Хитлер није извршио самоубиство

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Деценијама смо веровали да је највећи од свих фашиста у историји,
скончао у бункеру извршивши самоубиство.
На видело излазе нови подаци стручњака, који демантују тврдње, да је лобања
која се налази у Русији Хитлерова.


http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=148131
:rtfm:
Hitler nije izvršio samoubistvo?

Novi DNK testovi navodne lobanje Adolfa Hitlera pokazali su da ona pripada nepoznatoj ženskoj osobi staroj između 20 i 40 godina.

Ovo naučno otkriće dovelo je u pitanje zvaničnu verziju kraja najvećeg zločinca u istoriji čovečanstva i dala povoda da se pojave nove teorije zavere.

Hitler možda nije izvršio samoubistvo, a postoji mogućnost i da nije umro u svom bunkeru, piše londonski dnevni list "Dejli mejl".

Naučnici i istoričari su dugo mislili da je lobanja dokaz da je Hitler pucao sebi u glavu nakon što je progutao tabletu sa cijanidom 30. aprila 1945. godine, u želji da izbegne tamnicu.

Ostatak lobanje, zajedno sa rupom od metka, našla je Crvena armija ispred firerovog bunkera, a sačuvala ju je sovjetska tajna služba.

Svima je znana priča da je Hitler izvršio samoubistvo zajedno sa Evom Braun dok su Rusi polako ulazili u Berlin.

Iako su neki istoričari sumnjali da je on pucao sebi u glavu i sugerisali da je u pitanju nacistička propaganda kako bi od njega napravili heroja, rupa u lobanji je poslužila kao dokaz kada je izložena u Moskvi 2000. godine.

Sada priča o Hitlerovoj smrti mora da bude napisana iz početka. Ova misterija će lako pomoći teoretičarima zavere da preseku – Hitler nije možda ni umro u bunkeru.

“Lobanja pripada ženi starosti između 20 i 40 godina. Kost je vrlo tanka, dok su muške kosti obično robusnije- rekao je arheolog Univerziteta Konenktikat Nik Belantoni. Hitler je u vreme kada se ubio imao 56 godina.

Belantoni kaže i da je malo verovatno da je u pitanju lobanja Eve Braun, koja je tada imala 33 godine.

"Nema izveštaja da je Eva Braun pucala sebi u glavu ili da je neko drugi pucao", rekao je naučnik i dodao da je mnogo ljudi umrlo u blizini tog bunkera.

Belantoni je odleteo u Moskvu kako bi uzeo uzorke DNK u Državnoj arhivi, a pokazani su mu i krvavi tragovi na sofi iz bunkera na kojoj su navodno Hitler i Eva Braun počinili samoubistvo.

"Upoređujući fotografije sofe koje su Sovjeti napravili 1945. godine sa tragovima koje sam gledao video sam da je u pitanju prava stvar", rekao je on.

O njegovom neverovatnom otkriću govori i dokumentarac "Hitlerovo bekstvo" koji je emitovao Histori čenel.

Prema rečima svedoka, tela Hitlera i Braunove su umotana u čaršave i odneta u baštu iznad bunkera, položena u krater od bombe, polivena benzinom i onda spaljena.

Ruski tim patologa iskopao je maja 1945. godine telo za koje se pretpostavljalo da je diktatorovo.

Deo lobanje je nedostajao, očigledno kao posledica samoubistva iz pištolja.

Ostatak vilice poklapao se sa podacima iz zubarskog kartona koji je dostavio uhapšen Hitlerov zubar, a na telu je nedostajao jedan testis.

Staljin je bio sumnjičav, pa je naredio potragu za ostatkom lobanje. Nakon godinu dana ostatak lobanje je i nađen.

Hitler je tajno sahranjen u Magdeburgu u Istočnoj Nemačkoj i telo je tamo ostalo do 1970. godine kada ga je KGB iskopao, spalio i prosu pepeo u reku.

Samo vilična kost (koja nije izložena u javnosti), deo lobanje i delovi krvave sofe su sačuvani u arhivima sovjetske tajne službe.
 
Novi DNK testovi navodne lobanje Adolfa Hitlera pokazali su da ona pripada nepoznatoj ženskoj osobi staroj između 20 i 40 godina.

Uvek kad ovako nesto procitam zapitam se kako se dolazi do tih lobanja?
Zapravo, ko je, kada i na ciji nalog dao tom nekom "strucnom timu" deo lobanje da ga ispituju i ustanove nesto sasvim drugo od prethodnih "strucnih timova"?

