Da li treba oduzeti nacionalnu frekvenciju nekim TV stanicama?

Kojim stanicama treba oduzeti nacionalnu frekvenciju?

  • B92

  • PINK

  • RTS

  • AVALA

  • FOX


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Da li treba oduzeti nacionalnu frekvenciju nekim TV stanicama zbog nekvalitetnog programa?
Kad su se delile nacionalne frekvencije BKTV je ostao bez iste naravno iz politichkih razloga iako je imao jako kvalitetan program koji meni lichno josh uvek nedostaje i od tada mi domaca televizija nije ono shto je bila. Ubrzo potom je i Pink prestao da prikazuje novije serije i filmove iz SAD, jedino shto je vredelo na njemu. B92 ima frekvenciju jedino zbog informativnog programa zahvaljujuci 5. oktobru, osim sportskog programa, nema vishe nishta vredno na njemu. Od ove sezone ce Ligu shampiona prenositi RTS tako da necu uopshte gledati B92 a verujem da nisam jedini. Mogao bi da kritikujem i Avalu ali necu zato shto ima dobre voditeljke:mrgreen:(fizichki izgled).

Dakle, po meni, nekim TV stanicama bi trebalo oduzeti frekvenciju ili povecati broj stanica sa nacionalnom frekvencijom.
 
definitivno treba ukinuti pink... to je najgori moguci program koji moze postojati:cross:
razlozi su sledeci:
1)grand
2)kad puste neki DOBAR film onda su reklame na svakih 15 minuta i traju oko pola sata, tako da zaboravis sta si gledao:mrgreen:
3)90% filmova koje oni pustaju su toliko debilni da mi se smuci...
4)farma
5)debilne emisije
ako nekoga zanimaju detalji neka samo kaze:mrgreen:
fox je po meni extra... pusta dobre filmove... avalu i ne gledam... b92 nemam... rts odgledam po neki film samo i to je to....
 

Back
Top