Tadicev rezim strikes back against UNS
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Tadicev rezim strikes back against UNS

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Tadicev rezim strikes back against UNS

MUP poništio izbor Smajlovićeve
    2. oktobar 2009. | 07:25 -> 08:59 | Izvor: B92
    Beograd -- MUP Srbije poništio je odluku o registraciji Ljiljane Smajlović kao predsednice Udruženja novinara Srbije.

Kako se navodi, takođe je poništena registracija Nina Brajovića, na mestu generalnog sekretara UNS-a. Predsednica i sekretar udruženja registrovani su u Policijskoj upravi grada Beograda, na šta se žalio Aktiv veterana ovog udruženja.

Predsednica UNS-a Ljiljana Smajlović kaže za B92 da je reč o pobuni unutar udruženja, i najavila je žalbu na odluku o poništenju prvostepenog rešenja, kojim su ona i Brajović registrovani za funkcije predsednice i sekretara UNS-a.

"Reč je o pobuni jednog dela ljudi iz UNS-a, oni se zovu veterani, to su ljudi poput Tahta Brajovića koji su bili veoma nezadovoljni što sam ja izabrana za predsednicu UNS-a. Oni su se žalili na činjenicu što je policija registrovala mene kao odgovorno lice i na osnovu njihove žalbe, MUP je poništio svoje prvostepeno rešenje”, kaže Smajlovićeva.

“Sada se UNS žalio, zahteva da čuje zašto je MUP poništio rešenje koje je prvo doneo. Ja u ovom času ne znam reći čime se MUP rukovodio, nije mi jasno da li to MUP ima ambicije da se meša u to ko će biti predsednik udruženja pošto su izbori bili vrlo javni", podseća predsednica UNS-a.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=02&nav_category=12&nav_id=384387

------------------------------

Tadicev rezim strikes back....

UNS Je glavno novinarsko udruzenje u zemlji, i na celu tog UNS-a su ljudi koji se protive diktaturi koju u Srbiju zavodi rezim Tadic-Dinkic-Dacic.... I normalno kao i svakom diktatorskom i nedemokratskom rezimu i Tadicevom rezimu je jako bitno da su na celu svih bitnih organizacija - njegovi ljudi. Pa makar te organizacije bile i udruzenja novinara.

Zato je pokrenuo harangu protiv Ljiljane Smajlovic i Nina Brajovica i ako su isti izabrani legalno za predstavnike UNS-a

Mislim ovo je skandal TADICEVA POLICIJA PONISTILA IZBOR PREDSEDNIKA I PODPREDSEDNIKA JEDNOG UDRUZENJA

Kakvo i u kojoj demokratskoj drzavi ima policija pravo da ponistava izbor clanova bilo kog udruzenja u zemlji>??????

Pa ovde vise nema nikakve demokratije i za sve se pita Tadicev rezim i njegovi batinasi iz Mupa?

Dali ovo znaci da Srbija lagano klizi u totalni totalitarizam i diktaturu ?
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Poznat la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Re: Tadicev rezim strikes back against UNS

Taj Nino Brajovic i Ljiljana Smajlovic misle da treba da budu dozivotno predsednici bilo cega, pa makar i ovog bednog udruzenja.
    Aut amat aut odit mulier, nihil est tertium

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

ja bih to postavio za direktora-rukovodioca-predsednika-tvorca bilo cega u nekoj dalekoj zabiit pa nek radi sta hoce

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio la dolcevita Pogledaj poruku
    Taj Nino Brajovic i Ljiljana Smajlovic misle da treba da budu dozivotno predsednici bilo cega, pa makar i ovog bednog udruzenja.
    bila je skupstina UNS-a i oni su legalno izabrani na istoj koliko se secam i to je bilo skorije.

I kakve veze sad ima MUP Srbije sa time i odakle MUP-u Srbije ovlascenje da ponistava izbor i smenjuje predstavnike jedne NVO??????????????

Sto ne ponistite izbor Sonje Biserko, Natase Kandic i ostale gamadi na celu tih NVO i ako ni to ne bi bilo demokratski?

