UPOMOOOOOOOOOC LJUDOVI !!!!!!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: UPOMOOOOOOOOOC LJUDOVI !!!!!!!!!!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano UPOMOOOOOOOOOC LJUDOVI !!!!!!!!!!!!!!

Imam sledecu konfiguraciju:
    ABIT NF7
    Athlon 1700+
    256 DDR/333
    G-force 4MX440
    Maxtor 40/7200
    Imam problema sa Win 98 ( kod igranja svih igica slika mi "fejmuje"kod okretanja levo desno i pomalo secka i pored najnovijih NVIDIA drajvera ! Ista ta konfiguracija radi u igricama normalno pod Win XP pro. ali konstantno puca Windows narocito kod igranja u mrezi iako je mreza konfigurisana kako treba jer mi ostali racunari rade normalno isto pod XPpro doduse sa razlicitim konfiguracijama (druge ploce ali sve ostalo isto) Ima li tu pomoci i sta treba urediti? Dali je u pitanju N-force chip na ploci?????? [/b]

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: UPOMOOOOOOOOOC LJUDOVI !!!!!!!!!!!!!!

Citat Original postavio haralampije
    ABIT NF7
    Athlon 1700+
    256 DDR/333
    G-force 4MX440
    Maxtor 40/7200
    Imam problema sa Win 98 ( kod igranja svih igica slika mi "fejmuje"kod okretanja levo desno i pomalo secka i pored najnovijih NVIDIA drajvera ! Ista ta konfiguracija radi u igricama normalno pod Win XP pro. ali konstantno puca Windows narocito kod igranja u mrezi iako je mreza konfigurisana kako treba jer mi ostali racunari rade normalno isto pod XPpro doduse sa razlicitim konfiguracijama (druge ploce ali sve ostalo isto) Ima li tu pomoci i sta treba urediti? Dali je u pitanju N-force chip na ploci?????? [/b]
    Koja je igra u pitanju :?

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Instaliraj Windows XP

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E stvarno si mu mnogo pomogao. Verujem da je svo vreme sedeo za kompjuterom cekajuci odgovor

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nemoj da trazis najnoviji detonator drajver za nvidiu nego one koji ti trebaju. pr:5.32,5.08 ....

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nemoj da trazis najnoviji detonator drajver za nvidiu nego one koji ti trebaju. pr:5.32,5.08 ....

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Stvarno kazi koja igra je u pitanju da ljudi ne lupaju glavu za dzabe. (a posle da se desi da je to neka igra poput DOOM 3) da da koju ni ne moze da igra znam!

Obećava
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio sonne
    Stvarno kazi koja igra je u pitanju da ljudi ne lupaju glavu za dzabe. (a posle da se desi da je to neka igra poput DOOM 3) da da koju ni ne moze da igra znam!
    ...paaa...sve se moze konfigurisati... ja sam igrao HalfLife u rezoluciji 800x600 na Pentium1 na 150Mhz procesorom...!!! (Zaista!)

Brana

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio Brana2
    ...paaa...sve se moze konfigurisati... ja sam igrao HalfLife u rezoluciji 800x600 na Pentium1 na 150Mhz procesorom...!!! (Zaista!)

Brana
    Pa dobro sta je tu cudno??? Ko je rekao da se Half Life ne moze igrati na pentiumu I???

Početnik
    Učlanjen
    09.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sve trazi svoje

Citat Original postavio Brana2

Brana
    Pa dobro sta je tu cudno??? Ko je rekao da se Half Life ne moze igrati na pentiumu I???
    Pa ljudi half life je igra koja radi na 133MHz (prirodno nezahtevna) za razliku od DOOM 3. Nema teorije da se doom 3 igra i na 640x480 na 1.7 AMD .
    Mozda bi moglo na 3.2 AMD 64

Obećava
    Učlanjen
    03.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Sve trazi svoje

Pa ljudi half life je igra koja radi na 133MHz (prirodno nezahtevna) za razliku od DOOM 3. Nema teorije da se doom 3 igra i na 640x480 na 1.7 AMD .
    Ne seri

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sve trazi svoje

Citat Original postavio Incinerator
    Ne seri
    to i ja kazem

Primećen član
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

ABIT NF7
    Athlon 1700+
    256 DDR/333
    G-force 4MX440
    Maxtor 40/7200
    E pazi , isti problem sada imam i ja na ASUS GeForce FX 5200 Magic. To okretanje levo/desno, isto tako i kod mene Kao da ostavlja trag za sobom. I ne samo igrice, secka po malo i 3D Text Screensaver u XP-u .. .A sve je pocelo onda kada sam u GenerlaS-u podigao rezoluciju na 1280x1024 ! I od tada ne moze da se stabilizuje a grafikca se nenormalno greje!

Da li porblem moze da uzorkuje i to sto nemam kuler na grafickoj?? :?

Aktivan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio FaXcooL
    ABIT NF7
    Athlon 1700+
    256 DDR/333
    G-force 4MX440
    Maxtor 40/7200
    E pazi , isti problem sada imam i ja na ASUS GeForce FX 5200 Magic. To okretanje levo/desno, isto tako i kod mene Kao da ostavlja trag za sobom. I ne samo igrice, secka po malo i 3D Text Screensaver u XP-u .. .A sve je pocelo onda kada sam u GenerlaS-u podigao rezoluciju na 1280x1024 ! I od tada ne moze da se stabilizuje a grafikca se nenormalno greje!

Da li porblem moze da uzorkuje i to sto nemam kuler na grafickoj?? :?
    Samo nadji negde overklokovanje!
    Mislim da GeForce imaju u setup-u.
    Ili jednostavno uzmi kuler.
    Ja imam 4 ukupno

Primećen član
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Da overklokujem graficku? :shock:
    Pa brate , ajde ako znas, pomozi malo... Rekao si da imaju u setup-u. U kom setupu? U BIOS-u? Ne bih da se igram tamo...

Zainteresovan član overkill (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Zameni ti lepo tu MAGIC (citaj SE, LE, osiromasena) za jednu dooobru ATI Radeon i nema da boli glava.

Slične teme

1. E....Ljudovi 'el gleda neko south park?
    Autor d4ch4 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 03.04.2004., 14:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •