SVe se ZALI i POSTUJE ali SRBIJA i SRBI NAJjjjjj.... manje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: SVe se ZALI i POSTUJE ali SRBIJA i SRBI NAJjjjjj.... manje

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano SVe se ZALI i POSTUJE ali SRBIJA i SRBI NAJjjjjj.... manje

Danas kad sam pretrazivao malo da procitam sta se novo desava u SRBIJI,imao sam priliku da procitam o zalosti koja je SRBIJU zadesila smrcu jednog momka Francuza koji je eto preminuo posle 10 dnevne borbe za zivot. Mislim zamislite momak eto dosao na fudbal i eto sad je MRTAV! Sta reci tim povodom? Mislim svaka vrsta opravdanja je neosnovana i ne ide.
    LAKU MU CRNA ZEMLJA!!!

Ali to nije razlog moga pisanja,razlog moga pisanja je kao sto i sami mozete da vidite toliki odziv BG-SRBA povodom njegove smrti,eto BG su uzasnuti tim cinom i toliko ih je izaslo na ulice i to je lepo videti eto drzavljani jedne druge drzave za jednog stranca kojeg ne poznaju i nemaju nista zajednicko jedino ono sto je rekao DARVIN da su nastali od jednog te istog predaka.
    TOLIKA masa ljudi na ulici NAVODNO eto "osecaju se prozvanim-potrevljenim- oni bi hteli da izjave SVOJ PROTEST BRAVO samo ja se pitam sto ti isti BG-ni kad biva neki SRBIN tj SRBKINJA ubijeni od Siptara-Muslimana-Hrvata itd. sto se u tom momentu takodje ne okupe i posvedoce o "osecanju PROZVANOSTI-POTREVLJENOSTI- jer u tom momentu im je nastradao neko ko je eto da kazemo od njihove GRANE a ne od stabla! Stvarno cudna stvar? da li to znaci da je u BG sve prece od SRBIJE i SRBSTVA ili je to neko SLIHTANJE tih BG-na eto kao HVALA Sarkoziju za ... pa zasta bi mogli sve da im se zahvalimo/prvi svetski,drugi,Slo,HR,BiH,KosMet ah da... to vi znate bolje!

SPAS SRBIJE
    ZIVELA SRBIJA

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Podrazumevano Re: SVe se ZALI i POSTUJE ali SRBIJA i SRBI NAJjjjjj.... manje

nista ti nerazumijes...

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Калама али то је тако ИН
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

A kako bi se ti osecao da je neko tvoj otisao na utakmicu u tudjem gradu da navija za svoj tim. I ide da se kao provede u grad, za koji tvrde da je bezbedan. I tako tog tvog, recimo rodjenog brata, ubije neko, eto, zato sto je bio lose volje, a tvoj brat je pri tom bio iz Srbije.
    Znas sta, dizete frku, kada vam razbiju Hrvati soferke, zato sto znate da ste nepozeljni tamo a ismevate se smrti nevine osobe. Sram vas bilo.
    Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
    Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Beban, napolje!

Obećava
    Učlanjen
    14.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Као што рекох у неким другим темама, лепо је док постоје ОНИ, јер док је ЊИХ таквих, МИ смо добри. Овде су ОНИ зли и подмукли БГ-ни који жале "погрешног" човека.
    Шта је било? НЕМАМО ПОЈМА!!!

Aktivan član CTAHOJKO (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

O, Veliki Srbi sa presvetloga foruma... Imate državu kakvu ste stvorili i zaslužili... Državu gde vi prvi ne poštujete bližnjeg svog, državu gde nerad i lopovluk, nepoštenje i nedostatak kulture krijete iza patriotizma. Državu gde vam rovari ko kako hoće, dok vaša lenjost na to ne reaguje. To ste zaslužili i stvorili, pa nemojte da vam je sad krivo što je takva stvar. Krivica je vaša, pre svega... O veliki Srbi!

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Кривица је оних еурто фанатика који ове на власти држа већ 9 година
    кривица је вас љубитеља доса
    Politika je vestina moguceg,njom sе bave drugorazredni umoviGenijima se vise dopada izazov nemoguceg

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Kuka ko za cim zeli. Niko te ne tera da kukas za francuzom. A i to kukanje je vise marketing nase diplomoatije nego neka iskrenost.

