Sony Ericsson Xperia X1 KINESKA
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Sony Ericsson Xperia X1 KINESKA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Podrazumevano Sony Ericsson Xperia X1 KINESKA

Mnogo mi se svidja Xperia, al me takodje zanima i kineska kopija, jer je prava PRESKUPA...

E sad, koga god pitam sta sve ima kineska, niko nece da odgovori, kao da se plashi da cu da se razocaram u telefon, i odustanem od eventualne kupovine..

Ja bih zamolio nekog ko ima/ili je medju onima koji je prodaju da napishe sve o ovom telefonu, a ne samo par info tipa: tv, touch, i dodaju slusalice i usb...

Molim vas da mi napisete da li ima gps, olovkicu, koji sistem (ili obican?) I sve moguce sto znate o njemu.. Ipak ga vi imate, vi najbolje znate..

Necu da izgubim interesovanje svakako jer mi se telefon prvenstveno svidja zbog velikog ekrana, touchscreena, i tastature.. I naravno sto ima tv.. Znaci zamolio bih vas da mi napisete sve.. I naravno koliko ima interne memorije.. Hvala puno...!
    Poslednji put ažurirao/la Stajke_93 : 28.09.2009. u 23:59
    U poslasticarnici hasam baklave, svi znaju da volim gudrirane rave.

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: Sony Ericsson Xperia X1 KINESKA

Pa vidi,ne znam dal ima taj model kineski ali znam sigurno da nema pola onoga shto original ima,jer za stotinjak eura kolko bi mogao da kosta ne mogu oni da naguraju mnogo u telefon,a GPS sigurno nema,touchsceen verovatno ima i jos tako nesto sitno i toti je to.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Primećen član dragi11 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Imas vec za 250 eura original polovnjaka,bolje skupi toliko para i uzivaj sa originalom.
    "I killed people, smuggled people, sold people. Perhaps here things will be different."

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Jel moze neko da mi kaze koliko stvarno internu memoriju ima ovaj telefon?? Naravno mislim na kineski. Ali iskreno. hvala..
    U poslasticarnici hasam baklave, svi znaju da volim gudrirane rave.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •