Sramne poruke

:) Pa šta je bolje? Da mu stotinak ekstremista ljulja fotelju ili 500,000 gradjana na demonstracijama?

A ovim divljanjem on daje policiji pravo da zabranjuje okupljanja i predstavi svaki protest kao "Akt nasilja i bezumlja".
Dve muve jednim udarcem.

Pusti rulju da bije ljude po Beogradu a onda zabrani antivladine demonstracija...

EE pa polako sada, ovih 100 uznemirava ovih 500 000 i ako se tih 100 uskoro ne primiri bitje 500 100 protiv 1 namesto 100 protiv 1, a priznaćeš to baš nije poželjna situacija
 
Ценим да су то исти они што су организовали забаву на калемегдану на дан сахране Слободана Милошевића.

igccw9.jpg


5czioo.jpg


Да, то је код нас постао начин изражавања жалости од сахране Слободана Милошевића. :mrgreen:
 
Meni je zao mladica, ali me nije sramota. Niti sam ja poznavao ubice niti su mi neki rod pa da se stidim, tj. da se sramim. Treba da se srame oni koji su odgovorni za smrt francuza.


Све рече човек једном реченицом.Догодио се злочин,потстоје оптужени,тужилаштво,суд
чему или коме је потребна медијска хајка и ко скупља политичке поене и злурадо прави промоцију од страдања једног момка.Зашто ова хумана и демократска држава није организовала комеморацију на Ушћу,где би председник,министар правде и министар полиције одржали говор ако већ оће промоцију?Зашто да брижна власт,која се за све брине осим за своје грађане препушта организацију разним НВО и сличним организацијама?Држава која годинама најављује борбу против криминала није у стању да јавно и пред светом каже истину већ потура разне Соње,Наташе и сличне крературе да васпитавају народ и уче систему вредности.Дакле,нека хвала држави,организаторима и учесницима скупа моја маленкост неће присуствовати промоцијама лицемерних и острашњених удружења која су спремна и смрт користити као промотивну кампању.
 
Nisu poredjenja, to je analiza licemerja.:neutral:

Е па видиш то може, кад је у питању сахрана председника, на чијој су сахрани биле стотине хиљада грађана, највећи број изузетно и искрено потресен, а само који минут касније да се организује балонијада, од врлих "грађанки" и "грађана", међу којима је и Радмила Хрустановић, тада заменица градоначелника, међутим
сада је то забрањено и поменути, да не би био угрожен јавни ред и мир. Лицемерје безгранично.
:mrgreen:
 
igccw9.jpg


5czioo.jpg


Да, то је код нас постао начин изражавања жалости од сахране Слободана Милошевића. :mrgreen:

mi toliki debili nismo kao Tadicevci da organizujemo proslavu necije smrti

za mene danas nije dan zalosti, nemam ja sta da budem zalostan nikoga nisam prebio , onaj ko to jeste odgovarace a za mene je ovo dan ko i svaki drugi.
 
Е па видиш то може, кад је у питању сахрана председника, на чијој су сахрани биле стотине хиљада грађана, највећи број изузетно и искрено потресен, а само који минут касније да се организује балонијада, од врлих "грађанки" и "грађана", међу којима је и Радмила Хрустановић, тада заменица градоначелника, међутим
сада је то забрањено и поменути, да не би био угрожен јавни ред и мир. Лицемерје безгранично.
:mrgreen:

То ти је само једна од одлика савремене демократије.
 
Nisu poredjenja, to je analiza licemerja.:neutral:

tako je jeko, dva arsina. kao sto rece kolega gore, covjeka mi je zao ali sta me koji q. ima biti sramota. neka uhvate ubice i daju im po 20 godina zatvora i tacka. mislim, kakva je logika da kriminalni akt ima dan zalosti? ksenofobija je prisutna u manjoj ili vecoj mjeri svugdje u svijetu. u americi na rasnim osnovama dnevno se desi x obracuna i ubistava, policija i drzava rade svoj posao...kod nas je sve izvitopereno pa i poimanje demokratije koju jedino srbi dozivljavaju u "izvornom" smislu, iako kao takva nigdje u svijetu ne postoji
 
mi toliki debili nismo kao Tadicevci da organizujemo proslavu necije smrti

za mene danas nije dan zalosti, nemam ja sta da budem zalostan nikoga nisam prebio , onaj ko to jeste odgovarace a za mene je ovo dan ko i svaki drugi.

Danas i jeste dan kao i svaki drugi, za sve, pošto je dan žalosti bio juče ;)
Eto, nisi ni primetio, znači nije bilo tako strašno :lol:
 
Pa slaviti nečiju smrt tj. ubistvo može biti samo trip u tvojoj glavi za mene je to kriminalno ponašanje + ima znakove psihičke poremećenosti

Ценим да су то исти они што су организовали забаву на калемегдану на дан сахране Слободана Милошевића.

