za Devila

  • Začetnik teme mateja 2004
  • Datum pokretanja
M

mateja 2004

Gost
Instalirala sam AVG anti virus ali me interesuje da li mi je nekakav virus mogao oboriti windovs posto mi je srusen a nemem pojma zasto uglavnom morao je na reinstalaciju.I hvala za prosli savjet. :twisted:
 
mateja 2004:
Instalirala sam AVG anti virus ali me interesuje da li mi je nekakav virus mogao oboriti windovs posto mi je srusen a nemem pojma zasto uglavnom morao je na reinstalaciju.I hvala za prosli savjet. :twisted:
Draga Mateja :wink:
Virusi nisu jedini uzrok rusenja Windowsa, katkad su to hardware, pogresno instalirani driveri i slicne stvari.Premda je jako moguce da ti je Virus oslabio sistem, pa je postao jako nestabilan i srusio se.( ne znam o kome je virusu bilo rec pa ti nemogu reci tacno sta bi mogao biti pravi uzrok).
Ali vazno je da ti sad sve funkcionise kako treba. AVG nije los Antivirusni Program. Premda ima i boljih od njega pa bi ti ja ipak predlozio da uzmes neki "jaci", recimo Norton, Kaspersky,Nod32. Bilo koja od ova tri Antivirusna Programa da izaberes neces se zeznuti, svi rade super. Za stabilnost sistema probaj sledece. Imas XP? Idi na Windows Updates i potrazi najnovije Updates za Windows. Tamo ce ti cak izlistati i updates za Drivere i slicno. Skini sve kriticne Updates. Jako je bitno da imas instaliran Service Pack1. Jedino Update-ovan Windows je dobar Windows. Radi defragmentaciju Hard diska i PC ce ti biti brzi. NAravno vrsi uvek Updates za tvoj AV Program. Toliko od mene za sada, pa ako bude jos pitanja slobodno pitaj.

Pozdrav Mateja
 

Back
Top