Policajac tvrdi da je Đorđe Zarić napao njegovog kolegu
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 134

Tema: Policajac tvrdi da je Đorđe Zarić napao njegovog kolegu

Iskusan waterpolista (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano Policajac tvrdi da je Đorđe Zarić napao njegovog kolegu

Duško Jovanović, policajac koji je bio u patroli kada je optuženi Miljan Raičević upucao Đorđa Zarića 19. marta ove godine, rekao je juče u nastavku suđenja u Okružnom sudu u Beogradu da je nastradali mladić napao njegovog kolegu. On je izjavio da je video Zarića kako naglo izlazi iz automobila i hvata za obe ruke Raičevića

[Đorđe Zarić]
    Đorđe Zarić

Ubio ga policajac... Đorđe Zarić

Jovanović, koji je stajao ispred automobila sa repetiranim pištoljem, kazao je da je Raičević krenuo levom rukom da otvori vrata automobila, ali da je u tom trenutku mladić iskočio.

- Vrata su se jako otvorila i udarila su Raičevića u desnu ruku. Mladić je iskočio i uhvatio kolegu za obe ruke, a u sledećem trenutku ga je držao sa obe ruke za desnu šaku. Okrenuli su se tako da sam im video leđa. Tada sam čuo prigušen pucanj i video Raičevića kako se povlači unazad - rekao je Jovanović, i dodao da je čuo Raičevića kako govori da ga je mladić napao.

Sudija je saslušao i dvojicu Raičevićevih kolega, koji su te večeri bili sa njim u patroli. Oni su u celosti potvrdili odbranu Raičevića, koju je izneo dan ranije.

Pred sudom je juče saslušan i Filip Milićević, koji je vozio automobil „pežo" u kojem je bio nastradali Zarić. On je rekao da je video patrolu policije tek kada je upalila svetla i sirenu.
    - Zaustavio sam automobil u srednjoj traci. Mene su izvukli iz automobila i bacili na gepek. Nisam video Zarića. U jednom trenutku sam čuo pucanj, otrgao sam se i video dečka kako leži na podu. Ne znam ko je pucao - rekao je Milićević.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

Podrazumevano Re: Policajac tvrdi da je Đorđe Zarić napao njegovog kolegu

laze pandurcina
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    06.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    laze pandurcina
    TAKO JE

Iskusan Maksim 3 (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    muški
    Srce Srbije-Sumadija-Kragujevac-idemo na izvor,da se napijemo vode
    Reputaciona moć
    88

Znaci,pojavila se jos dva pandura koja su sve videla...uopste ne sumnjam ,da ce bude li trebalo, doci njih jos da ponove dobro naucenu pricu....kao sto vec napisah,ova zemlja je davnih dana jos otisla u ku.ac i ne vidim svetlo na kraju tunela....
    Svako pedeset godina na ovim terenima pametan ušuti, budala progovori, a fukara se obogati !

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Laže ...........

Učlanjen
    06.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

***,oni su Policajci

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ne mogu da tvrdim ali cenim da je drot bio na koksu,isfleshovao i pucao.Pri cistoj svesti retko ko da bi tako nesto uradio.Dao bi mu 30 godina.

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Милан Pogledaj poruku
    Duško Jovanović, policajac koji je bio u patroli kada je optuženi Miljan Raičević upucao Đorđa Zarića 19. marta ove godine, rekao je juče u nastavku suđenja u Okružnom sudu u Beogradu da je nastradali mladić napao njegovog kolegu. On je izjavio da je video Zarića kako naglo izlazi iz automobila i hvata za obe ruke Raičevića

[Đorđe Zarić]
    Đorđe Zarić

Ubio ga policajac... Đorđe Zarić

Jovanović, koji je stajao ispred automobila sa repetiranim pištoljem, kazao je da je Raičević krenuo levom rukom da otvori vrata automobila, ali da je u tom trenutku mladić iskočio.

- Vrata su se jako otvorila i udarila su Raičevića u desnu ruku. Mladić je iskočio i uhvatio kolegu za obe ruke, a u sledećem trenutku ga je držao sa obe ruke za desnu šaku. Okrenuli su se tako da sam im video leđa. Tada sam čuo prigušen pucanj i video Raičevića kako se povlači unazad - rekao je Jovanović, i dodao da je čuo Raičevića kako govori da ga je mladić napao.

Sudija je saslušao i dvojicu Raičevićevih kolega, koji su te večeri bili sa njim u patroli. Oni su u celosti potvrdili odbranu Raičevića, koju je izneo dan ranije.

Pred sudom je juče saslušan i Filip Milićević, koji je vozio automobil „pežo" u kojem je bio nastradali Zarić. On je rekao da je video patrolu policije tek kada je upalila svetla i sirenu.
    - Zaustavio sam automobil u srednjoj traci. Mene su izvukli iz automobila i bacili na gepek. Nisam video Zarića. U jednom trenutku sam čuo pucanj, otrgao sam se i video dečka kako leži na podu. Ne znam ko je pucao - rekao je Milićević.
    Лаже ђубре!

