ko je u stanju da plati moje usluge---izvolite...???

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
gospodo !!!
ja sam bivse aktivno vojno lice....raspolazem sa mnogo znanja i iskustva...pored elektronike,organizacije posla sto mi je bilo osnovno zanimanje...morao sam da naucim mnogo toga....imam 21 specijalizaciju ....u sluzbi sam radio i ono sto mi je u opisu posla-formacija ali i 90 % drugih stvari koji su upotrebljivi svuda....
ne zelim da navodim sve svoje sposobnosti----jednostavno ko zeli moje znanje nek me kontaktira----na PP---posto se uveri u moje sposobnosti teoriski---moze i u praksi---nek ponudi cenu koju je spreman da plati i ja sam tu....
 
Ako već raspolažeš sa tolikim znanjem i iskustvom,što onda tražiš posao na tamo nekom forumu?Valjda si dovoljno sposoban da znaš kome je to isto znanje i iskustvo potrebno,pa da na odgovarajućem mestu ponudiš svoje usluge? :D

pa eto na primer da bi se ti pitao >.....mozda ne zivim u velegradu recimo da bi ponudio svoje usluge....a i ko ti kaze da vec nisam imao ponuda...mozda sam te ponude odbio kao neodgovarajuce....
 
Pretpostavljam da si negde sa juga Srbije, izražavanje ti nije jača strana ili su u pitanju greške u kucanju, kaže se TEORIJSKI i EKSPLOATATOR!Ali dobro, nije ni bitno, bitno je da imaš 21 specijalizaciju i da tražiš posao preko interneta, kao i mnogi od nas!

moja namera nije da se dopisujem i raspravljam....nisam sa juga...mada zivim u jugoistocnoj srbiji...greske su nastale zbog brzine kucanja ....i cilj mi je da proverim koliko vredi u srbiji profesionalac u nekoliko oblasti....svoju profesionalnost dokazujem da delu...
i na dalja propitivanja ovog tipa nemam nameru da odgovaram....moji motivi su privatne prirode....ko ima ozbiljne ponude i potrebe za mojim potencijalnim sposobnostima ima PP...pozdrav..
 
Pretpostavljam da si negde sa juga Srbije, izražavanje ti nije jača strana ili su u pitanju greške u kucanju, kaže se TEORIJSKI i EKSPLOATATOR!Ali dobro, nije ni bitno, bitno je da imaš 21 specijalizaciju i da tražiš posao preko interneta, kao i mnogi od nas!

Grešiš Tina ako misliš da samo na jugu Srbije žive ljudi kojima gramatika nije jača strana.

Btw, čovek je možda i na pravom putu da dobije poslić jer ovaj forum sigurno posećuju određene službe koje mogu biti zainteresovane. :whistling:
 
U pravu si, veliki broj ljudi u Srbiji ne govori pravilno, naravno ima i više dijalekata, različitih govornih područja, to uostalom nije bitno i nisam imala nameru da ispravljam krive Drine! U svakom slučaju vredi pokušati pronaći posao i ovako, a došlo je vreme da bez obzira na kom radnom mestu ste postavljeni radite i milion drugih stvari, koje nisu u opisu posla, mislim da većina nas ima takvo iskustvo.
 
moja namera nije da se dopisujem i raspravljam....nisam sa juga...mada zivim u jugoistocnoj srbiji...greske su nastale zbog brzine kucanja ....i cilj mi je da proverim koliko vredi u srbiji profesionalac u nekoliko oblasti....svoju profesionalnost dokazujem da delu...
i na dalja propitivanja ovog tipa nemam nameru da odgovaram....moji motivi su privatne prirode....ko ima ozbiljne ponude i potrebe za mojim potencijalnim sposobnostima ima PP...pozdrav..


