Curenje iz pupka

Toska

Početnik
Poruka
7
Videla sam da je ove teme vec bilo, i to dosta ranije. Nazalost, tema je zatvorena bila. Zanimaju me iskustva onih koji su vec imali slican problem, i pri tom trazim odgovor na pitanje sta je to sto mi povremeno curi iz pupka, da li je ozbiljno i sl.

Nisam trenutno u prilici da odem svom lekaru, bicu tek sledece nedelje, ali sam nervozna jer mi se ovo prvi put desava a pri tom nema nikakvih usputnih tegoba. Samo sam dva-tri puta videla na majici trag neke zuckaste tecnosti i to je to.

Hvala unapred onima koji ce mi pomoci i utesiti me dok ne odem lekaru. :confused:
 
Moze da ti se desi da si mehanicki ostetila kozu kanala, to nije nista ozbiljno, mada moze da se inficira. To je imala jedna moja drugarica. Curila joj je limfa i gnoj. Obicno ispiranje 3% hidrogenom i mislim da je hirdociklin ili nistatin mast koristila. Ali ovo njeno nije bilo strasno. Zakacila je noktom pupak dok se kupala. Ti ipak, porveri.
 
Ja se zaista nikada nisam sreo sa takvom pojavom.
Ali, hajde za početak: koliko imate godina, da li ste imali nekih hirurških intervencija u skorije vreme?

Pupak je zatvoren, i prosto nije povezan ni sa čim što bi moglo da daje takav produkt. :confused:
U svakom slučaju, malo šta bih Vam mogao reći (a verujem i ostali), tako da je najbolje da se obratite hirurgu. :confused:
 
Moze da ti se desi da si mehanicki ostetila kozu kanala, to nije nista ozbiljno, mada moze da se inficira. To je imala jedna moja drugarica. Curila joj je limfa i gnoj. Obicno ispiranje 3% hidrogenom i mislim da je hirdociklin ili nistatin mast koristila. Ali ovo njeno nije bilo strasno. Zakacila je noktom pupak dok se kupala. Ti ipak, porveri.
Pa valjda je neko dovoljno sposoban da vidi da ima ranu u pupku! :confused:
 
Nisam imala nikakvih hirurskih intervencija, imam 21 god. Mojoj mami se to bilo jednom desilo ali ona je presla preko toga. Kaze, proslo je. Medjutim, ja ne volim da se zezam sa bilo cim u vezi sa zdravljem tako da necu samo preci preko toga. Mozda sam zaista necim iritirala pupak, ali mi se ovo prvi put dogadja pa sam zbunjena i zabrinuta.

Ipak, hvala, ljudi, na savetima.
 

Back
Top