A da je sramota to sto se desilo, sramota je.

Početnik DannyElfman (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku
    da li to znaci da je u BG sve prece od SRBIJE i SRBSTVA ili je to neko SLIHTANJE tih BG-na eto kao HVALA Sarkoziju za ... pa zasta bi mogli sve da im se zahvalimo/prvi svetski,drugi,Slo,HR,BiH,KosMet ah da... to vi znate bolje!
    Ko si ti da procenjuješ da li je neko manje ili više Srbin?

Ne znam iz koje si ti civilizacije, ali iz moje Srbije nisi.

Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    Kuka ko za cim zeli. Niko te ne tera da kukas za francuzom. A i to kukanje je vise marketing nase diplomoatije nego neka iskrenost.

A da je sramota to sto se desilo, sramota je.
    Desetine hiljada ljudi po facebooku i forumima su po frupama koje osuđuju ovo ubistvo. To nije marketin, već dokaz da je Srbima pun ku*ac idiota i pi*kica zbog kojih nas ceo svet pljuje, mrzi i omalovažava.... A da je sramota, jeste, ali i presedan koji se mora napraviti... 40 godina za ubice.

Elita Skydancer (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2547

Tesko nama sa vama, krvolocnima, neobrazovanima i nepismenima.
    Um je feral, to jedina je rasvjeta

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma u manjini su. hvala Bogu.

Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio shojo maho Pogledaj poruku
    ma u manjini su. hvala Bogu.
    U manjini jesu... Ali kad imaš jednu trulu jabuku medju kilo zdravih, to nikako ne valja. Stoku potrpati u tvorza što pre...

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio CTAHOJKO Pogledaj poruku
    Desetine hiljada ljudi po facebooku i forumima su po frupama koje osuđuju ovo ubistvo. To nije marketin, već dokaz da je Srbima pun ku*ac idiota i pi*kica zbog kojih nas ceo svet pljuje, mrzi i omalovažava.... A da je sramota, jeste, ali i presedan koji se mora napraviti... 40 godina za ubice.
    Даћо пронашао Бога ,па до пре неки дан си ти писао како педере треба па бббалбббаллабббалл (ал углвном после тог третмана не би више били живи)
    као и Арнауте и Хрвате
    драго ми је да си се нашао у лепоти вере
    Poslednji put ažurirao/la Миле саКлисе : 30.09.2009. u 21:15

Poznat zplja (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    357

Citat Original postavio kalama Pogledaj poruku

TOLIKA masa ljudi na ulici NAVODNO eto "osecaju se prozvanim-potrevljenim-
    Осим народа који је самостално ишао да ода почаст покојном, већина људи је дошла организовано.Дс , Г17, СПС ,а могуће и други, су својим активистима наложили да долазе.Отуда толики народ .

Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Миле саКлисе Pogledaj poruku
    Даћо пронашао Бога ,па до пре неки дан си ти писао како педере треба па бббалбббаллабббалл (ал углвном после тог третмана не би више били живи)
    као и Арнауте и Хрвате
    драго ми је дфа си се нашао у лепоти вере
    Ko je je6eni Daćo?

Ja i sad mislim da su ****** zlo? Pa šta... Koliko trebaš da budeš glup da stvar posmatraš tako da ako ne podržavaš pedere-podržavaš ubice.

Navijači su glupa isfrustrirana stoka, kao i oni jadni dupedavci koji su hteli da paradiraju Beogradom. Meni su to ista gowna i ja bi sve tu turio u institucije. Može li tvoj mozak sa toliko godina iskustva da dobaci da ne može da niko, ama baš niko, da ubija i prebija ljude po ulicama, isto kao što ne može da se gologuzi bolesnici šetaju i paradiraju. Može li to Mile?

PS. Ja sam ateista i zabole me ku*ac i za mafiju iz SPC, i za amfilohija i bagru... Isto tako mi je pun ku*ac i pedera i navijaća i ustaša... Kapish... Ima stvari koje civilizacija dopušta i koje ne dopušta. Ja se trudim da budem civilizovan i zabole me pače za deklarisanje. I pritom sam veći Srbin od navijačkih pi*kica i bogohulnih popova...

