Услови за улазак Србије у богату ЕУРОПСКУ УНИЈУ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Према проценама наших вајних политичара и стручњака за демократију ,постоје само три услова да бисмо ушли у ЕУ.
Први услов је да испунимо друга два, други је да испунимо трећи и све остале, :confused:
а трећи је да испунимо први из кога произилазе сви остали услови.:per:
Врло једноставно.
Само није једноставно у оваквој демократији кренути напред!
:dash:
:rtfm:
У Европу, у Европу!
Сви би у Европу. Само о њој причају. А не знају да пут за Европу има безброј кривина и да води кроз многобројне тунеле.
Али, нема везе! И ја бих у Европу кад би ми Европа дала просечну европску плату или пензију, и кад би ме примила оваквог какав сам са свим оним што је моје око мене, моје на мени, моје у мени...
Али, знам ја Европу. Знам шта хоће, шта жели. Она би да ми постави услове и своје стандарде; она би да се понашам како она каже, да се одрекнем свога у себи.
Е, неће моћи! Ако ме прими оваквог, идем.
Ако не, онда шта ћу ја у Европи кад је моје родно село, центар Европе. Ма, какве Европе, центар света! Знаш ли ти то, отрцана Европо?
 
Poslednja izmena:
Svi smo mi već Europljani. Pa nismo Afrikanci ili Kenguri!
Civilizacijski smo zaslužili odavno i članstvo u toj ekonomsko-političkoj organizaciji zvanoj EU.
I da nije bilo krvavih događaja devedesetih, svi bi bili odavno unutra.
Toto Cotugno je još na Euroviziji u Zagrebu pjevao pjesmu Insieme (Zajedno), simbolizirajući da smo svi skupa u EU.

Znači, svi smo mi bili poželjni u Europi još tada, prije 20 godina.
Zašto više nismo?
Pa još uvijek smo većina nas istih koji smo bili i tada.
Sad samo još imamo i neke nove klince koji su i bolji i pametniji od nas!
Znači, još smo kvalitetniji nego prije!

Jeste da smo u međuvremenu napravili međusobno neke strašne stvari.
Poklali se, poubijali, izranjavali, protjerali, popalili, popljačkali i završili s tim!
Međutim, nismo dirali nikoga iz okruženja!


Ako smo mi ponovo uspostavili međusobne odnose, ako smo mi zaključili da možemo dalje, ne više skupa, nego kao komšije, znači da smo se civilizacijski vratili na nivo od prije 20 godina i da možemo nastaviti tamo gdje smo stali!

ŠTA NJIH BOLI ****** ŠTA JE BILO KOD NAS I ŠTA SMO MI RADILI U SVOM DVORIŠTU???
ONI NEMAJU NIKAKVO PRAVO DA NAM USLOVLJAVAJU ČLANSTVO U NEČEMU GDJE PRIRODNO PRIPADAMO!!!

Na svaki njihov prigovor mi bi samo trebali spomenuti Cipar, ETA, IRA, Indijance, Crnce, ... i sve ostalo gdje oni krše ljudska prava, čine zločin i sve ostalo za što nas optužuju!
Pa da vidiš da bi drugu pjesmu zapjevali!
Samo niko od naših vodećih političara nema mooda pokazati zube, jer je svakom od njih na prvom mjestu osobni probitak i punjenje vlastitih džepova!

Tako da smo mi u stvari taoci naših vlastitih političara, a ne europskih dinosaura, koje u krajnjoj liniji boli ****** ko se s kim klao, samo nek je što više priliva u EU-kasu, kako bi razni lordovi, kancelari i ostala krema Europe mogla nastaviti svoj lagodan i luksuzan život.

Dakle, nije loše uvesti reda u naše državice, primjenom zakona po EU standardima i tako suzbijati korupciju, mito, nerad, lopovluk i ostale negativnosti u kojima plivamo.
Bit će nam bolje i dignut ćemo standard vlastitog življenja!
A ONDA NAM EU VIŠE I NE TREBA!

Samo, tad će nas oni sami zvati, jer nas trebaju! :D
 
Jel vam poznat ovaj zeka ? :mrgreen:

rabbit10.gif
 
Према проценама наших вајних политичара и стручњака за демократију ,постоје само три услова да бисмо ушли у ЕУ.
Први услов је да испунимо друга два, други је да испунимо трећи и све остале, :confused:
а трећи је да испунимо први из кога произилазе сви остали услови.:per:
Врло једноставно.
Само није једноставно у оваквој демократији кренути напред!
:dash:
:rtfm:
У Европу, у Европу!
Сви би у Европу. Само о њој причају. А не знају да пут за Европу има безброј кривина и да води кроз многобројне тунеле.
Али, нема везе! И ја бих у Европу кад би ми Европа дала просечну европску плату или пензију, и кад би ме примила оваквог какав сам са свим оним што је моје око мене, моје на мени, моје у мени...
Али, знам ја Европу. Знам шта хоће, шта жели. Она би да ми постави услове и своје стандарде; она би да се понашам како она каже, да се одрекнем свога у себи.
Е, неће моћи! Ако ме прими оваквог, идем.
Ако не, онда шта ћу ја у Европи кад је моје родно село, центар Европе. Ма, какве Европе, центар света! Знаш ли ти то, отрцана Европо?

nema linka...:think:
 
Према проценама наших вајних политичара и стручњака за демократију ,постоје само три услова да бисмо ушли у ЕУ.
Први услов је да испунимо друга два, други је да испунимо трећи и све остале, :confused:
а трећи је да испунимо први из кога произилазе сви остали услови.:per:
Врло једноставно.
Само није једноставно у оваквој демократији кренути напред!
:dash:
:rtfm:
У Европу, у Европу!
Сви би у Европу. Само о њој причају. А не знају да пут за Европу има безброј кривина и да води кроз многобројне тунеле.
Али, нема везе! И ја бих у Европу кад би ми Европа дала просечну европску плату или пензију, и кад би ме примила оваквог какав сам са свим оним што је моје око мене, моје на мени, моје у мени...
Али, знам ја Европу. Знам шта хоће, шта жели. Она би да ми постави услове и своје стандарде; она би да се понашам како она каже, да се одрекнем свога у себи.
Е, неће моћи! Ако ме прими оваквог, идем.
Ако не, онда шта ћу ја у Европи кад је моје родно село, центар Европе. Ма, какве Европе, центар света! Знаш ли ти то, отрцана Европо?

e vidish
to shto si naviko
da ti neko da prosechnu platu
iz budzeta
a preko stranke
da se majmunishesh po forumu
u EU netje da moze B-)

a ti ne morash da se menjash, uopshte.
 

:hahaha::hahaha::hahaha:
Да ли је игде писало да је ово вест?
Па нема линка, јер ово је мој текст.:dash: Моје размишљање
о великим корацима којима грабимо ка ЕУ.
Е мој Драгоше.
Свака година пре твога рођења
је била чист добитак, за ширу друштвену заједницу.:dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top