Naučite me nešto o ljubavi i sexu...?

...pa nishta, evo jedan od moje sestre od srica komshija imao mladjeg brata e pa njegovog kuma stric izasho scurom po prvi puta i bijo prehladjen ( nositj pun slinica) i sede oni tako u nakom kafitju i ona ( cura) se neshto nashali a on kao da se nasmeje (da joj udovolji i upotpuni njen smisao za humor) izleti mu iz nositja balonchitj i isto tako se i vrati, ko kad naduvash balon od zzvake, niko nije mogo da mu pomogne...:(
 
Ljubav i sex se uče kroz praksu.
Ovde na Krsti, mnogo toga ćeš pročitati ali sve ovo je teorija + šala + laži + istina i ona ti neće pomoći dok ne budeš bila sa muškarcem s kojim ćeš deliti i radost i tugu i suze i smeh i poljupce i nežne dodire i naravno, sex.
Znači, praksa.
 
Ljubav i sex se uče kroz praksu.
Ovde na Krsti, mnogo toga ćeš pročitati ali sve ovo je teorija + šala + laži + istina i ona ti neće pomoći dok ne budeš bila sa muškarcem s kojim ćeš deliti i radost i tugu i suze i smeh i poljupce i nežne dodire i naravno, sex.
Znači, praksa.

a šta ako imaš dva super muškarca u svom životu...?...šta da radiš...?
 
znala sam da će te to napisati....ma dajte ljudi zato sam i stavila ovu temu....slušate li vi sebe......zar vam se ništa nije dogodilo.:eek:..osim onog iz nosa....:roll:..a to je NIŠTA....:besna:.....:lol:

Ako budeš pročitala za početak nekih 100 000 postova na LjiS-u, možda ćeš nešto i naučiti o ljubavi i sexu ali tad ćeš već biti baba - devojka koju niko neće hteti.
 

Back
Top