kao i o misteriji koja je ostala neresena oko njega.

Cak rece da je mogao da kontrolise druge tj da hipnotise i paralise moci svog uma..
Mislim da je ovo prava tema za ovaj pdf, pa zasto je neko ne otvori?
 
Pozdrav jedi, dobro mislihs, mislim.
Problem je shto ne misle svi da je dobro diskutovati na ovaj nachin na ovakve teme ,na ovakvom pdf u.

Moj savet ti je da se za svaki post koji se bavi izrugivanjem ili omalovazavanjem mishljenja sagovornika prijavish i to obavezno i moderatorima i ,za svaki slucaj ,supermoderatorima .
To zato da se ne bi desilo da temu pretvorimo u raspravu oko toga ko je kome shta rekao i ko je koga pomenuo u kom postu , neznamkoje teme.

Znachi svi predstavnici koji budu zheleli da insistiraju na ismevanju ovakvog gledishta neka slobodno predju u kafanu ili LJiS.
Ovde cemo prichati o nadprirodnim spekulacijama a dokaze ,ako ih budemo nasli, prezentovacemo javnosti i tako postati znachajne lichnosti u svetu nuchne misli.
Do tad smo samo forumashi koji se zabavljaju.
 
Ovako se ne ponasa jedan doktor nauka... Doktor nauka govori argumentima... A ovaj govori o ludim kravama, o Amerikancima, i mlaznim avionima... I ko zna cemu sve ne... Kad vidim ovakve ljude odmah se setim Nikole Secerovskog i Zike Obretkovica... Samo sto oni nisu bili doktori nauka...

Bilo bi dobro da nam neko kaze iz cega je ovaj lik branio doktorsku disertaciju... Koja mu je bila tema... I onda mogu da ga i slusam kada prica o tome... A ne da prica o ludim kravama i mlaznim avionima...
 
Ovako se ne ponasa jedan doktor nauka... Doktor nauka govori argumentima... A ovaj govori o ludim kravama, o Amerikancima, i mlaznim avionima... I ko zna cemu sve ne... Kad vidim ovakve ljude odmah se setim Nikole Secerovskog i Zike Obretkovica... Samo sto oni nisu bili doktori nauka...
Ja kada vidim ovakve ljude setim se Nikole Tesle, Vilijama Rajha i ostalih velikih umova. Na njih me podseca. Covek prica argumentovano, samo sto ocigledno ti nisi dovoljno upoznat sa mlaznim avionima, bolestima zivotinja i ostalim stvarima. To sto ti se ne svidja njegov stil izrazavanja, sto je covek samouveren, to je nesto drugo.
 
Ja kada vidim ovakve ljude setim se Nikole Tesle, Vilijama Rajha i ostalih velikih umova. Na njih me podseca. Covek prica argumentovano, samo sto ocigledno ti nisi dovoljno upoznat sa mlaznim avionima, bolestima zivotinja i ostalim stvarima. To sto ti se ne svidja njegov stil izrazavanja, sto je covek samouveren, to je nesto drugo.

Koja je teza njegove doktorske disertacije...
 

Back
Top