STO VISE CRNJAKA!!!

Lepo je biti milijarder, svi te vole, možda i malo previše vole. Eto moja supruga mi redovno donosi cveće, lepo sa njene strane? Čak i poneku suzu pusti zbog mene, mali znak ljubavi.....veoma joj žao...što nisam pre umro :bye:
 
Poslednja izmena:
-E moj Radojko, teško mi je. Žena me ostavi i pobeže sa Radisavom za Beč, uvek je volela pare i skupe automobile
-Kume ne brini, zaboravićeš je brzo
-Kako da zaboravim takvu ženu, bila je vatrena u seksu, nedostajaće mi
-Znam kume kako ti je, ja se isto tako osećam...stvarno je bila dobra, uvek je davala popust
 
Milojko imao dobru ženu, da ne kažem.....napumpanu na pravim mestima. Uglavnom ga je zanimalo hladno pivo i popunjavanje tiketa za kladionice, na seks je odavno zaboravio. Njegova žena Stanojka, volela je da oblači erotski veš, pogotovo tanga gaće. Milojko bi samo pogledao njenu guzicu i često ,,pretio" kako će da joj izgrize kantu. Sve bi ostajalo samo na rečima, nije imao nikakve želje za tim. Kad jedne večeri primeti ugrize na guzici svoje žene, zaprepasti se....
- Stanojka ko ti izujeda guzicu, aman ženo, ti me varaš
-Iju crni Milojko, pa ti mi izujeda guzicu, pa svako veče pretiš kako ćeš mi izujedati kantu
-Nešto se ne sećam, sumnjiva si
-Kako se ne sećaš, kad bi manje dudlao hladnog rogonju, a malo više vruću sisu...ti bi se setio......a pretiš svako veče
-Stanojka, pas koji laje ne ujeda......a znaš i da nemam zub u glavi
 
Voleo sam svoju ženu, a i ona je volela mene.....bar sam takav utisak imao.....da li zbog toga što sam šljokao hladno pivo ili sam bio previše naivan. Živeli smo siromašno, ali srećno...govorila je, da me ne bi nikada ostavila zbog nekog muškarca, verovao sam u njenu priču za budale. a onda se pojavio ON.....CRVENI FERARI....zbog njega me ostavi bivša žena.......ferari je vozio jedan deda Milojko....uspešni gastarbajter iz Berlina
 
Izgleda da sam hodajući mrtvac, još uvek na spisku živih. Primetio sam, tokom letovanja na Havajima...da ne posmatram gologuze devojke. Počela je i voda da mi smeta...nekada je suviše hladna, a nekada suviše topla.
 
Sreo policajac debila kako place, pa ga pita:
• Sto places?
• Ma nemam nikoga.
• Pa gde ti je tata?
• Zgazio ga bager.
• A gde ti je mama?
• Zgazio je bager.
• A kuca, gde je ona?
• Zgazio je bager.
• Pa sta ti onda imas?
• Pa bager!
 
- Добро, тетка - пита млада жена у шуми - а зашто да берем печурке?
- Па да их даш своме мужу, душо.
- Али зашто?
- Зато што је ефикасно као и развод, а јефтиније је.
 
Купује човек кравату, а ташта му помаже при избору.
- Мама, како вам изгледа ова сива?
- Не стоји ти лепо та боја.
- А да узмем ову црвену?
- Ниси ти више толико млад.
Човеку досадило, па извуче пиштољ, уби ташту и рече продавцу:
- Црну кравату, молим!
 
Улази жена у болницу, сусреће лекара и пита га како је стање болесника у соби 126.
- За сада добро - рече лекар. - И молио бих вас да га не испитујете много, јер му је потребно одмарање.
- Брзо ћу ја, докторе. Треба само да потпише тестамент.
 

Back
Top