Učlanjen
    06.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Bogami ne znam

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    laze pandurcina
    mozda

ali, kako ti to znas? sta koristis? naucnofantasticne metode?

nisi bio tamo, svedoka nema drugih nego onih za koje je pisalo prvo vece, vozac i patrola

jedina istina

sta ako ne laze?
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Mislim da policajac pri cistoj svesti ne bi mogao u takvoj situaciji ladno pucati coveku u glavu.
    Istina je verovatno na sredini.
    Pretpostavljam da je nesrecni mladic videvsi uperen pistolj u sebe panicno i instiktivno pokusao da se zastiti uhvativsi policajca za ruku i da je u tom momentu zbog tog hvatanja i verovatno pokusaja da se pistolj i ruka usmere dalje od sebe, pistolj opalio.
    Da policija ima uredjaje koji beleze audio i video dogadjaje unutar i izvan patrolnog vozila, sve bi bilo crno na belo i dilema ne bi bilo.
    Zato ovakve jedinice u svetu taj uredjaj imaju sto zbog interne kontrole rada sto zbog dokazivanja ponasanja osumnjicenih u ovakvim situacijama. Policajac uredjaj ne moze da zaustavi, ne moze da pristupi snimljenim fajlovima i ne moze da ih obrise.
    Nazalost, sada se sve svodi na forenziku, balistiku i iskaze

Generalno, mislim da je policajac pogresio sto je uopste izvodio takav kaubojski zahvat. Valjda se zna kakva je procedura u takvim situacijama, a ne verujem da to lici na scene iz akcionih filmova

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    Лаже ђубре!
    Pazi,sve da ga je ovaj ubijeni udario pesnicom u glavu,ne sme da koristi smrtonosnu silu pre nego sto iscrpi neke opcije.Noge, ruke,pendrek,motorolu,bilo sta sto mu je pri ruci.
    A ne kao pljas,overavanje na jedan.
    Evo primera kako se zabavljaju.
    https://www.youtube.com/watch?v=s29YEdI87LY

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio Милан Pogledaj poruku
    Bogami ne znam
    Ubijeni dečko je imao povrede lica i glave.
    Znači da ga je pandurčina mlatila.

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio taurunum444 Pogledaj poruku
    Pazi,sve da ga je ovaj ubijeni udario pesnicom u glavu,ne sme da koristi smrtonosnu silu pre nego sto iscrpi neke opcije.Noge, ruke,pendrek,motorolu,bilo sta sto mu je pri ruci.
    A ne kao pljas,overavanje na jedan.
    Evo slicnog primera,
    https://www.youtube.com/watch?v=s29YEdI87LY
    Pandurčina je uradila sve pogrešno, nije se pridržavala ni jednog pravila službe.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    mozda

nisi bio tamo, svedoka nema drugih nego onih za koje je pisalo prvo vece, vozac i patrola

jedina istina

sta ako ne laze?
    pa tako mi deluje , nista je ne tvrdim , nekako mi bas nije realno da je mladic skocio na naoruzanog pandura i poceo da ga golim rukama gura i hvata ,al sve je moguce
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio 27E Pogledaj poruku
    mozda

jedina istina

sta ako ne laze?
    Laže.
    Mali koji je ubijen imao je povrede lica i glave, znači da ga je pandur tukao. I ako ga je uhvatio za ruku, to je bilo u samoodbrani.

Pandursko pseto narkomansko, imalo je izvadjen pištolj- I u taj pištolj je stavio metak i sa tim pištoljem je uperio u dečka- ŠTO NIJE SMEO
    - Ni da vadi pištolj
    - Niti je smeo da stavi metak u cev.

To je pištolj CZ 99 koji NE MOĆE SAM OD SEBE DA OPALI već mora da se obarač namerno, sa voljom, povuče do kraja da bi opalio.

Dakle pandursko narkomansko lažljivo pseto je PUCALO dečku u glavu.

