Još jedna Obamina prevara - totalitarizam na vidiku

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Sta je sad ovo? http://www.realzionistnews.com/?p=448

Obama je u predizbornoj kampanji obecavao da nece oduzimati oruzje americkim gradjanima, a prema novoj uredbi, samo oruzje koje je kodirano moze se kupiti u radnji ( od 30. juna samo se kodirana oruzja mogu legalno kupovati ), a svo oruzje koje to nije ( a takva, nekodirana su uglavnom u posedu americkih gradjana ), moraju se predati vlastima do 1. jula 2011.
Zasto rezim u USA zeli da razoruza svoje gradjane i cemu toliki koncentracioni logori na tlu Amerike? Sprema li se to najcrnja diktatura pa se rezim zeli osigurati moguceg oruzanog otpora gradjana?
I jos nesto. Prema novom zakonu oruzje mogu kupovati samo lica koja nisu na listi osumnjicenih za terorizam.A listu pravi FBI prema slobodnoj proceni i samo na osnovu sumnje i na njoj se vec nalazi milion ljudi :dash: http://www.usatoday.com/news/washington/2009-03-10-watchlist_N.htm

Nije li ovo uvod u najcrnji moguci totalitarizam, mozda i na svetskom nivou?
 
Da, jadni Ameri sada neće moći da imaju arsenale oružja u klozetu i neće moći jedni drugima da raznose glave. Šmrc... Obama je takav krvnik i zločinac :sad2:

Posedovanje oruzja je inkorporirano u duh americkog naroda i nikada nije bilo prohibicije na oruzje, od samog osnivanja Amerike i ne vidim nijedan razlog da to tako i ne ostane. Ovo sve sto prati zakon o oduzimanju oruzja je, po mom misljenju mnogo bitnije za analizu od samog zakona.

A Obama je lagao u predizbornoj kampanji, razlog vise da verujem da mu namere nisu casne.Naravno, povezi to sa predhodnom recenicom iz ovog posta pa probaj da se usresredis na temu, a sve u interesu kvaliteta diskusije.
 
U duhu Evrope je bilo da sve zemlje zarate svakih 50ak godina, pa se to prevazišlo. Shvatam tu neku neodoljivu potrebu Amerikanaca da imaju oružje.
Uostalom, nigde nisam pročitao da je nekome zabranjeno da kupuje oružje, samo su uslovi malo drugačiji. Nije li ono Bušova administracija donela famozni Patriot Act kojim se samo na osnovu sumnje za terorizam ukidaju osnovna prava bilo kog građanina?
 
Posedovanje oruzja je inkorporirano u duh americkog naroda i nikada nije bilo prohibicije na oruzje, od samog osnivanja Amerike i ne vidim nijedan razlog da to tako i ne ostane. Ovo sve sto prati zakon o oduzimanju oruzja je, po mom misljenju mnogo bitnije za analizu od samog zakona.

A Obama je lagao u predizbornoj kampanji, razlog vise da verujem da mu namere nisu casne.Naravno, povezi to sa predhodnom recenicom iz ovog posta pa probaj da se usresredis na temu, a sve u interesu kvaliteta diskusije.

Pa i ako je lagao, to samo pokazuje da je čovek vrlo lukav. Jedan od najuticajnijih lobija u SAD, poznato je, je vojni, te njihova podrška u predizbornoj kampanji je vrlo značajna. Da ne pominjemo to da su SAD, baš zbog tog lobija, što je moje mišljenje, vodile nekakve "izmišljene" ratove. Ukoliko ih je, da se tako izrazim, "izradio", onda bi to trebalo da govori upravo suprotno o njemu, zar ne?
Naravno, ovo važi ukoliko neko nije pobornik posedovanja oružja, u koje spadam i ja..
 
Pa i ako je lagao, to samo pokazuje da je čovek vrlo lukav. Jedan od najuticajnijih lobija u SAD, poznato je, je vojni, te njihova podrška u predizbornoj kampanji je vrlo značajna. Da ne pominjemo to da su SAD, baš zbog tog lobija, što je moje mišljenje, vodile nekakve "izmišljene" ratove. Ukoliko ih je, da se tako izrazim, "izradio", onda bi to trebalo da govori upravo suprotno o njemu, zar ne?
Naravno, ovo važi ukoliko neko nije pobornik posedovanja oružja, u koje spadam i ja..

Koga je izradio, kazes, Obama?:hahaha:
 
Pa i ako je lagao, to samo pokazuje da je čovek vrlo lukav. Jedan od najuticajnijih lobija u SAD, poznato je, je vojni, te njihova podrška u predizbornoj kampanji je vrlo značajna. Da ne pominjemo to da su SAD, baš zbog tog lobija, što je moje mišljenje, vodile nekakve "izmišljene" ratove. Ukoliko ih je, da se tako izrazim, "izradio", onda bi to trebalo da govori upravo suprotno o njemu, zar ne?
Naravno, ovo važi ukoliko neko nije pobornik posedovanja oružja, u koje spadam i ja..

Da ne ostanem nedorecen. Evo teme gde mozes pronaci koja je najuticajnija lobisticka grupa u Americi. http://forum.krstarica.com/threads/244905

Obrati paznju na datum kad sam postirao uvodni post;)
 

Back
Top