Polaganje ispita za rad u zaposljavanju
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Polaganje ispita za rad u zaposljavanju

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Polaganje ispita za rad u zaposljavanju

ceka me polaganje ispita ovog ili sledeceg meseca, a ne znam nikoga ko je polagao da mi prenese iskustva....koliko detaljno, kakvi su na ispitu, koliko ispitivaca, koliko traje sam ispit i na kraju da li je sama cinjenica da je uplacen novac na racun ministarstva ( ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja)garant da je ispit polozen, ili za razliku od nekih drugih ispit nije pro forme...
    ako neko ima u iskustvu ovaj ispit hvala unapred...

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Polaganje ispita za rad u zaposljavanju

Citat Original postavio Dorijana Pogledaj poruku
    ceka me polaganje ispita ovog ili sledeceg meseca, a ne znam nikoga ko je polagao da mi prenese iskustva....koliko detaljno, kakvi su na ispitu, koliko ispitivaca, koliko traje sam ispit i na kraju da li je sama cinjenica da je uplacen novac na racun ministarstva ( ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja)garant da je ispit polozen, ili za razliku od nekih drugih ispit nije pro forme...
    ako neko ima u iskustvu ovaj ispit hvala unapred...

Dorijana,
    nažalost ja nemam iskustva sa ovim ispitom, ali bih želela da ga položim, budući da se bavim HR-om... Tako da imam par pitanja za tebe...
    Potrebne su mi informacije o samom ispitu, načinu prijave ispita, potrebnoj literaturi za pripremu i naravno, bilo bi fenomenalno ako bi mogla da mi opišeš kako je sve to izgledalo iz tvog ugla... Nadam se da si položila

Hvala ti unapred, baš bi mi pomogle bilo kakve informacije....

Nov član
    Učlanjen
    04.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Stvarno nije fer (ja to onako, malo kroz salu)! Pa zasto niste nastavile temu? Najverovatnije ste vec obe prosle kroz taj program i bilo bi lepo da malo tog iskustva podelite sa jos nekima. Dajte molim Vas pomozite meni, a i sledecim ljudima koju budu bili poput nas. Zanima me isto sto i vas dve. Eto, to samo znaci da bih Vam stvarno bio zahvalan na svemu, a mozda bismo i saradjivali medjusobno, jer nas ipak vezuje ista “strast”. Za svaki odgovor-dugujem uslugu!

Nov član
    Učlanjen
    14.03.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

molim te napisi mi kako si prosao, vidim da si pisao u februaru, u martu je bio jedan termin. ja polazem sad u ponedeljak pa bi mi znacilo da cujem od nekog kako to izgleda. hvala puno!!

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Postovani, da li je neko od vas skorije polagao pomenuti ispit? Par informacija o tome kako je sve izgledalo bilo bi mi dobro doslo! Pozdrav!

Slične teme

1. Polaganje strucnog ispita
    Autor draxx u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 23.02.2011., 14:01
  2. Polaganje razrednog ispita
    Autor stevamirkovic u forumu Škole
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.06.2009., 21:41
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.11.2004., 00:10

Pravila za slanje poruka