Domaćin HYPE (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Necu da stajem ni na ciju stranu. Ali jedna od stvari koju najvise mrzim su pijani vozaci. Takve likove treba tako nalupati da im vise nikad ne padne na pamet da sednu za volan. A za svaki slucaj, oduzeti im dozvolu. Dozivotno. Pa decko je prosao kroz 4 (slovima: cetiri) crvena svetla. Vrlo lako se moglo desiti da ubije nekog, u stvari pravo je cudo da tokom takvog bahatog ponasanja za volanom niko nije povredjen. Sta da je tokom te nasilnicke voznje nastradao neko vama blizak (u stvari da je uopste neko nastradao)? Verujem da ne bi bilo ovakvih komentara. Ne mozemo odmah da optuzujemo nekoga ako ne znamo sta se desilo. Ono sto znamo je da je interventna pratila vozilo vise od kilometar, sto ne negira vozac, koji kaze da je video patrolu policije tek kada je upalila svetla i sirenu. Pa naravno kad je bio pijan kao letva. Po pravilu se u retrovizor gleda svakih 10-15 sekundi, i to je rutina koja se stice vec posle nekoliko odvozanih casova. Ne bih ovde da optuzujem nikoga, ali danas stvarno svaki saban moze da dobije dozvolu. Nista se od ovoga ne bi desilo da decko nije seo pijan za volan. Zar je problem pozvati taksi, i onda se ujutru, trezan, vratiti po svoj auto? Ne, fora je biti faca, i voziti pijan. Bezobrazluk, nista drugo
    Le donne sono il bacio di una sera,
    il profumo della primavera...

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Citat Original postavio HYPE Pogledaj poruku
    Necu da stajem ni na ciju stranu. Ali jedna od stvari koju najvise mrzim su pijani vozaci.
    ДЕЧКО ЈЕ БИО СУВОЗАЧ!!!!!!!!!!!

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Evo ga opet nas dopisnik Vojske... Opet neke strucne analize samo tebi poznate...

Svako dobije ono sto zasluzi...
    Zavist valja i zaslužiti...

Domaćin HYPE (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Citat Original postavio Alekasandar3 Pogledaj poruku
    ДЕЧКО ЈЕ БИО СУВОЗАЧ!!!!!!!!!!!
    Pa znam. To je u redu. Ja pricam za vozaca. Rekao sam, ne optuzujem nikoga. To je samo pogled iz mog ugla na citav dogadjaj
    Le donne sono il bacio di una sera,
    il profumo della primavera...

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Necu da stajem ni na ciju stranu. Ali jedna od stvari koju najvise mrzim su pijani vozaci. Takve likove treba tako nalupati da im vise nikad ne padne na pamet da sednu za volan. A za svaki slucaj, oduzeti im dozvolu. Dozivotno. Pa decko je prosao kroz 4 (slovima: cetiri) crvena svetla. Vrlo lako se moglo desiti da ubije nekog, u stvari pravo je cudo da tokom takvog bahatog ponasanja za volanom niko nije povredjen. Sta da je tokom te nasilnicke voznje nastradao neko vama blizak (u stvari da je uopste neko nastradao)? Verujem da ne bi bilo ovakvih komentara. Ne mozemo odmah da optuzujemo nekoga ako ne znamo sta se desilo. Ono sto znamo je da je interventna pratila vozilo vise od kilometar, sto ne negira vozac, koji kaze da je video patrolu policije tek kada je upalila svetla i sirenu. Pa naravno kad je bio pijan kao letva. Po pravilu se u retrovizor gleda svakih 10-15 sekundi, i to je rutina koja se stice vec posle nekoliko odvozanih casova. Ne bih ovde da optuzujem nikoga, ali danas stvarno svaki saban moze da dobije dozvolu. Nista se od ovoga ne bi desilo da decko nije seo pijan za volan. Zar je problem pozvati taksi, i onda se ujutru, trezan, vratiti po svoj auto? Ne, fora je biti faca, i voziti pijan. Bezobrazluk, nista drugo
    Sve sam im ja to lepo pricao u vec nekoliko tema sa istim sadrzajem... Gluvima ne vredi pricati...

Elita
    Učlanjen
    15.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Људи па јел нисте чули, отео му утоку и сам се убио од срамоте што је човек који га је возио, прошао на црвено!
    Овај билмез није ништа бољи и мање напаљен од ових што су убили Француза, а проћи ће са минималном или никаквом казном - тек кад колеге крену да сведоче, а Вама који тражите најстрожу казну за ове дивљаке то неће сметати!

Elita
    Učlanjen
    15.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ти си то све видео и знаш да је тако било

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Citat Original postavio zoran.dj1970 Pogledaj poruku
    Ти си то све видео и знаш да је тако било
    A ti znas da nije bilo tako...

Elita
    Učlanjen
    15.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Necu da stajem ni na ciju stranu. Ali jedna od stvari koju najvise mrzim su pijani vozaci. .......
    Побијмо све пијане возаче, пардон њихове сувозаче!

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 161
    Poslednja poruka: 09.09.2009., 10:19
  2. Odgovora: 694
    Poslednja poruka: 30.06.2009., 21:54
  3. KRATKA PAMET SRBIJE...ili ( ko bese Djordje Zaric?)
    Autor inagadadavida u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 16:03
  4. Odgovora: 105
    Poslednja poruka: 04.03.2009., 01:22
  5. Potpisi kolegu
    Autor Julian u forumu Arhiva
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 21.08.2006., 10:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor