Youtube file konvertovan ne valja?oO

Cira Corporation

Zainteresovan član
Poruka
134
Interesuje me skinem neki file sa youtubea sa youtube downaloderom.E sada on ima tamo vec opcije da konvertujem taj skinuti file u mp4,mp3,avi...E meni treba AVI da bih mogao taj klip posle da ubacim u Windows Movie Maker ali nece da mi ubaci!E sad ja guglam i shvatim da je to nesh do windows media playera neki CODEC(ne znam sta ovo znachi)...Al nema veze nastavim ja dalje...Idem po krsti i naidjem na ovaj VirtualDub da moze da sece klipove i ja kazem sebi do jaja skroz!Skinem ja taj program i ne mogu ni tu da ubacim taj fajl koji sam skinuo sa youtubea i konvertovao u avi? :dontunderstand: :hahaha: (smejem se od muke tacnije...) :besna:
U cemu je problem?Hocu da krenem da pravim klipove tako sto skinem druge youtube klipove preradim ih i napravim svoj...Pomoc
 
Jaoooooj boze molim vas pomoc!Instalirao sam ja msm do sad jedno 10 programa zagusio sam komp ne znam vise sta da instaliram!I FFD show i on nesh ne radi ne mogu ga otvorim...Onda ovaj factory mi uvek prijavljuje NOD virus...skinuo sam svakakva sranja al nista...
FFD Show ni ne treba ti da otvarash
njega koriste programi za gledanje i obradu videa

Windows Live Movie Maker - koliko znam free je
http://www.onetruemedia.com - online slide show... spajanje vishe video klipova i slika u jednu celinu
toga se sigurno mozhe natji josh na netu: KLIK

E sad - shta si poskidao
mislim nije to visha matematika... klip mozhesh odsetji najobichnijim KMPlayerom, a tebi ne uspeva sa programima za obradu videa... od tih 10 jedan mora da valja
 
Oooo boze porpravio sam to
chini mi se da se ne pojavljuje na ovoj temi :confused:... uzalud ga ovde prizivash
ali sada imam drugi problem...Naime kada kliknem import jedan video file od 20 sec mi importuje 2 minuta sto valjda nije normalno zar ne?
ne mora da znachi
zavisi od toga koliko je brz rachunar, sa kojim programom to radish, i shta si mu sve zadao
I ne pojavi mi se slika kako to izgleda vec se samo cuje zvuk...Format je AVI
avi? ok. a sa kojim programom si radio, i shta imash od kodeka instalirano
za obradu videa je pozheljno imati neshto vishe od FFDshow-a
instaliraj K-Lite Codec Pack pre instalacije unistalishi to shto imash od kodeka - za svaki sluchaj, iako ako se ne varam K-lite tje automatski pri instalaciji unistalisati vetj postojetje kodeke
mozhda to i ne reshi problem,
ako i dalje importuje falichan video, pokreni GSpot (nalazi se u okviru kodek paka) uchitaj neispravan klip sa njime, pa izbaci rezultate ovde
neko mozhda i ukapira u chemu greshish
 
Nisam se dugo javljao komp mi bio na popravci...Tihi pokusao sam sve sto si rekao...nece!sad mi ovo prijavljuje
".avi could not be imported." guglao sam sta bi to moglo biti rekli mi da skinem neki program Aimersoft pa da probam tako kad ono nece ni tako....ne znam vise sta da radim....evo sta mi je bitno...
da skinem video sa youtubea i ubacim ga u windows movie maker i da izradim svoj klip....znash li kako bih to mogao da uradim? :@
Hvala.
 