Pajo,druze moj.Ne zivis na Marsu vec u Srbiji.Osvrni se oko sebe pa nadji jednog pametnog,radnog i postenog coveka koji radi za drugoga i lepo zivi.Nema takvih,slomices vrat a neces ga naci.
Use i u svoje kljuse,ali prvo da zaboravis vojsku i to:Ajd zdravo.Nikoga nije briga za to.
Pljini u sake i radi na crno kad imas tolike silne specijalizacije,nema loseg posla,ni jedan posao koji donosi pare nije ispod casti bilo kog coveka. Ko je spreman da radi od jutra do sutra makar pet godina,moze i u Srbiji da uspe.ne mora u Australiji da se uspe radeci pet godina po cetiri posla,pogledaj pdf Australija i sta pise vladaK.Ako toliko radis u Srbiji,uspeces,ali ljudi nece da rade u svojoj zemlji,tu su domaci pa treba da im padne sa neba.E,nema sa neba nista.nema dzabe ni kod babe.
Pozdrav.
 
gospodo !!!
ja sam bivse aktivno vojno lice....raspolazem sa mnogo znanja i iskustva...pored elektronike,organizacije posla sto mi je bilo osnovno zanimanje...morao sam da naucim mnogo toga....imam 21 specijalizaciju ....u sluzbi sam radio i ono sto mi je u opisu posla-formacija ali i 90 % drugih stvari koji su upotrebljivi svuda....
ne zelim da navodim sve svoje sposobnosti----jednostavno ko zeli moje znanje nek me kontaktira----na PP---posto se uveri u moje sposobnosti teoriski---moze i u praksi---nek ponudi cenu koju je spreman da plati i ja sam tu....

E jadna nam majka, kada su nam oficiri spali na oglase na forumu.:(
Stvarno mi je žao što tvoji kvaliteti ne primenjuju tamo gde treba.
Šta tek ostali mogu da očekuju....:(:(:(
 
gospodo !!!
ja sam bivse aktivno vojno lice....raspolazem sa mnogo znanja i iskustva...pored elektronike,organizacije posla sto mi je bilo osnovno zanimanje...morao sam da naucim mnogo toga....imam 21 specijalizaciju ....u sluzbi sam radio i ono sto mi je u opisu posla-formacija ali i 90 % drugih stvari koji su upotrebljivi svuda....
ne zelim da navodim sve svoje sposobnosti----jednostavno ko zeli moje znanje nek me kontaktira----na PP---posto se uveri u moje sposobnosti teoriski---moze i u praksi---nek ponudi cenu koju je spreman da plati i ja sam tu....


Mnogi tu puno toga znaju, ali posla nema.

A Srbi su dugo ziveli pod parolom "ne znamo da radimo ali znamo da se bijemo." Pa eto vam je, tucite se i dalje.;)
 
Ne bih bilo koga da provociram, zaista, ali sam kao preuzetnik primetio jednu stvar vezano za ljude koji su dugo radili u državnim firmama i institucijama - jako se teško uklapaju u normalne tržišne uslove. Uslove koji su normalni mlađoj generaciji koja je praktično odrasla u primitivnoj formi kapitalizma.
Konkretni problemi su tipa "30 godina sam radio bez kompjutera i nemam nameru da sad menjam jer mi klinac naređuje", onda "šta zna balavi inženjer, ima 3 petka u firmi", pa onda epizode sa čitanjem novina, pušenjem, alkoholom na poslu i sl. Aljkavost i izjave tipa "ja da spremam svoje radno mesto? Pa nisam ja plaćen da budem čistačica... (a ostavlja svinjac za sobom redovno)"...

Uglavnom, pozitivna strana svih kadrova koji su radili na organizaciji poslova pri čemu imaju karakter savesne, odgovorne i vredne osobe, uparen sa neprocenjivim iskustvom koji su godinama skupljali, može da da fantastične rezultate ukoliko osoba uspe da prebrodi (unutar sebe i svoje psihe) društvene promene koje su nastale i prihvati ih kao normalne. Može još i časove da daje "klincima" ako ga ne mrzi da se potrudi i nauči nove veštine i da savlada nove tehnologije i alate u poslu.
 

Back
Top