PROBLEMATIKA

dobri hebaci....pa mislim da smo apsolvirali temu velicine kako to nema veze sa mozgom...dzaba mu svetlo oruzje kad nema srce....i to je to:D
si i dalje tuzna?

Volim te
heart_disease.jpg
:mrgreen:..
 
pa nema veze...definitivno..moj najbolji seks u zivotu uopste nije imao veze sa velicinom...uostalom ne postoji mali i veliki...postoji taman...to je optimalna velicina za svakog ponaosob
ono sto je tebi malo meni je mozda veliko ili taman ili ne bitno
razlikujemo se
a to da ako je svijetlo orzuje veliko po difoltu je dobar seks..aha sve se bojim...i to su bre gluposti
ili se ljudi nadju u tome ili ne nadju
dzaba im bre sve namestanje ako to ne osetis...ma vozi misko dalje
sve je stvar kompatibilnosti...desava se da vam sa nekim bilo onako a nekoj je sa tim vasim bivsim partenerom wow....znaci sve je stvar da li jeste jedno za drugo li niste
pazi..to je moje misljenje..naravno da nemora da znaci..ali meni je tako
 
pa nema veze...definitivno..moj najbolji seks u zivotu uopste nije imao veze sa velicinom...uostalom ne postoji mali i veliki...postoji taman...to je optimalna velicina za svakog ponaosob
ono sto je tebi malo meni je mozda veliko ili taman ili ne bitno
razlikujemo se
a to da ako je svijetlo orzuje veliko po difoltu je dobar seks..aha sve se bojim...i to su bre gluposti
ili se ljudi nadju u tome ili ne nadju
dzaba im bre sve namestanje ako to ne osetis...ma vozi misko dalje
sve je stvar kompatibilnosti...desava se da vam sa nekim bilo onako a nekoj je sa tim vasim bivsim partenerom wow....znaci sve je stvar da li jeste jedno za drugo li niste
pazi..to je moje misljenje..naravno da nemora da znaci..ali meni je tako

ma bre i ja al ocu malo da ih uprpim:P
 
a srce...meni je simbol emocija...najbolji seks je obojen emocijama..ovo sve ostalo je jedna obicna bezvezarija
moze da bude i dobar seks bez ljubavi..ali smao dobar
pri tom seks je po meni stvar poverenja opustenosti slobode...a kako to sve mozes da imas kad nekog ne volis
da imas poverenja jer ti se hebe..sve se bojim...ma od svega toga samo se pravi fama...i tu samo citam danima i meswcima i ne mogu da dodjem sebi od silnog lupanja i laganja
ma da sve sami goli eksperti svi se tovare gde stignu i u uvo...no..ja sam samo politicarka
 
a srce...meni je simbol emocija...najbolji seks je obojen emocijama..ovo sve ostalo je jedna obicna bezvezarija
moze da bude i dobar seks bez ljubavi..ali smao dobar
pri tom seks je po meni stvar poverenja opustenosti slobode...a kako to sve mozes da imas kad nekog ne volis
da imas poverenja jer ti se hebe..sve se bojim...ma od svega toga samo se pravi fama...i tu samo citam danima i meswcima i ne mogu da dodjem sebi od silnog lupanja i laganja
ma da sve sami goli eksperti svi se tovare gde stignu i u uvo...no..ja sam samo politicarka

sve si u pravu.
al meni nesto pun penis svega i svacega i ne mogu mnogo racionalno da razmisljam. dok ne ispraznim jajca:zcepanje: (mislim, treba da dobijem mecu:zcepanje:)
 

Back
Top