AJDE DA SE SRETNEMO!!!!!!!

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Vidella sam da smo svi uglavnom spremni dase vidimo sto je super idejajer je velika vecinaiz Bgd...Ja dolazim cesto pasto da ne :wink: Uh verovatno bi bilo veselo pogadjati ko je ko...Ajde nek neko organizuje...internet zurke su vec pravljene u bgd..i svi su se hvalili dase super provedu...a dane pricam o kasnijim druzenjimai posetama...pameni je licno bas zaimljivo daovao upoznajem nove ljude...nakraju krajeva takko sam ovde i dosla i ostala..preko osobe sa chata :D
 
ariela:
Vidella sam da smo svi uglavnom spremni dase vidimo sto je super idejajer je velika vecinaiz Bgd...Ja dolazim cesto pasto da ne :wink: Uh verovatno bi bilo veselo pogadjati ko je ko...Ajde nek neko organizuje...internet zurke su vec pravljene u bgd..i svi su se hvalili dase super provedu...a dane pricam o kasnijim druzenjimai posetama...pameni je licno bas zaimljivo daovao upoznajem nove ljude...nakraju krajeva takko sam ovde i dosla i ostala..preko osobe sa chata :D

MARSH NA TOPIC " :!: SRECNA ZBOG INTERNETA" :!:
 
Dlakava_Strvina:
ariela:
Vidella sam da smo svi uglavnom spremni dase vidimo sto je super idejajer je velika vecinaiz Bgd...Ja dolazim cesto pasto da ne :wink: Uh verovatno bi bilo veselo pogadjati ko je ko...Ajde nek neko organizuje...internet zurke su vec pravljene u bgd..i svi su se hvalili dase super provedu...a dane pricam o kasnijim druzenjimai posetama...pameni je licno bas zaimljivo daovao upoznajem nove ljude...nakraju krajeva takko sam ovde i dosla i ostala..preko osobe sa chata :D

MARSH NA TOPIC " :!: SRECNA ZBOG INTERNETA" :!:
hahahahaha bezveze ti je priznaj nemas hrabrosti jer si ovde otvorio dusu :D
 
ariela:
Dlakava_Strvina:
inspirion:
i neki su na moru i neki idu. na to treba isto misliti

Kad se vrate, eto razloga da se opet okupimo, dotle na "Srecna zbog interneta" :wink:
Pa ucinio si da obratim paznju :wink: Ko je misteriozno dlakavo stvorenje koje mi se obraca i komentarise moje teme...Ma da cujem zbog cega si ti srecan :?:

Zbog cega sam srecan? Pa upao sam u kazanche kad sam bio mali pa sam sad svaki dan srecan.. Bre ovo mi postala OPSESIJA, malo cu da iskuliram koji dan...
 
Dlakava_Strvina:
ariela:
Dlakava_Strvina:
inspirion:
i neki su na moru i neki idu. na to treba isto misliti

Kad se vrate, eto razloga da se opet okupimo, dotle na "Srecna zbog interneta" :wink:
Pa ucinio si da obratim paznju :wink: Ko je misteriozno dlakavo stvorenje koje mi se obraca i komentarise moje teme...Ma da cujem zbog cega si ti srecan :?:

Zbog cega sam srecan? Pa upao sam u kazanche kad sam bio mali pa sam sad svaki dan srecan.. Bre ovo mi postala OPSESIJA, malo cu da iskuliram koji dan...Ne brini i ja sa iste srece...valadobraideja idem i ja vise valja nesto i da se radi :wink:
 

Back
Top