SEX EXTREM

Poruka
19.457
Posto vidim da ste presusili sa temama moram opet ja.
Da li ste imali prilike da imate sex sa osobom koja bi se mogla klasifikovati u extrem kao na primer:
1/predebela
2/premrsava
3/ogroman polni organ ili exremno mali
4/kepec
5/bilo koja fizicka karakteristika prenaglasena

Da li imate potajnu zelju za sexom sa osobom koja ima neke od takvih fizickih karakteristika?

(Tolerisacemo extremno baronisanje devojaka u vezi velicine penisa njihovih deckica, muzeva itd...) 8)
 
snoshaj efendija:
Posto vidim da ste presusili sa temama moram opet ja.
Da li ste imali prilike da imate sex sa osobom koja bi se mogla klasifikovati u extrem kao na primer:
1/predebela
2/premrsava
3/ogroman polni organ ili exremno mali
4/kepec
5/bilo koja fizicka karakteristika prenaglasena

Da li imate potajnu zelju za sexom sa osobom koja ima neke od takvih fizickih karakteristika?

(Tolerisacemo extremno baronisanje devojaka u vezi velicine penisa njihovih deckica, muzeva itd...) 8)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
infidel:
snoshaj efendija:
Posto vidim da ste presusili sa temama moram opet ja.
Da li ste imali prilike da imate sex sa osobom koja bi se mogla klasifikovati u extrem kao na primer:
1/predebela
2/premrsava
3/ogroman polni organ ili exremno mali
4/kepec
5/bilo koja fizicka karakteristika prenaglasena

Da li imate potajnu zelju za sexom sa osobom koja ima neke od takvih fizickih karakteristika?

(Tolerisacemo extremno baronisanje devojaka u vezi velicine penisa njihovih deckica, muzeva itd...) 8)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ne sokiraj se.Nisam mislio na invalide i retardirane.Jednostavno, mozda je neka devojka od 1,68 m imala sek sa kosarkasem od 2,12 ili ima zelju.
 
Mala smo mi zemlja za ovako neshto... Medjutim, josh strashnije je dotichni koji je svojih kilo i 600 odgovora nagurao tako shto se samo bechio i chudio. Bio ja u kraljevu, imam rodbinu tamo - cist patrijahalizam i gledanje po tudjim sherpama, a da kazu neshto - Boz sachuvaj!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Dlakava_Strvina:
Mala smo mi zemlja za ovako neshto... Medjutim, josh strashnije je dotichni koji je svojih kilo i 600 odgovora nagurao tako shto se samo bechio i chudio. Bio ja u kraljevu, imam rodbinu tamo - cist patrijahalizam i gledanje po tudjim sherpama, a da kazu neshto - Boz sachuvaj!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ma setio sam se kako mi je drugar pricao da je u vojsci bio sa jednom lokalnom koja je imala 130kg...Bruka... :lol:
 
[quote="snoshaj efendija
Ne sokiraj se.Nisam mislio na invalide i retardirane.Jednostavno, mozda je neka devojka od 1,68 m imala sek sa kosarkasem od 2,12 ili ima zelju.[/quote]

Ja sam niska 162cm, a decko mi je visok 210cm... veruj mi tu nema nista neobicno sto se sexa tice :D
 
kučka:
apotekarka:
kučka:
Definitivno bi bilo extremno kada bi bila sa nekim od Vas sa ovog foruma. Stvarno imate ideje!!!!!!!!


Ma nije ništa strašno.... :wink:

Ćao draga, otkud TI? Da li si ti to probala pa "nije strašno". Ako jesi "prosvetlime" molim te!


Redovno upražnjavam sve moguće i nemoguće sa likom koji koristi nick apotekarkin_muz i ništa mi ne fali :wink:
 
Lepo od tebe što si odana apotekarkinom mužu, ali to sve moguće a naročito ono nemoguće treba da radiš i sa drugima pa onda da pričaš priče i katarziraš druge.
Takvoj ti je lako sa ovim mladjanim pojedincima ovde , oni sve "gutaju" i što je najlepše i veruju u ono što ti napišeš.
Počni da pišeš za sex ljubiće ili naučno fantastične
sexi romanse, možeš i kintu da zaradiš.
 

Back
Top