zašto lažete?

lb123

Početnik
Poruka
41
Ja sam jos jedna od zena koju muz vara.
Vidim, nisam slepa, porukica na Skypu, on zasufruje komp, zuji mu telefon u dzepu a on cim zazuji, progovori (valjda misli da necu cuti). Uvek cist, doteran (a nije bio), i stalno negde "mora" da ide. Kad mu kazem - ja vidim, on tvrdi da nije, da sam njegov andjeo, da me puno voli... A tragovi od trave na pantalonama, vreca za spavanje i karton u gepeku, mirise na zenski parfem, prosto - klasika.
Volela bi da mi neko od vas muskaraca koji su to uradili objasni - zasto? Ako hoces da budes sa drugom - idi. Ja te nedrzim u zatvoru. Ali zasto lazi?
:dontunderstand::dontunderstand:
 
a da li si razmislila sta ga je navelo da to radi. uvek postoji neki razlog,povod (moze da bude licnost,karakter u pitanju), ali to je trebalo primetiti mnogo ranije,pre braka..
Ne,ne podrzavam takve stvari kad je brak u pitanju.
 
Ne zelim da resavam razloge za prevaru. Mene interesuje zasto , ako vec nekog varas, nedodjes i jasno i glasno kazes. Samo da pojasnim. Ne pricam o neobaveznom seksu, pricam o zaljubljenosti u drugu zenu. Zar time ne prljas i taj svoj novi osecaj? Zasto lagati?
 
Nemam pojma..valjda neko mora da mu opere tragove trave na pantalonama...mozda je ovo cinicno sto napisah ali..ako znas da te vara ..pomozi coveku da ode kod te druge..mnogo je humanije i bolje nego da pitas ..zasto?
 
Ja sam jos jedna od zena koju muz vara.
Vidim, nisam slepa, porukica na Skypu, on zasufruje komp, zuji mu telefon u dzepu a on cim zazuji, progovori (valjda misli da necu cuti). Uvek cist, doteran (a nije bio), i stalno negde "mora" da ide. Kad mu kazem - ja vidim, on tvrdi da nije, da sam njegov andjeo, da me puno voli... A tragovi od trave na pantalonama, vreca za spavanje i karton u gepeku, mirise na zenski parfem, prosto - klasika.
Volela bi da mi neko od vas muskaraca koji su to uradili objasni - zasto? Ako hoces da budes sa drugom - idi. Ja te nedrzim u zatvoru. Ali zasto lazi?
:dontunderstand::dontunderstand:
zato sto nova ne bi bila odusevljena da joj odmah na pocetku uvali prljave carape
a... postoji i opcija da mu je to samo jos jedna u nizu, pa nema poente da carape seta od jedne do druge
lakse imat jednu stalnu lokaciju i setati sa strane u medjuvremenu

:)
 
Ja sam jos jedna od zena koju muz vara.
Vidim, nisam slepa, porukica na Skypu, on zasufruje komp, zuji mu telefon u dzepu a on cim zazuji, progovori (valjda misli da necu cuti). Uvek cist, doteran (a nije bio), i stalno negde "mora" da ide. Kad mu kazem - ja vidim, on tvrdi da nije, da sam njegov andjeo, da me puno voli... A tragovi od trave na pantalonama, vreca za spavanje i karton u gepeku, mirise na zenski parfem, prosto - klasika.
Volela bi da mi neko od vas muskaraca koji su to uradili objasni - zasto? Ako hoces da budes sa drugom - idi. Ja te nedrzim u zatvoru. Ali zasto lazi?
:dontunderstand::dontunderstand:
I ja se često pitam zašto je problem da jednostavno priznaju... to bi toliko olakšalo stvari i, najvažnije, ne bi on ostao baš tolika ljiga u njenom sećanju.....

I kapiram da ovi što palamude samo to i rade. Naravno da ne možeš nikako da reaguješ dok on to jednostavno ne prizna. Onih 10% mogućnosti da to ipak ne radi (jer, zaboga, tvrdi tako) i dalje su mogućnost koja bi bila nepovratno uništena da sad demonstrativno odeš, ili ga oteraš.....
 
Poslednja izmena:
I ja se često pitam zašto je problem da jednostavno priznaju... to bi toliko olakšalo stvari i, najvažnije, ne bi on ostao baš tolika ljiga u njenom sećanju.....

I kapiram da ovi što palamude samo to i rade. Naravno da ne možeš nikako da reaguješ dok on to jednostavno ne prizna. Onih 10% mogućnosti da to ipak ne radi (jer, zaboga, tvrdi tako) i dalje su mogućnost koja bi bila nepovratno uništena da sad demonstrativno odeš, ili ga oteraš.....

cekaj Lexo, kome bi olaksalo stvari? to i jeste poenta kod takvih ljudi, njima odgovara da se tako ponasaju,da negiraju sve to. po meni uzasno licemerno.
 
:lol:

pa...on je dzukela sto to radi
ona je b0dala...sto to trpi

treba li forumaska populacija i odluku doneti umesto autorke?!

jao...pitanje je zasto...paa...zato sto se moze...ocito...bitno na kome se zalome kola :neutral:
 
Poslednja izmena:
:lol:

pa...on je dzukela sto to radi
ona je b0dala...sto to trpi

treba li forumaska populacija i odluku doneti umesto autorke?!

jao...pitanje je zasto...paa...zato sto se moze...ocito...bitno na kome se zalome kola :neutral:
Ona je ovde došla da joj mi kažemo da je on ne vara. To je jasno kao dan.

- - - - - - - - - - - - -

Ali mi ne možemo znati da li te on vara, ili ne, i ako te vara, da li je to srcem ili onim drugim organom.

- - - - - - - - - - - - -

I kako uopšte možete da je pitate šta joj je i što ga ne šutne i sl. On kaže da nije tako..... Ponoviću, on kaže da nije tako.

A kad nekoga volite, vi mu i verujete, zar ne?
 
Morali bi da otvorimo široku diskusiju o tome.I dalje tvrdim da, ako žele da sačuvaju brak i nisu toliko povilenile, veštije lažu.

Stvarno mislim da to zavisi od čoveka, ne od pola. I to ne od suštine, već od veštine. A veština se uči. Ima nešto i u talentu, ali ako nisi idiot, talenat nije imperativ.
 
Stvarno mislim da to zavisi od čoveka, ne od pola. I to ne od suštine, već od veštine. A veština se uči. Ima nešto i u talentu, ali ako nisi idiot, talenat nije imperativ.

Apsolutno si u pravu.I zato me nervira kad muškarce poistovećuju sa prevarom i lažima.A ako još kažem da je ponekad bolje sačuvati brak i pored prevare, forumašice će me razapeti na krst.Bolje da ćutim.
 

Back
Top