Ruža ili kreditna kartica...

A kako je red da odgovorim ja na temu...

Nisam pristalica neke teške i bljutave romantike, ali mi se stvarno čini da se uglavnom nudi upravo ta kartica... :( Nekako je onaj trud i razmišljanje kako napraviti nešto dobro (ne mislim na kuće, zgrade, mostove) počela da zamenjuje plastika koja se samo provuče i gotovo...

Najlepši poklon za Novu godinu koji sam dobila je ručno pravljena čestitka sa fenomenalnim tekstovima i sličicama, koju je dotični lik (tadašnja velika ljubav) napravio, obojio, ispisao... :aha: Za to je trebalo truda i vremena i smišljanja...

Mada sam ja više pristalica poljskog cveća, nego ruža...ali u ovom ili-ili pre bih ružu nego plastiku...
 
mislim, kome je više do romantičnih gestova koji nisu mogli biti spontano smišljeni
nego su prepisani iz filmova ili petparačke literature?
ja to ne mogu da shvatim
a ne mogu da shvatim ni ružu i kreditnu karticu kao dve krajnosti
meni su te dve stvari poprilično na istom kraju te prave linije
ako bismo to tako grafički predstavili, naravno.
 
mislim, kome je više do romantičnih gestova koji nisu mogli biti spontano smišljeni
nego su prepisani iz filmova ili petparačke literature?
ja to ne mogu da shvatim
a ne mogu da shvatim ni ružu i kreditnu karticu kao dve krajnosti
meni su te dve stvari poprilično na istom kraju te prave linije
ako bismo to tako grafički predstavili, naravno.

Naravno da je bljutava romantika gora od svake neromantike...

Bez spontanosti i nekog ličnog pečata sve pada u vodu...

A baš taj lični pečat je nešto što dugo nisam primetila u svojoj okolini...
 
Poslednja izmena:
...u zubima kao romantičan pristup... Šta Vi lično preferirate? A šta mislite da se više trenutno nudi?

PS: Ja odavno nisam čula da je neko dobio serenadu pod prozorom, sa sve matorom komšinicom koja je aktera polila vodom...
Резано цвеће не волим.
А кредитну данас има свако. Пих.
Рецимо кредитна уз извод из банке. :lol:

Шалим се. Немам појма.
Мени не нуде ни једно ни друго, него нешто треће, што не бих да именујем сад. :lol:

А шта ће коме серенада?
Лепо пошаљеш линк са јутјуба на мејл :rtfm:
 
Резано цвеће не волим.
А кредитну данас има свако. Пих.
Рецимо кредитна уз извод из банке. :lol:

Шалим се. Немам појма.
Мени не нуде ни једно ни друго, него нешто треће, што не бих да именујем сад. :lol:

А шта ће коме серенада?
Лепо пошаљеш линк са јутјуба на мејл :rtfm:

Ja kad sam dobila serenadu ispod prozora umrla sam od blama :rumenko: Da li zato što je bio pogrešan lik, ili pogrešno doba noći ili ne znam ni ja :dash: jedva sam čekala da se završi :sad2:
A mene više raduje maslačak nego ruže sa šljokicama iz cvećare al mislim da moj dragi to nikad neće skapirati :confused:
 
Ja kad sam dobila serenadu ispod prozora umrla sam od blama :rumenko: Da li zato što je bio pogrešan lik, ili pogrešno doba noći ili ne znam ni ja :dash: jedva sam čekala da se završi :sad2:
A mene više raduje maslačak nego ruže sa šljokicama iz cvećare al mislim da moj dragi to nikad neće skapirati :confused:

A što se tiče serenade, pogrešan lik...

A da mu podmetneš drugaricu sa informacijom o maslačku? :think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top