Kuja sa pet stenaca, izbacena iz kola

bella_

Zainteresovan član
Poruka
169
Nocas je ova porodica izbacena na Miljakovcu, na parkingu. Tu gde se sad nalaze su u opasnosti, sto od kola koja stalno prolaze sto od nekoliko komsija koja imaju istoriju trovanja, sutiranja pa cak i ubijanja pasa. Ja sam pokusala da ih premestima malo dalje medjutim majka se tu uvek vraca tako da jedino sto mogu je da ih hranim... Nocas, kad su sveze izbaceni bilo ih je 6, sada ih je 5...:neutral: Mama je malog rasta pa verujem da ni stenci nece mnogo rasti. Molim ako neko ima nalog na facebooku da postavi tamo...

Ako neko moze da pomogne... 063/863-91-84

Mama
http://www.fotorola.com/




Malisani...
Decko


Decko


Decko


Devojcica


Devojcica


Rucamo


Igramo se







 
Juce sam dobila pretnju od komsija:"SKloni one dzukele ili cemo se mi pobrinuti za njih" :neutral: Nocas sam ih odnela 500 m dalje i ostali su tu medjutim jutros su se ponovo vratili. Ja stvarno ne znam sta da radim... Srce mi se cepa, dok ih hranim majka mi skoci prednjim sapama na kolena i bez prestanka me gleda u oci:sad2: Jel ima neko ideju kako da im pomognem?:neutral: Niko zivi mi se ne javlja za njih...
 
Lepo te komšije koje su ti pretile prijavi i policiji i Upravi za veterinu!

Pokušaj da ih staviš na Orkin www, njega ljudi najviše posećuju, stvarno nisam pametna, šta da ti predložim, ali evidentno je da stalno imaš problem sa bolesnicima iz komšiluka i zato ti predlažem da ih lepo prijaviš i to im saopštiš u sl da imaju nameru da nešto naude kucama.
 
Orkin sajt, stavicu, toga se nisam setila u celoj frci.

Da ih prijavljujem mislim da nema svrhe obzirom da sam jednom vec prijavljivala kad su meni pretili, policajac koji je izasao na teren je bukvalno bio na strani tog komsije. Evo juce je bas prolazio pored zgrade i smejao se sa kolegama policajcima kako su komsije uspele da izdejstvuju da se sklone kucice. Nakon toga je bacio upaljenu cigaretu na jednog od pasa, na moje oci. Tako da od policije nema vajde, mogu samo jos vise da ih razljutim:neutral: A i lepo su mi rekli policajci-bez dokaza ko da se nista nije ni desilo.
 
Orkin sajt, stavicu, toga se nisam setila u celoj frci.

Da ih prijavljujem mislim da nema svrhe obzirom da sam jednom vec prijavljivala kad su meni pretili, policajac koji je izasao na teren je bukvalno bio na strani tog komsije. Evo juce je bas prolazio pored zgrade i smejao se sa kolegama policajcima kako su komsije uspele da izdejstvuju da se sklone kucice. Nakon toga je bacio upaljenu cigaretu na jednog od pasa, na moje oci. Tako da od policije nema vajde, mogu samo jos vise da ih razljutim:neutral: A i lepo su mi rekli policajci-bez dokaza ko da se nista nije ni desilo.


Skotine, trebala si lepo da zapišeš prezime sa pločice tog policajca i da mu zatražiš broj značke i da ga tužiš za takvo bahato ponašanje. Ako znaš ko je, još uvek nije kasno.
Nema veze, tuži ih za pretnju, neka postoji bar neki pisani dokaz o tome.

Mukice male, želim im svu sreću :super:
 
Imam broj jos od kad se hvalio kako je ubio jednog psa jer je zarezao na njega. Medjutim zakljucila sam da mi je pametnije da ga ne prijavljujem jer ocigledno je ubedjen da sve moze pa ne bih da psi stradaju.

A za malisane mi se jos niko ne javlja:neutral:

Hvala ti:ok:

Ok, onda sačekaj da ih udomiš i skloniš, pa ga obavezno prijavi, molim te, skotina.
Na žalost, ja već više od pet meseci udomljavam Lea i niko da se javi, a i za štence, retko...bar ako možeš na sigurno da ih skloniš, a mamu da sterilišeš....
 
I ja udomljavam par pasa, doduse odraslih, vise oglasi na Orkinom sajtu i drugim mestima mesecima, ma niko se ne javlja... Toliko mi je vec muka svega da razmisljam kako vise nikad necu imati svoje pse da bih mogla da uzmem ove koji su na ulici, dok se ne udome. Jedan je sad kod mene, zbog istih tih komsija jer je postao agresivan i pitanje bi bilo dana kada ce nekog ujesti da ga nisam uzela... A on i kidise na stence tako da sve i da imam odobrenje ukucana (a nemam ga) ne bih mogla da ih smestim kod mene a znas i sama da su sanse 0,00001% da neko uzme majku sa 5 stenaca do udomljenja... Bem ti drzavu:neutral:
 

Back
Top