Serija-Žene sa Dedinja uskoro na Pinku.

sta znam samo da ne bude kao ona serija ljubav i mrznja losa gluma,tekst ne izgovaraju sa emocijama...Ne volim sto kopiraju inostrane serije,ipak mi imamo svoju vrstu humora,malo ljudi zivi takav zivot kakav je opisan u seriji ljubav i mrznja.Nisu bezveze bile popularne serije bolji zivot,srecni ljudi,vruc vetar...jednostavno to su serije gde je opisan nas mentalitet,smisao za humor,nacin zivota koji je blizak vecini stanovnistva.Ne kazem da ne treba da napredujemo,ipak smo se vremenom izmenili,osavremenili ali narod prepozna kopiju i nesto sto je vestacki i usiljeno,a takve su te novije serije
 
ne smece nego gowna na gomili sa sve muvama........pazi Natasa Bekvalac :roll:
zena nema veze sa pevanjem i kakvo je to proserawanje sa Dedinja???

Ljudi nemaju leba da jedu, ostaju bez posla a oni mi tu prosipau Beverly Hills :roll:

Samantha da ti malo ne *****š,ne branim ja nikog,niti si je slušala uživo,ajde možda i jesi,ali jesi li je gledala nekada u filmu ili seriji nisi,prvo pogledaj pa onda pričaj šta hoćeš
 
I sad kaži kao slučajno sam postavio temu...ej Nato Nato,šta uradi ovom čoveku.

Samantha da ti malo ne *****š,ne branim ja nikog,niti si je slušala uživo,ajde možda i jesi,ali jesi li je gledala nekada u filmu ili seriji nisi,prvo pogledaj pa onda pričaj šta hoćeš

Moje citiranje,da ljudi vide na šta ti ličiš.
 
Samantha da ti malo ne *****š,ne branim ja nikog,niti si je slušala uživo,ajde možda i jesi,ali jesi li je gledala nekada u filmu ili seriji nisi,prvo pogledaj pa onda pričaj šta hoćeš

ma ajd mali odje6i.....kao prvo vec mi se cini da je serija shit kad ce nju da dovedu da glume,
znaci haos od srannja.. drugo serija ce biti jos jedna kopija tipa Jelena ili ono Ljubav i mrznja ...bogatasice ovo ono.... nije bre to za Srbiju aloooooooooooooooooo

kakvo Dedinje??? Sta je bre vama???
 
ma ajd mali odje6i.....kao prvo vec mi se cini da je serija shit kad ce nju da dovedu da glume,
znaci haos od srannja.. drugo serija ce biti jos jedna kopija tipa Jelena ili ono Ljubav i mrznja ...bogatasice ovo ono.... nije bre to za Srbiju aloooooooooooooooooo

kakvo Dedinje??? Sta je bre vama???

1-nisam mali

2-nisam hteo da te vređam

3-videćemo kakva će serija biti
 

Back
Top