Nemate muda samo se sa Srbima obracunavate...

Ovo sto radi Boris Tadic i vi pripadnici njegove diktatorske vlasti vec dobija obrise cistog fasizma...

Progonite, smenjujete, unistavate i maltretirate svakog ko nije na vasoj liniji diktature
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    I kakve veze sad ima MUP Srbije sa time i odakle MUP-u Srbije ovlascenje da ponistava izbor i smenjuje predstavnike jedne NVO??????????????
    Predsednica i sekretar udruženja registrovani su u Policijskoj upravi grada Beograda, na šta se žalio Aktiv veterana ovog udruženja.

Izgleda da nisi dobro pročitao čim to pitaš, Ako ih je mup registrovao rešenjem ima pravo i da poništi rešenje.
    A poništio ga je zbog žalbe. Pretpostavljam osnovane.
    Da ne nagadjamo dalje
    danas nam je divan dan

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku

ja bih to postavio za direktora-rukovodioca-predsednika-tvorca bilo cega u nekoj dalekoj zabiit pa nek radi sta hoce
    Немој тако ипак је то твој калибар што се жена тиче .

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3339

Citat Original postavio Пресретач Pogledaj poruku
    Младо је то за њега.
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Iskusan gost 47473 (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2006.
    Pol
    muški
    "The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist"
    Reputaciona moć
    0

MUP poništio izbor Smajlovićeve
    2. oktobar 2009. | 07:25 -> 08:59 | Izvor: B92
    Beograd -- MUP Srbije poništio je odluku o registraciji Ljiljane Smajlović kao predsednice Udruženja novinara Srbije.

Kako se navodi, takođe je poništena registracija Nina Brajovića, na mestu generalnog sekretara UNS-a. Predsednica i sekretar udruženja registrovani su u Policijskoj upravi grada Beograda, na šta se žalio Aktiv veterana ovog udruženja.

Predsednica UNS-a Ljiljana Smajlović kaže za B92 da je reč o pobuni unutar udruženja, i najavila je žalbu na odluku o poništenju prvostepenog rešenja, kojim su ona i Brajović registrovani za funkcije predsednice i sekretara UNS-a.

"Reč je o pobuni jednog dela ljudi iz UNS-a, oni se zovu veterani, to su ljudi poput Tahta Brajovića koji su bili veoma nezadovoljni što sam ja izabrana za predsednicu UNS-a. Oni su se žalili na činjenicu što je policija registrovala mene kao odgovorno lice i na osnovu njihove žalbe, MUP je poništio svoje prvostepeno rešenje”, kaže Smajlovićeva.

“Sada se UNS žalio, zahteva da čuje zašto je MUP poništio rešenje koje je prvo doneo. Ja u ovom času ne znam reći čime se MUP rukovodio, nije mi jasno da li to MUP ima ambicije da se meša u to ko će biti predsednik udruženja pošto su izbori bili vrlo javni", podseća predsednica UNS-a.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=02&nav_category=12&nav_id=384387

------------------------------

Tadicev rezim strikes back....

UNS Je glavno novinarsko udruzenje u zemlji, i na celu tog UNS-a su ljudi koji se protive diktaturi koju u Srbiju zavodi rezim Tadic-Dinkic-Dacic.... I normalno kao i svakom diktatorskom i nedemokratskom rezimu i Tadicevom rezimu je jako bitno da su na celu svih bitnih organizacija - njegovi ljudi. Pa makar te organizacije bile i udruzenja novinara.

Zato je pokrenuo harangu protiv Ljiljane Smajlovic i Nina Brajovica i ako su isti izabrani legalno za predstavnike UNS-a

Mislim ovo je skandal TADICEVA POLICIJA PONISTILA IZBOR PREDSEDNIKA I PODPREDSEDNIKA JEDNOG UDRUZENJA

Kakvo i u kojoj demokratskoj drzavi ima policija pravo da ponistava izbor clanova bilo kog udruzenja u zemlji>??????

