Metal preporuke

Slucajno u listi naleteh na ovaj bend, nisam ga slusao odavno, po meni jedan od najpotcenjenijih bendova. Nema video sa necenzurisanim omotom :)
Uf kako mi se svidja od 0:58 pa nadalje

It doesn’t matter what they say
or am I going the right way
I don’t give a fu*k
I want to drink this bottle alone
Drink some booze to get drunk
smoke some weed to get high
I don’t give a fu*k
I want to drink this bottle alone...


Evo je jedna od mojih omiljenih pesama i mozda i njihova najbolja (nisu Bodomi iako stoji ova gej bodomska slika :))
 
Najbolji BlackMetal (koji ne treba propustiti inace sledi kazna, strasna najstrasnija)>

Castrum - Black silhouette enfolded in sunrise (stariji Hrvatski black metal band koji nije sire poznat ali mozda i najjaci melodicBM album uopste)
Ureghal - Arma christi (Norveski majstori)
Borknagar - Borknagar (opet Norvezani koji su danas malo komercijalniji)

i nesto sto sam u poslednje vreme otkrio: Austere - to lay like olden Ashes iz 2009. godine. U pitanju je Australijski bm bend ciji je, do sada jedini, album ostavio toliki utisak na mene da stvarno nisam prestajao da ga slusam mesecima (sad sam malo olabavio :)).

True Norwegian black metal for life! Sweden ***** badly!
 
Najbolji BlackMetal (koji ne treba propustiti inace sledi kazna, strasna najstrasnija)>

Castrum - Black silhouette enfolded in sunrise (stariji Hrvatski black metal band koji nije sire poznat ali mozda i najjaci melodicBM album uopste)
Ureghal - Arma christi (Norveski majstori)
Borknagar - Borknagar (opet Norvezani koji su danas malo komercijalniji)

i nesto sto sam u poslednje vreme otkrio: Austere - to lay like olden Ashes iz 2009. godine. U pitanju je Australijski bm bend ciji je, do sada jedini, album ostavio toliki utisak na mene da stvarno nisam prestajao da ga slusam mesecima (sad sam malo olabavio :)).

True Norwegian black metal for life! Sweden ***** badly!

Od Urgehala slusao sam samo zadnji, Ikonoklast ili kako vec, odlican je.
Svaka cast za Austere. Stvarno kida.

Evo i od mene jedna black preporuka

E da, procureo novi Kalmah. Na prvo slusanje kida!
 
Mater mu, kud se dedoše silni srpski metalci, kada se na koncertima 3 legendarna metal benda održanim od početka godine (Stratovarius/Paradise Lost/Gamma Ray + 5 odličnih predgrupa) nije pojavilo ukupno ni 1000 ljudi???
 
Mater mu, kud se dedoše silni srpski metalci, kada se na koncertima 3 legendarna metal benda održanim od početka godine (Stratovarius/Paradise Lost/Gamma Ray + 5 odličnih predgrupa) nije pojavilo ukupno ni 1000 ljudi???

hahahaha da je samo to, I W.A.S.P. je puk'o, Slayer otkazan... SRPSKIM METALCIMA JE DANAS DRAZE DA IDU PO SPLAVOVIMA I ZURKAMA NA KOJIMA SE PUSHTAJU DOMACE 90TE nego na metal koncerte, i onako im je dovoljno shto izgledaju kao metalci a sad koncerte i to ko je6e, to nije bitno!!!
 

Back
Top