Зашто сад овај дечко исече вене?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srnatica

Zainteresovan član
Poruka
146
Сада јавили на радију "С" да је један младић на Платоу исекао вене:think:у току
овог "Марша...."

Ко је тај дечко и зашто уради то? Шта се ово дешава са нама? Надам се да ово неће бити масовна појава.



Ево и допуне ове вести:

Mladić isekao vene na Platou
Nedaleko od Platoa kod Filozofskog fakulteta, oko 17 časova, jedan mladić je isekao vene. Mladić je u svesnom stanju prebačen u bolnicu na Banjici, rekla je Tanjugu doktorka Hitne pomoći Nada Macura.


protest-foto-m-peric.jpg


http://www.blic.rs/drustvo.php?id=113389
 
Poslednja izmena:
Сада јавили на радију "С" да је један младић на Платоу исекао вене:think:у току
овог "Марша...."

Ко је тај дечко и зашто уради то? Шта се ово дешава са нама? Надам се да ово неће бити масовна појава.

Не треба то да те чуди. Тога ће бити све више и више, јер се нон-стоп преко медија улива дефетизам у народ. Тренутно се врши духовни геноцид над целокупним народом.

Људи су очајни.
 
Сада јавили на радију "С" да је један младић на Платоу исекао вене:think:у току
овог "Марша...."

Ко је тај дечко и зашто уради то? Шта се ово дешава са нама? Надам се да ово неће бити масовна појава.

Treba to tako, nadam se da ce za njim krenuti i ostali pripadnici zute Srbije. Samo krv moze sprati ono sto smo uradili jadnom Brisu Tatonu
 
"Policije, kako javlja reporter Blic online-a sa lica mesta, za sada nema ispred Filozofskog fakulteta, mada su pojačane snage primećene u centru grada, naročito na Trgu Republike i u Knez Mihailovoj i okolnim ulicama.
Na skupu su, pored građana, prisutni gradonačelnik Beograda Dragan Đilas, ministar odbrane Dragan Šutanovac, ministar prosvete Žarko Obradović, ministar za dijasporu Srđan Srećković, Miroljub Albijanić i nekoliko poslanika G17 Plus, lider LDP-a Čedomir Jovanović i predsednici DHS i SDU Vladimir Batić i Žarko Korać..."


protest-foto-m-peric-djilas.jpg
 
znaci gde ovaj svet ide.
Sta je tu tacno smesno.
da je to bio tvoj najbolji drug(ukoliko ga imas)
da li bi razmisljao tako?

Moj najbolji drug nikako ne bi mogao da bude

Jer moji drugovi ne prave takve pateticno-histericne ispade

'Jao evo secem se, toliko mi je zao, oprosti Francusko, evo krv, jao, jao, evo, sad boli, boli kao u mojoj dusi, u Srbiji gde me niko ne razume, jao, evo, Srbijo, jel' ti sad zao, JEL TI SAD ZAO, dobro, dosta sad, aj sad tu ambulantu... ambulantu, ej!'

Hahahah
 
"Policije, kako javlja reporter Blic online-a sa lica mesta, za sada nema ispred Filozofskog fakulteta, mada su pojačane snage primećene u centru grada, naročito na Trgu Republike i u Knez Mihailovoj i okolnim ulicama.
Na skupu su, pored građana, prisutni gradonačelnik Beograda Dragan Đilas, ministar odbrane Dragan Šutanovac, ministar prosvete Žarko Obradović, ministar za dijasporu Srđan Srećković, Miroljub Albijanić i nekoliko poslanika G17 Plus, lider LDP-a Čedomir Jovanović i predsednici DHS i SDU Vladimir Batić i Žarko Korać..."


protest-foto-m-peric-djilas.jpg

Ja bih se obesila pored njih:sad2::dash:
 
BEOGRAD, 01.10.2009.

TANJUG
Mladić isekao vene žiletom

Mladić koji je danas u centru Beograda žiletom isekao vene prebačen je u svesnom stanju u bolnicu na Banjicu, rekla je Tanjugu doktorka Hitne pomoći Nada Macura
Ona je je navela da je Hitna pomoć obavešetan u 17.09 sati o mladiću koji se samopovredio u blizini platoa kod Filozofskog fakulteta, gde su se okupili građani u šetnji protiv nasilja zbog tragične smrti francuskog državljanina Brisa Tatona.


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=81612&sectionId=39
 
BEOGRAD, 01.10.2009.

TANJUG
Mladić isekao vene žiletom

Mladić koji je danas u centru Beograda žiletom isekao vene prebačen je u svesnom stanju u bolnicu na Banjicu, rekla je Tanjugu doktorka Hitne pomoći Nada Macura
Ona je je navela da je Hitna pomoć obavešetan u 17.09 sati o mladiću koji se samopovredio u blizini platoa kod Filozofskog fakulteta, gde su se okupili građani u šetnji protiv nasilja zbog tragične smrti francuskog državljanina Brisa Tatona.


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=81612&sectionId=39

Да ли је то разлог да остали славе ватрометом на тргу....:per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top