I dalje je aktuelno da mi pomognete...cisto da znate :)

Nemam ja pojma sto tebi nece i sta si sve ti radio.....
Ali ovako je normalno....
Uzmes lepo i kopiras URL adresu sa You Tube-a.
Odes na http://keepvid.com/.
Pastujes adresu koju si predhodno kopirao u polje URL, kliknes na Download.
Izbacice ti 2 verzije, (nekada i vise, sve zavisi kakvog je kvaliteta snimak...), kliknes na ,,video.mp4 - High Quality''.
Skines fajl i to je to.....;)
 
The file C:\Documents and Settings\xp\My Documents\Downloads\video.avi cannot be imported because the codec required to play the file is not installed on your computer. If you have already tried to download and install the codec, close and restart Windows Movie Maker, and then try to import the file again.

ovo mi kaze...ja sam u opcijama tamo tools ->options -> download codecs automatically stiklirao ali nije htelo ni dalje...pa sam instalrao K-Lite-Codec pack i nece ni dalje !:eek:
 
ovo mi kaze...ja sam u opcijama tamo tools ->options -> download codecs automatically stiklirao ali nije htelo ni dalje...pa sam instalrao K-Lite-Codec pack i nece ni dalje !:eek:

E pazi sada, nemam pojma kako to tebi izbacuje i zasto nece.....

Znaci ovako, taj fajl koji skines preko keepvida u mpeg formatu treba da ubacis u ovaj program !

http://download.cnet.com/Any-Video-Converter/3000-2194_4-10661456.html

Zatim otvoris program, ucitas taj fajl sto si skinuo, podesis da ga konveruje u AVI imas u gornjem desnom uglu, dole u levom imas podesavanja da izvrsis sto se tice zvuka i videa....

Kada konvertuje ubacis fajl u šugavi movie maker (kazem zato sto mi se nesvidja), i radis sta hoces sa njim, meni je uspelo da ubacim klip.....:super:

Javi sta si uradio ??? :rtfm:
 
E pazi sada, nemam pojma kako to tebi izbacuje i zasto nece.....

Znaci ovako, taj fajl koji skines preko keepvida u mpeg formatu treba da ubacis u ovaj program !

http://download.cnet.com/Any-Video-Converter/3000-2194_4-10661456.html

Zatim otvoris program, ucitas taj fajl sto si skinuo, podesis da ga konveruje u AVI imas u gornjem desnom uglu, dole u levom imas podesavanja da izvrsis sto se tice zvuka i videa....

Kada konvertuje ubacis fajl u šugavi movie maker (kazem zato sto mi se nesvidja), i radis sta hoces sa njim, meni je uspelo da ubacim klip.....:super:

Javi sta si uradio ??? :rtfm:

Jooooooj sasa6 LJUBIM TI LOZU! :mrgreen: :worth: :klap: :gace: :brus: :D
Uhhh evo ga konacno uspelo :)
Znaci hvala ti puno!!!

Hvala i svima ostalima na strpljenju i savetima! :)
 
E pazi sada, nemam pojma kako to tebi izbacuje i zasto nece.....

Znaci ovako, taj fajl koji skines preko keepvida u mpeg formatu treba da ubacis u ovaj program !

http://download.cnet.com/Any-Video-Converter/3000-2194_4-10661456.html

Zatim otvoris program, ucitas taj fajl sto si skinuo, podesis da ga konveruje u AVI imas u gornjem desnom uglu, dole u levom imas podesavanja da izvrsis sto se tice zvuka i videa....

Kada konvertuje ubacis fajl u šugavi movie maker (kazem zato sto mi se nesvidja), i radis sta hoces sa njim, meni je uspelo da ubacim klip.....:super:

Javi sta si uradio ??? :rtfm:
jeste da je sredijo, al' ajd' da mu skratimo malo


umesto na keepvida ide na http://vixy.net/ i odma ga skine kao avi
...tada mu nije potreban konverter ;)
a netje verovatno zato shto i dalje nema potreban kodek
a i dalje mu ne pada na pamet da sa Gspot-om proveri koji je, i shta sve od njih ima instalirano :confused:

BTW nisi jedini kome se WMMaker :roll: ne svidja
 

Back
Top