Vratilo - sprava za propadanje i zgibove

Cira Corporation

Zainteresovan član
Poruka
134
Interesuje me gde ima u Beogradu da se kupi ova sprava?Bio sam do Sport Impulsa i do Djaka ali ta sprava je za malu decu...Imam 78 kila i kada stanem da radim propadanja ona sipka je nestabilna skroz ulegne 5-6cm na dole i sva se trese i ne moze lepo da se radi.Ovo za zgibove takodje isto nista ne valja...

E sada interesuje me ako neko zna gde ima da se kupi neko "profesionalnije" vratilo koje sam vidjao u teretanama ne klati se nista i mogu lepo da radim?I koliko bih para trebao da odvojim za tako nesto?
 
Nema nigde, vec 6 meseci ili dodje malo, pa se odmah proda, navodno nema dobavljac, tako bar kazu z:(. Moj muz je zvao u vezi sa tom sipkom za zgibove Djak sport, kazu bice posle 15. 1. 2010.
I mene zanima ta konstrukcija koju pravi bravar, ako ove kupovne nisu solidne, samo da li moze da se postavi u stanu, koliko mesta zauzme ?
Pretpostavljam da ne moze ni da se demontira ?
Ajde giles postavi sliku, pa da vidimo.
Edit :
Evo nekih ideja, da li je to to ?
Postoji i sipka koja se stavlja u dovratak, ali cula sam da su ga mnogi tako razvalili, takvu smo nasli u Merkatoru.
Ono sto mi se ne svidja ovde je sto se sipke ne mogu demontirati, ako je stan mali, pa nemate neki dodatni hodnik, ne mozete skalameriju da skinete kad vam neko dodje.
Prodavac nam je opisao sipku - samo jedan deo se fixira, a ostatak se stvalja i skida po potrebi.
Ovo su Nemacke sipke, kostaju oko 150 EUR, sigurno da majstor to moze da napravi 3 - 4 puta jeftinije
10_0-1.jpg

24_0.jpg

24_2.jpg

E, nasla sam sliku z:lol:. Ova koju moj muz hoce da kupi izgleda ovako, kao sto vidite srafi se samo deo, a posle vezbanja se rastavlja, ako neko vidi takvu ili slicnu molim da javi.
sipka.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top