Pa ovde vise nema nikakve demokratije i za sve se pita Tadicev rezim i njegovi batinasi iz Mupa?

Dali ovo znaci da Srbija lagano klizi u totalni totalitarizam i diktaturu ?

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    Predsednica i sekretar udruženja registrovani su u Policijskoj upravi grada Beograda, na šta se žalio Aktiv veterana ovog udruženja.

Izgleda da nisi dobro pročitao čim to pitaš, Ako ih je mup registrovao rešenjem ima pravo i da poništi rešenje.
    Da ne nagadjamo dalje

aktiv veterana

par tadicevih rezimskih piskarala smislilo foru kako da zavede diktaturu i u UNS-u

jel bila skupstina UNS-a? jeste

jel su Smaijlovic i Brajovic izabrani za rukovodioce? jesu

u cemu je problem onda?

Problem je sto nisu na liniji rezima Borisa Tadica i sto se protive njegovom fasistickom zakonu o informisanju i zavodjenju diktature u Srbiji

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

aktiv veterana

par tadicevih rezimskih piskarala smislilo foru kako da zavede diktaturu i u UNS-u

jel bila skupstina UNS-a? jeste

jel su Smaijlovic i Brajovic izabrani za rukovodioce? jesu

u cemu je problem onda?
    Ko će tebi dokazati
    Pa očigledno je neki problem u načinu izbora, ako je organ koji je doneo rešenje isto i poništio, na osnovu žalbe.
    Verovatno su ovi koji su se žalili ponudili i neke dokaze.
    Sve ostalo je u domenu tvog nagadjanja, znaš isto koliko i ja, osim što ti daješ kvalifikaciju, a ja ne
    danas nam je divan dan

Ističe se
    Učlanjen
    23.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

bila je skupstina UNS-a i oni su legalno izabrani na istoj koliko se secam i to je bilo skorije.

Sto ne ponistite izbor Sonje Biserko, Natase Kandic i ostale gamadi na celu tih NVO i ako ni to ne bi bilo demokratski?

Nemate muda samo se sa Srbima obracunavate...

Ovo sto radi Boris Tadic i vi pripadnici njegove diktatorske vlasti vec dobija obrise cistog fasizma...

Progonite, smenjujete, unistavate i maltretirate svakog ko nije na vasoj liniji diktature
    A sta si ti mislio da ce beli shengen da bude poklonjen? To se brale debelo naplacuje!Bice tu jos svasta...

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Titus. Pogledaj poruku
    A sta si ti mislio da ce beli shengen da bude poklonjen? To se brale debelo naplacuje!Bice tu jos svasta...
    A smajlićku razmenjujemo za beli šengen?
    Dobro, znam da si sklon priči o zaverama, ali ne preteruj
    danas nam je divan dan

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Mnogo bi bilo Smajlovićki da se u svakom režimu ogrebe za funkciju, posebno ako uzmemo u obzir kako je navijački usmeravala Politiku dok je njen Voja bio na vlasti.

Domaćin luckywin (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Da ne nagadjamo dalje
    U nadležnosti MUPa je samo registacija, ko je predsenik,sekretar itd bilo kog udruženja,firmi,organizacija i to isključivo da bih imali evidenciju u slučaju da dođe do nekog krivičnog dela ili zloupotreba. Žalba može da se podnese sudu i jedino sud može da poništi rešenje o nečijem imenovanju i da dostavi rešenje MUPu o brisanju iz registra.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio luckywin Pogledaj poruku
    U nadležnosti MUPa je samo registacija, ko je predsenik,sekretar itd bilo kog udruženja,firmi,organizacija i to isključivo da bih imali evidenciju u slučaju da dođe do nekog krivičnog dela ili zloupotreba. Žalba može da se podnese sudu i jedino sud može da poništi rešenje o nečijem imenovanju i da dostavi rešenje MUPu o brisanju iz registra.
    Pa super, onda neka se smajlivićka obrati sudu ako mup nije imao pravo da poništi rešenje koje je doneo.
    danas nam je divan dan

Ističe se
    Učlanjen
    23.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A smajlićku razmenjujemo za beli šengen?
    Dobro, znam da si sklon priči o zaverama, ali ne preteruj
    Da je samo Smajicka, ni po' jada...dajem ceo UNS u zamenu za slobodu kretanja Ali, plasim se da se da je Smajlicka samo komadic onog sto ide u tu razmenu...

