PROBLEMATIKA

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
kako muskarci sa manjim i manje malim penisom uspevaju da se naprave da su dobri ebaci? el imate neke cake i tehnike?
:mrgreen:
i drugo, kada ste odbili neku lepu devojku iz nekog inata iz principa, izosvete...mislim, kad znate da je sve sredjeno, i vi se njoj svidjate onako bas, al ste stisli zube i dali joj korpu. i zasto, sta je bio glavni motiv?
:manikir:
 
kako muskarci sa manjim i manje malim penisom uspevaju da se naprave da su dobri ebaci? el imate neke cake i tehnike?
:mrgreen:
i drugo, kada ste odbili neku lepu devojku iz nekog inata iz principa, izosvete...mislim, kad znate da je sve sredjeno, i vi se njoj svidjate onako bas, al ste stisli zube i dali joj korpu. i zasto, sta je bio glavni motiv?
:manikir:

U situaciji kad sam bio odbijen od iste a posle se stvari okrenuse u moju korist.;)
Osveta je slatka.:)
 
Cuj , nisam muško .. !
ALI .. imala sam jedno iskustvo sa "crvićem" ..znaš što? Bio je to jedan od boljih !
Može bit da u pomanjkanju onoga što nazivaju svojom " muškosti" .. prorade na ostalim stvarima, jerbo ih taj "pozitivni kompleks" natjera na ČUDA ..

Ali ono tuto kompleto fazon je bio .. WAU , trud : WAU ... mašta : WAU!

Što se tiće ovog motiva " odheba".. brijem da je tu PONOS u igri!
 
Kesh ili da tretiraju zenu ko kravu ih napravi dobrim ebacem..a odbio sam 10x vise nego sto nisam zato sto mi se nisu dopadale..ebu me visi kriterijumi

to se podrazumeva, to kad ti se neko ne svidja. ovde u temi je drugacije. kad ti se svidja, i kad se ti njoj svidjas..i nesto ti kvrcne, neka sujeta, neka osveta zbog necega i samo je odjjebes...
 
kako muskarci sa manjim i manje malim penisom uspevaju da se naprave da su dobri ebaci? el imate neke cake i tehnike?
:mrgreen:

nemam.. nisam to nikad umo

i drugo, kada ste odbili neku lepu devojku iz nekog inata iz principa, izosvete...mislim, kad znate da je sve sredjeno, i vi se njoj svidjate onako bas, al ste stisli zube i dali joj korpu. i zasto, sta je bio glavni motiv?
:manikir:

e sad ni ovaj mali neces imati
 
kako muskarci sa manjim i manje malim penisom uspevaju da se naprave da su dobri ebaci? el imate neke cake i tehnike?
:mrgreen:
i drugo, kada ste odbili neku lepu devojku iz nekog inata iz principa, izosvete...mislim, kad znate da je sve sredjeno, i vi se njoj svidjate onako bas, al ste stisli zube i dali joj korpu. i zasto, sta je bio glavni motiv?
:manikir:


Znas kako tusiraju se, ne prde u drustvu, kupuju joj cvece, ne govore moja mama kuva bolje vec sami uzmu kecelju i pravac kuhinja, pa dorucak u krevet, ne prazne samo jaja vec ti ispunjavaju zelje i skinu carape pre no sto krenu da te kresu i tebe tad toliko sokira sve to da i ne obratis paznju na tuki. I sto je najbolje moze da te to drzi ceo zivot i ti ces sve vreme da mislis da je to u stvari dobar sex
 
kako muskarci sa manjim i manje malim penisom uspevaju da se naprave da su dobri ebaci? el imate neke cake i tehnike?
:mrgreen:
i drugo, kada ste odbili neku lepu devojku iz nekog inata iz principa, izosvete...mislim, kad znate da je sve sredjeno, i vi se njoj svidjate onako bas, al ste stisli zube i dali joj korpu. i zasto, sta je bio glavni motiv?
:manikir:

1. Prave atmosferu, preduga predigra i još poneka veština u samom činu..

2. To mi nije jasno..ego, da dokažu sebi i svetu da su bitni jer ova kao posle pati..
 
to se podrazumeva, to kad ti se neko ne svidja. ovde u temi je drugacije. kad ti se svidja, i kad se ti njoj svidjas..i nesto ti kvrcne, neka sujeta, neka osveta zbog necega i samo je odjjebes...

Nema sta da mi kvrcne..da mi se dopada napado bih je..ovako mi samo bzvz da je odhebem..ne zavlacim je jednostavno se lozi na to sto ne krecem u akciju pa misli da sam krupan zalogaj vredan truda..sta ces..zenski mozak:lol:
 
znaci pozadina problema je psihicnkom stanju svesti aktera :think:

ma nema tu svesti:)
evo sad cu bas iskreno.,
i da podjem od pusenja.
znas koja je razlika kad se pusi mali i kad se pusi veliki, ebote, ogromna....
i velika je razlika kad mi stera veliki i kad mi stera mali...nema lazi nema prevare. mozemo samo da se lazemo.
e sad, kvalitet seksa je i u svacemu drugom,mnogo vise nego u ovome, tako da ovo nije presudno, daleko bilo.
 

Back
Top