Presladak mešanac (liči na rota) na poklon !

Valeria

Elita
Poruka
20.300
Malecko kučence (ženka) je nađeno na ulici, napušteno.
Trenutno je zbrinuto, ali tu gde jeste ne može ostati dugo.
Liči na rota, ali pošto je malo kučence, ne može se tačno potvrditi rasa.
Potreban joj je odgovoran vlasnik, koji bi se brinuo o njoj poput majke.









Zainteresovani mogu pozvati na telefon 064/184-70-69 (Biljana)
 
Poslednja izmena:
Wow, svaka cast:klap:

Jel biste mogli nama koji nemamo toliko srece da otkrijete metode udomljavanja?:neutral:

Mislim da je bila čista sreća u pitanju.

Postavila sam informacije na ovom forumu, na Orkinom i na forumu ambulante Alessandra. Kucu je našla i čuvala moja drugarica. Čovek je video oglas na Orkinom sajtu i rešio je sinu za rođendan da nabavi kucu koju je dugo želeo. Kontaktirao je moju drugaricu, ona mu je detaljno objasnila da je kuca ipak mala i da zahteva puno nege, predočila im je da moraju biti odgovorni, i sl.... i na kraju je udomljena:).

Nema tu pravila. Ista ta devojka je udomljavala i Linu (drugi topic), pa se niko nije javio na oglas. Ali srećom, izgleda da će Lina moći da ostane kod nje.
 
Mislim da je bila čista sreća u pitanju.

Postavila sam informacije na ovom forumu, na Orkinom i na forumu ambulante Alessandra. Kucu je našla i čuvala moja drugarica. Čovek je video oglas na Orkinom sajtu i rešio je sinu za rođendan da nabavi kucu koju je dugo želeo. Kontaktirao je moju drugaricu, ona mu je detaljno objasnila da je kuca ipak mala i da zahteva puno nege, predočila im je da moraju biti odgovorni, i sl.... i na kraju je udomljena:).

Nema tu pravila. Ista ta devojka je udomljavala i Linu (drugi topic), pa se niko nije javio na oglas. Ali srećom, izgleda da će Lina moći da ostane kod nje.

kazem ja....mene su uvek zvali oni koji su tamo videli oglas
(zato za ovo mache nisam stavila oglas tamo :mrgreen: ) :whistling:
 
Logično. Oni koji nemaju psa, znaju samo za Orku.Većina njih i ne zna da postoji bilo koja organizacija sem njih!Oni koji imaju i upućeni su bar delimično u priču i ne posećuju Orkin sajt....

Upućeni u koju priču? Očito ne znam o čemu se radi..
Ali volela bih da mi daš kontakte tih drugih organizacija, sad kad sam krenula i na taj način da udomljavam, to bi mi baš značilo...
 

Back
Top