Otkud ti to da sam ja sklon teorijama zavere?

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio Titus. Pogledaj poruku
    Ali, plasim se da se da je Smajlicka samo komadic onog sto ide u tu razmenu...
    Ma jok, bitniji smo nas dvojica od nje, kakva crna smajlićka
    danas nam je divan dan

Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Pa super, onda neka se smajlivićka obrati sudu ako mup nije imao pravo da poništi rešenje koje je doneo.
    Pa trebala bi, nego veči problem je taj što u ovoj državi vlada haos i institucije nerade svoj posao, u ovom slučaju bi morao da se oglasi nadležni sud i neko bi trebao da odgovara zbog ovakvog javašluka jer kada bi MUP radio mimo zakona i ono što nije u njegovoj nadležnosti imali bi policijsku državu.

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jer kada bi MUP radio mimo zakona i ono što nije u njegovoj nadležnosti imali bi policijsku državu.
    Vec je imamo.

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Pa trebala bi, nego veči problem je taj što u ovoj državi vlada haos i institucije nerade svoj posao, u ovom slučaju bi morao da se oglasi nadležni sud i neko bi trebao da odgovara zbog ovakvog javašluka jer kada bi MUP radio mimo zakona i ono što nije u njegovoj nadležnosti imali bi policijsku državu.
    Pa i sama smajoivićka kaže da će, nakon poništavanja rešenja, da se obrati mup-u, a ne sudu.
    danas nam je divan dan

Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Pa i sama smajoivićka kaže da će, nakon poništavanja rešenja, da se obrati mup-u, a ne sudu.
    Ja ti rekoh kakva procedura bi trebala da bude i rekoh ti da u ovoj državi vlada haos, a predpostavljan da će se ona obratiti MUPu jer su oni doneli takvo rešenje i ukazati im da to nije u njihovoj nadležnoti.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Пресретач Pogledaj poruku
    vidi se... ista kao sa mog avatara

Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Ja ti rekoh kakva procedura bi trebala da bude i rekoh ti da u ovoj državi vlada haos, a predpostavljan da će se ona obratiti MUPu jer su oni doneli takvo rešenje i ukazati im da to nije u njihovoj nadležnoti.
    Ja ne pretpostavljam, napisao sam upravo ono što je smajlićka rekla. A nije rekla da će se obratiti mup-u povodom nenadležnosti.
    danas nam je divan dan

Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Ja ne pretpostavljam, napisao sam upravo ono što je smajlićka rekla. A nije rekla da će se obratiti mup-u povodom nenadležnosti.
    Ovako možemo do sutra, uopšte neću da ulazim u njene razloge zbog čega se ona obraća MUPu, ja sam rekao da jedino i isključivo nadležni sud može da donosi odluke u ovakvim ili sličnim slučajevima i da MUP u ovakvim slučajevima jedino po pravosnažnom rešenju nadležnog suda može nekog da izbriše iz registra.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1312

Ja ne razumem kako bi predsednik novinarskog udruzenja mogao da bude covek koji nije na liniji druge Srbije ili barem evroatlantskih integracija.

Sta bi to govorilo o nama?
    no longer at ease here, in the old dispensation

Slične teme

1. Slovenija strikes back!
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 16.07.2009., 07:44
  2. Tadićev režim odlepio: Benzin ide na 111 dinara!!!
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 193
    Poslednja poruka: 27.06.2009., 23:06
  3. Stupidity strikes back
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 08.03.2009., 13:54
  4. Tadićev režim subvencionise Miškovića!!
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.02.2009., 13:30
  5. Tadicev režim ubio konja
    Autor Svabov u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.09.2008., 05:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku