CECA--sajam docek 2010

DODIRLJIVA

Ističe se
Poruka
2.485
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii CECA PEVA ZA NOVU GODINU NA SAJMU..DEFITINIVNO NE SMEM DA PROPUSTIM..bar malo..cinjenica da je super sto ce pevati ali sam i razocarana jer to nije samo njen solisticki koncert jer pevaju i drugi pevaci,tipa ovi smaraci iz zvezda granda..ali sta je tu je..bolje ista nego nista!!!

Ceco cekam tvoj novi album.
Pa nije valjda ceo BG izlepljen tvojim imenom i pesmama lepotan,beograd,pile cisto bezveze!!
 
ima da unajmim nekog jadnika iz Avganistana, da mu napunim glavu prichama kako je samoubistvo zbog vishih ciljeva karta za siguran odlazak u raj i necu ga okititi dinamitom ili c4, ne ne, SEMTEX-om, jedno 20 kg pa lepo da i mi imamo nash GRAND CANYON i to u sred BG-a!!!!!
 
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii CECA PEVA ZA NOVU GODINU NA SAJMU..DEFITINIVNO NE SMEM DA PROPUSTIM..bar malo..cinjenica da je super sto ce pevati ali sam i razocarana jer to nije samo njen solisticki koncert jer pevaju i drugi pevaci,tipa ovi smaraci iz zvezda granda..ali sta je tu je..bolje ista nego nista!!!

Ceco cekam tvoj novi album.
Pa nije valjda ceo BG izlepljen tvojim imenom i pesmama lepotan,beograd,pile cisto bezveze!!

:vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet::vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet:
 

Back
Top