VIDEO koji treba videti,sta je radjeno SRBIMA u BiH od ...

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Mislim da je suvisno bilo sta reci,ali treba biti svestan i tim SRBSKIM HEROJIMA reci reci ZAHVALE sto su nas "Zastitili" tih i tahvih slika i dogadjaja u tom momentu.
BRACO SRBI svi VI koji ste poginuli BRANECI SRBIJU i SRBSTVO-PRAVOSLAVLJE
HVALA VAM u moje i ime svih mojih kako proslih a ono i svih BUDUCIH pokolenja. HVALA VAM JUNACI BRACO, AMIN!!!


otvorite link

http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=11691

i pogledajte sto se ne zna a treba da se vidi jer se naslucuje ali je lakse praviti se ...

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Преко 200 прегледа свега неколико коментара.Где нестадоше сви они који данима здушно пишу о Србима насилницима,криминалцима и убицама.Где су ти цивилизарини душебрижници и нихов патриотизам,где су приче о једнакости у злочину без обзира на починиоца?Где сте јунаци модерне и еуропске Србије са вашим гнушањем,вашим сузама,вашом патњом?Зар ниједан интелектуалац ове модерне Србије није у стању да једну од оних силих свећа донесе овде или је то тако АУТ,испод ваше космополитске части.Самозадовољни у својој беди пуни испразног поноса што сте ето другој Србији показали вашу тираду и параду заборављате основно,господо и ви сте припадници овог народа.Сами сте показали своју величину,културу и свест,хвала вам што коначно показаште ваше право лице.
 
Znam ja sta su poturice . gledao sam ih na 5 metara ,. Stoka je to neopevana .
\
No oni ssu oni , i tu samo gluperda moze imati dileme .

Ono sto me boli je to sto ovaj film u celostti nije prikazao RTS , a ni B92 , koji je 58 puta u celosti prikazao streljanje 6 muslimana .

Oce li B92 vecito trovati i zaglupljivati ovaj narod?
Posto su mudzosi , to sto jesu , mi treba dfa vidimo koji su mediji kod nas registrovani , sta rade i koja im je uloga , obzirom , da 31 vek pripada medijima , kako zbog brzine informacija , tako i zbog formiranja javnog mnenja , koje im je olaksano sve jeftinijim i imbecilnijim skolstvom , koje vazi za celu populaciju u svakoj drzavi .


Niwsta je Srebrnica .
Srebrnica je mli fitbek .
 
Pa naravno Mile . Hebi ga , ne moze se u nacionalnom ratu biti anacionalan .
Kakve sam sve gluposti cuo od ovih nasih ********* . to je strasno . De su sad ovi sto brane B92 , da nam objasne , zasto je streljanje 6 muslimana prikazano 58 puta i napravljeno desetine emisija o tome , a ovo nije prikazano ni jedamput . Da nam kazu kako je ta televizija nepristrasna i kako je provesionalna .

Dok postoi , nema od nas nista .
A opret , nista im ne mozemo , jer njih brani drektno ministar odbrane , ako treba igolim grudima .
da li to znaci da milnistar odbrane , takodje ima stav , da streljanje 6 muslimana , trebaa prikazati 58 puta , a ovaj film ni jedamput .

Bolje da oje otiso ko covek u Mrcajevce .
 
Pa znam ja da su stoka smrdljiva i izdajnicka , al to neznaju ovi nasi neo-komunisti .

Sami smo sebi najveci zlotvori . A za Mudzose . Moze biti da bi za nas bilo bolje da smo se ponasali prema knvertitima isto kao i svaki narod koji nas okruzje, Madjari , Grci , Rumuni i ini .
Da smo bili ko i drugi , ne bi ovo doziveli , a i hrvati ne bi imali konvertite za saveznike u klanju u WW2
 
Nadam se da ima i malo ljudskosti i u tim Srbima koji eto nesto suprotno misle,nije mi krivo cak me ponekad i raduje da ima i tih drugih ali ne mogu da shvatim da ima takvih koji su SRBI i koji se predstavljaju kao neki "drugaciji SRBI od srba" nama SRBIMA neshvacajuci tezinu bola da ti isti i njih SECU kao i nas kasnije jer smo isto! Ne shvatljivo je da ima takvih koji to cine a BOLNA je istina da ih je SRBIJA puna da punija ne moze biti.

BOZE daj im OCI i daj im PAMET a povrh svega RAZUM i Shvatanje da uvide ISTINU!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
 
Nadam se da ima i malo ljudskosti i u tim Srbima koji eto nesto suprotno misle,nije mi krivo cak me ponekad i raduje da ima i tih drugih ali ne mogu da shvatim da ima takvih koji su SRBI i koji se predstavljaju kao neki "drugaciji SRBI od srba" nama SRBIMA neshvacajuci tezinu bola da ti isti i njih SECU kao i nas kasnije jer smo isto! Ne shvatljivo je da ima takvih koji to cine a BOLNA je istina da ih je SRBIJA puna da punija ne moze biti.

BOZE daj im OCI i daj im PAMET a povrh svega RAZUM i Shvatanje da uvide ISTINU!

SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

..aj ne lupaj..ima debila, al ih nema puno..samo glasno laju jer im se mozhe..
 
Treba da znas , da u Kuli Fazlagica , nikad ljudsko bice nije rodjeno, vec samo i isklucivo zlikovci i koljaci . Oni su svi od reda bili ustase i to najzlioglasnije ,.. Uvek im je Pavelic bio na srcu .

Sa posebnom strascu su klali Srbe i onda i sad .
Jednom mi je kuljanka rekla da nece da govori o zlocinima svog naroda jer se to ne radi , i jer ce to raditi Srbi .
daklem . Ajd sad , sta u stvari rade ovi nasi dusebriznici .
De su da daju svoj komentar na ovaj kratki fim , koji je ve cenzurisan jerr su brisani snimci direktnih likvidacija .

A kuljanka ti nece doci, a ako dodje , lagace ko pas .
 
Odgledao sam samo prvih desetak minuta,dalje ne mogu...
Pitanje je zasto ovakvi filmovi nisu pustani na svetskim televizijama,pa ako treba i da se plati da se puste...

Pitanje je , pre svega , zasto to nema na nasoj TV , za koju placamo pretplatu . Na RTSu , a onda zasto nije na B92 , koja je dzabe zgradu dobila od Dinkica i pola miliona eura pomoci od srpskog fonda za razvoj . A eto , pare za izvozne projekte nemaju ...
 

Back
Top