To bese nije osudila demokratska vlast... To je bio cin lepog ponasanja...
 
Zna li neko da mi kaze, jel bio neki dan zalosti povodom ubijanja i progona na hiljade Srba sa Kosmeta...

Ah, da... Koga zabole za Srbe sa Kosmeta...

A sta si ti licno uradio za Srbe sa Kosmeta? I da li si ikada bio tamo?


Ubistvo Brice Taton-a i tragedija Kosmetskih Srba nemaju nikakve veze. Nisu ti Srbi moneta za potkusurivanje nazovi patriota.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da mi kaze, jel bio neki dan zalosti povodom ubijanja i progona na hiljade Srba sa Kosmeta...

Ah, da... Koga zabole za Srbe sa Kosmeta...

Aj da iskoristimo danasnji dan pa da i njih malo zalimo. Samo da pazimo da ne zalimo previse jer nas neko moze optuziti za to da nas nije dotakla smrt Francuza, da smo skrenuli sa pravog puta borbe protiv nasilja, da smo, ne daj Boze, podstakli navijace na ubistvo (sve onako preko tastature), da hushkamo na rat, da nemamo razumevanja za to kako je (kazu mediji SVIM) stranim turistima kad tako naivni i nevini dodju kod nas, da ne volimo pedere, lezbose, amnestirane shiptarske zlocince i ostale nesrecne manjine koje su ugrozene...
Dakle, da se potrudimo da niko ne primeti da zalimo i srpske nastradale danas. Danas je dan za Francuza i to tako mora da ostane. Bar javno. A slobodu izrazavanja misli i slobodu volje imacemo vec sutra...obecali politicari demokratiju...:manikir:
 
mi toliki debili nismo kao Tadicevci da organizujemo proslavu necije smrti

za mene danas nije dan zalosti, nemam ja sta da budem zalostan nikoga nisam prebio , onaj ko to jeste odgovarace a za mene je ovo dan ko i svaki drugi.

Наравно да те сподобе не треба копирати, јер је јавно радовање нечијој смрти, једна од најгнуснијих
ствари, само их треба с времена на време подсетити колико су јадни и лицемерни.
А ко зна, можда ће се једног дана и стидети својих дела.
:think:
 
Aj da iskoristimo danasnji dan pa da i njih malo zalimo. Samo da pazimo da ne zalimo previse jer nas neko moze optuziti za to da nas nije dotakla smrt Francuza, da smo skrenuli sa pravog puta borbe protiv nasilja, da smo, ne daj Boze, podstakli navijace na ubistvo (sve onako preko tastature), da hushkamo na rat, da nemamo razumevanja za to kako je (kazu mediji SVIM) stranim turistima kad tako naivni i nevini dodju kod nas, da ne volimo pedere, lezbose, amnestirane shiptarske zlocince i ostale nesrecne manjine koje su ugrozene...
Dakle, da se potrudimo da niko ne primeti da zalimo i srpske nastradale danas. Danas je dan za Francuza i to tako mora da ostane. Bar javno. A slobodu izrazavanja misli i slobodu volje imacemo vec sutra...obecali politicari demokratiju...:manikir:

E da, ni tebi izgleda nije jasno da Srbija nije "raj" niti je to ikada bila tako da tvoja čašica pelinkovca neće delovati kao lek...
 
A sta si ti licno uradio za Srbe sa Kosmeta? I da li si ikada bio tamo?


Ubistvo Brice Taton-a i tragedija Kosmetskih Srba nemaju nikakve veze. Nisu ti Srbi moneta za potkusurivanje nazovi patriota.

Ja redovno idem na Kosmet... Ne brini ti za mene... A kao pojedinac, tesko da mogu nesto da uradim za Kosmet... Samo se eto pitam, zasto je drzavi vazniji jedan gradjanin tudje zemlje koji je ubijen, a nije se setila da proglasi dan zalosti za nekoliko velikih napada na Srbe na Kosmetu... I zabole je sto zive u nehumanim uslovima bez struje i vode...
 
Složila bi se ja sa tobom da si ti postavila taj post, ali pošto je to postavila osoba koja je lišena svakih skrupula, ne slažem se sa tobom jer ta ista nema kredibilitet za takav stav

Nije u redu imati subjektivan stav, Zebro.:rtfm: Ono sto ti licno ne volis kod nekog forumasa, ne umanjuje smisao necijeg posta niti ga menja. Lepo bi bilo da izbrisemo ove postove i nastavimo finu diskusiju. Bolje je tako nego da budes prijavljena za uvredu. Ocemo li?:)
 

Back
Top