Dobar dan - dobar dan
vi ste taj i taj - ja sam taj i taj
jel mogu da dobijem deo lobanje - izvolite
 
Covek koga su 46 i slovima,cetrdeset sest puta pokusali da ubiju,sam se ubio.Kao sto treba svaki vojnik da uradi kad mu preti zarobljavanje.Ovo ostalo je propaganda.

On je bio samo obicni kaplar koji se previse mesao u poslove generala i vermahta,zbog njega su i izgubili Staljingradsku bitku (na srecu) koja je bila prekretnica drugog sv.rata...kakav crni vojnik,pravi vojnik ce uvek nastojati da zastiti svoje ljude,ovaj ih je bezobzirno slao u smrt :rtfm:
 
Ja sumnjam da se Hitler ubio. Odredjeni ljudi iz Abvera i Gestapoa su zavrsili u USA. Kao vrsni poznavaoci rada NKVD i drugih obavestajnih struktura Sovjetskog Saveza nasli su posao u CIA. Mozda je i Hitler zavrsio u USA, mada je veca verivatnoca da je zavrsio negde drugde. Sumnjam da je zavrsio u Latinskoj Americi.

па вероватније латинска америка због швапског учешћа у обуци тамошљих војника

уостало топ рватски фашисти и данас тамо живе
 
па вероватније латинска америка због швапског учешћа у обуци тамошљих војника

Netacno.
Nemacka, bar ne u II svetskom ratu nije obucavala vojnike iz Juzne Amerike.

Naprotiv, u II svetskom ratu Brazil je poslao 30ak hiljada vojnika da se bore na strani saveznika protiv Nemacke.
 
Могуће да је запалио у САД тамо су такви мозгови увек добродошли.

Obzirom koliko je posle rata američko naoružanje bilo slično pa i isto kao nemački prototipovi - može svašta da bude. Pogledajmo avione sa delta krilima, rakete... itd. Ali opet to ne garantuje da je i Hićo otišao tamo jer naučnici Vermahta su bili dobrodošli svakoj vojnoj industriji (Ajnštajn...), ali bukadžija kao što je on bio, stvarno ne znam kome bi trebao. Verujem da se sam ubio jer ipak je on bio Firer i sama ta činjenica takvom kakav je bio nalagala je da sam sebi presudi, sumnjam da mu je ego dozvoljavao da drugačije učini.
 
Obzirom koliko je posle rata američko naoružanje bilo slično pa i isto kao nemački prototipovi - može svašta da bude. Pogledajmo avione sa delta krilima, rakete... itd. Ali opet to ne garantuje da je i Hićo otišao tamo jer naučnici Vermahta su bili dobrodošli svakoj vojnoj industriji (Ajnštajn...), ali bukadžija kao što je on bio, stvarno ne znam kome bi trebao. Verujem da se sam ubio jer ipak je on bio Firer i sama ta činjenica takvom kakav je bio nalagala je da sam sebi presudi, sumnjam da mu je ego dozvoljavao da drugačije učini.

Могуће.Давно сам читао неке књиге на ту тему.мораћу поново да их потражим да обновим градиво.
 
Могуће.Давно сам читао неке књиге на ту тему.мораћу поново да их потражим да обновим градиво.

Samo je jedna stvar tu bila 'dobra' - Nemačka i Rusija nisu bile zajedno. Ako spojimo njihova dostignuća - naoružanje, tehniku i primenljivost svega toga ...... ne želim ni da mislim o tome. Zajednički su još pre rata razvili (razmena naučnika pre 2. svetskog rata) raketno gorivo, automatsko oružje doveli do svršenstva, avioni su im bili korak ispred svih drugih... o tenkovima ne treba govoriti - sve se zna.
 
Covek koga su 46 i slovima,cetrdeset sest puta pokusali da ubiju,sam se ubio.Kao sto treba svaki vojnik da uradi kad mu preti zarobljavanje.Ovo ostalo je propaganda.

On je bio samo obicni kaplar koji se previse mesao u poslove generala i vermahta,zbog njega su i izgubili Staljingradsku bitku (na srecu) koja je bila prekretnica drugog sv.rata...kakav crni vojnik,pravi vojnik ce uvek nastojati da zastiti svoje ljude,ovaj ih je bezobzirno slao u smrt :rtfm:

Он је био крвник ,ни човек ни каплар само просто крвник Српског, Руског и Пољског народа као и Јевреја
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top