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Citat Original postavio zplja Pogledaj poruku
    Осим народа који је самостално ишао да ода почаст покојном, већина људи је дошла организовано.Дс , Г17, СПС ,а могуће и други, су својим активистима наложили да долазе.Отуда толики народ .
    као и ЛГБТ и ЛДП и НВО активне барабе

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Ko je je6eni Daćo?

Ja i sad mislim da su ****** zlo? Pa šta... Koliko trebaš da budeš glup da stvar posmatraš tako da ako ne podržavaš pedere-podržavaš ubice.

Navijači su glupa isfrustrirana stoka, kao i oni jadni dupedavci koji su hteli da paradiraju Beogradom. Meni su to ista gowna i ja bi sve tu turio u institucije. Može li tvoj mozak sa toliko godina iskustva da dobaci da ne može da niko, ama baš niko, da ubija i prebija ljude po ulicama, isto kao što ne može da se gologuzi bolesnici šetaju i paradiraju. Može li to Mile?
    А шта кад шетају?

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Ja ipak mislim da su Srbi oguglali na sve i taman da su u Beogradu na rostilju ispekli 50 stranaca, niko se ne bi iskreno tangirao. Recimo eto mene zabole za taj nemio dogadjaj. Ne veselim se ali sam totalno ravnodusan.

Pazi ovako

Narod izadje na izbore, dobijes vladu, u fotelju sedne Dacic, on rukovodi policijom, policija nije u stanju da cuva javni red i mir... i ko je kriv? Pa onaj koji jedini ima moc i pravo da dozvoli imbecilima da vladaju... narod. Da taj narod toliko pogadja nesreca ne bi imao nadaleko cuveni mentalitet "da komsiji crkne krava".

Tako da, mani me tih nekih belgijskih prica, nekog izigravanja revoltiranog besa , sa suzama u ocima (jer od muke vise toboze ne znamo sta cemo).

Sve je to izmanipulisano od strane medija, kako se slucajno ne bi dogodilo da nam ukinu (ili da ne ukinu) vizni rezim. Ista stvar je izmanipulisana kos gej parade, paljenja dzamije u Bg i slicno.

Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

А шта кад шетају?
    Pa viš da nisu šetali... I to ne zaslugom navijačih pi*kica...

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Ja ipak mislim da su Srbi oguglali na sve i taman da su u Beogradu na rostilju ispekli 50 stranaca, niko se ne bi iskreno tangirao. Recimo eto mene zabole za taj nemio dogadjaj. Ne veselim se ali sam totalno ravnodusan.

Pazi ovako

Narod izadje na izbore, dobijes vladu, u fotelju sedne Dacic, on rukovodi policijom, policija nije u stanju da cuva javni red i mir... i ko je kriv? Pa onaj koji jedini ima moc i pravo da dozvoli imbecilima da vladaju... narod. Da taj narod toliko pogadja nesreca ne bi imao nadaleko cuveni mentalitet "da komsiji crkne krava".

Tako da, mani me tih nekih belgijskih prica, nekog izigravanja revoltiranog besa , sa suzama u ocima (jer od muke vise toboze ne znamo sta cemo).

Sve je to izmanipulisano od strane medija, kako se slucajno ne bi dogodilo da nam ukinu (ili da ne ukinu) vizni rezim. Ista stvar je izmanipulisana kos gej parade, paljenja dzamije u Bg i slicno.
    Мој друг Бот зна кад хоће

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Мој друг Бот зна кад хоће
    Ma eto, veceras rekoh da napisem nesto sa ukljucenim procesorom.

Elita
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    63
    Reputaciona moć
    249

Ma eto, veceras rekoh da napisem nesto sa ukljucenim procesorom.
    ма кад тебе је стално укључен ал код оне друге двојице није

Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

ма кад тебе је стално укључен ал код оне друге двојице није
    A i to sto kazes

Poznat zplja (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    357

као и ЛГБТ и ЛДП и НВО активне барабе
    Да, да, заборавила сам на педере.Њих је организовао онај из министарства Караџић.

Slične teme

1. Zapad uzalud žali
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 16.07.2007., 18:23
  2. PATAK=SOLANA....ZABE=SRBI.....BARA=SRBIJA.
    Autor paperinos u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.05.2007., 01:19
  3. Niko se ne žali
    Autor Tuzni_patak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.05.2006., 21:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku