Zarada odlicna, brza i zagarantovana!

e ne znam abs toliko, znam da amway ima neki sistem koji nije valjda klasican mlm..
zar je bitno da ti nekog predjes, bitno je da imas ispod sebe dovoljan broj? ma to jeste cimanje ali nije glupost, videla sam ljude koji su uspeli u tome i deluju ok. pa ko voli da trguje nek izvoli. mozda je bitnije da je proizvod nesto sto je novo i sto treba ljudima! inace kao kreten treba da ih ubedjujes i to je ono sto je problem
 
Ma probao sam to da radim dok je to bila novost
u Srbiji, ali sam se dosta kasno uključio. :roll:
Inače sada je ljude dosta teško ubediti da bilo šta
kupe, svi su za to već čuli i strašno su skeptični,
a to im se ne može zameriti jer je ipak njihov novac u pitanju.
 
total89:
Ovo je savrsena stvar za sve početnike ali i za one koji nisu početnici i to na srpskom jeziku.

Ukoliko zelite li da naucite kako se pravi web sajt i kako pomoću njega možete da zaradite puno,puno novca.

Ukoliko zelite ovo i još dosta toga kliknite na link http://www.zarada.infozarada.com/ Nije u pitanju nikakav MLM ili AFFILIATE.Ovo je nesto sasvim novo i prvi put viđeno na ovim prostorima.


jao hvala dedamraze!
 
MLM nije glupost. Treba odabrati pravu firmu koja posteno radi i placa. Ja radim za firme GDI i FFi, ljudi posteno placaju. Ne isplati im se da prekinu jer i oni imaju zaradu. Imaju proizvod koji nonsalantno nudis bez dosadjivanja. Ko shvati sustinu posla on ulazi u posao i zaradjuje. Ja imam srecu da moja mreza zna sta hoce. Treba shvatiti da nema posla bez ulaganja i jos da se zaradi preko noci. E to nema nigde na zemaljskoj kugli. Oba posla su rasirena u preko 150 zemalja i taj podatak puno govori. Ja znam jedno i to mi je dovoljno da sam zadovoljan a da mozda treba saslusati i deda mraza.
Jedan pametan covek je rekao da svaku sansu treba razmotriti , mozda je bas ova ona prava.
Zato proucite MLM a one druge strane....
http://www.timilan.ws GDI
http://www.timilan.ws/ffi.htm FFi
 
total89:
Ovo je savrsena stvar za sve početnike ali i za one koji nisu početnici i to na srpskom jeziku.

Ukoliko zelite li da naucite kako se pravi web sajt i kako pomoću njega možete da zaradite puno,puno novca.

Ukoliko zelite ovo i još dosta toga kliknite na link http://www.zarada.infozarada.com/ Nije u pitanju nikakav MLM ili AFFILIATE.Ovo je nesto sasvim novo i prvi put viđeno na ovim prostorima.

http://www.buymystupidebook.com/
 
E ljudi evo i mene posle duzeg vremena na ovom forumu iako sam ranije bio jedan od aktivnijih clanova bukvalno su me najurili odavde ! Posto me pljuju na ovom forumu zbog ovakvih tema koje sam pravio samo cu da vam kazem par reci o zaradi na internetu a posto imam jako mnogo iskustva o zaradi na netu za razliku od vecine vas iznecu vam samo par stvar !

MLM - nisam nikada isprobao ali neki ljudi tvrde da je istina neki da nije ! Po meni mlm-om nije nemoguce zaradatiti ali sa jako mnogo truda i da nakupite ljude koji ce raditi za vas (sto znaci preko vas se uclani pet ljudi onda preko svakog od tih ljudi pet itd...) i ako vam mreza bude uspesna uopste vam zarada nije naivna ! Naravno ako neuspe vi ste na gubitku :( !!!

PTC, PTS, PTR..... E o ovim programima bi mogao da vam pricam do sutra ali evo ukratko moja iskustva sa njima ! Da bi uopste mogli da zaradite na ovim programima potrebno je da imate neki racun na internet banci koji mozete otvoriti besplatno ! E sad kada to uradite registrujete se takodje besplatno na neki od programa koji pruzaju mogucnost ovakve zarade na internetu i tu pocinje zarada.... Sistem kod ovih program za zaradu je uglavnom takav da vi dobijate e-mailove i kada kliknete na neki link u e-mail koji ste dobili vi za to budete placeni ! Postoje i programi koji vas placaju za klikove na bannere kao i za uclanjivanje na druge sajtove ali o tome necu da pricamdetaljno da me nebi ponovo ispljuvali za ovo na ovom forumu ! Sad nemoj da se nalozite da ce te zaraditi neki novac preko ovakvih programa jer ima totalno da se razocarate ! Prvo sto cu vam reci da te e-mailovi koje dobijate jedan klik vredi uglavnom pola centi a neki i manje (retko se desi da se zabode neki i od cent pa cak i vise) ! Za bannere je ista prica za svaki banner na koji kliknete dobijate cetvrtinu centa mozda i manje dok je za pacenjno uclanjivanje na druge stvajtove malo bolje placeno ali opet ni tu nisu neke pare (uglavnom oko pet, deset centi po programu u koji ste se uclanili) !
Dakle ovdee kao sto ste i zakljucili nemozete zaraditi nikakve pare, mislim zaradicete ali par dolara ali ako vam kazem da ce vam tih par dolara biti presudno u zaradi na netu sigurno bi ste mi se smejali ali svejedno krecete od nula tako da morate od nekog zaraditi prvih par dolara da bi ste uopste krenuli u neki posao ! Dakle to je sto se tice ovakvih programa idemo dalje !

HYIP programi - E sad sledi onaj drugi deo zarade koji sam rekao da ce doci kada zaradite prvih nekoliko dolara ! Ovi programi su neka vrsta internet stednje (za sada cu se zaustaviti na tome da vas nebi smarao sa detaljima jer pretpostavljam da i nezelite) ! Dakle ulozite novac u neki od tih programa izaberete kakav plan za zaradu hocete (tip stednje koji zelite) ulozite novac i posle odredjenog vremena taj novac se vama vrati uz dodatni procenat koji dobijete od tog uloga ! Ovo je jako dobar vid zarade - zarada se odvija takodje putem internet banaka a dobijate obicno 20% od ulozenog novca za plan od 3-4 dana (sto znaci da ce te taj svoj novac +20% bonusa dobiti posle 4 dana) ! Paznja : ovi programi se jako brzo stvaraju a i jako brzo pucaju ! Treba znati kad je pravi trenutak da ulozite novac u neki program i kada treba pobeci iz programa ! Obicno se u jedan takav program ulaze maksimum 3-4 puta i onda pobegnete :) iz programa dok jos nije puko !!! I jos nisto prvih par puta ce te se smoriti sa ulaganjima ali ce ona kasnije ici sve brze i brze ali morate viditi racuna da kada dodjete do neke cifre od 10$ uvek ulozite nekih 6-7$ da vam na racunu ostane 3$-4$ zbog slucaja da ako program u koji ste uloizili taj novac pukne vama ostane bar 3$ da ponovo mozete da ulozite da nebudete bas na velikom gubitnku !!! Znam ljude koji su ovim nacinom zarade nakupili mnogo para a znam i one koji su pukli ko zvecke zato sto su ulagali sve sa racuna !

Surf programi - sigurno ste na netu culi ono "ogromna zarada surfovanje internetom" ali opet moram da vas razocaram i da vam kazem da i u takve programe ulozite novac da bi vam se on vratio sa dodatkom od nekih 15% do 20% u odredjenom vremenu ! Dakle cilj kod ovih programa je da ulozite novac i zatim posle toga morate surfovati uglavnom nedelju dana u nekom specijalnom prozoru koji vam broji strane i kada dodjete do recimo desete strane taj program vam isplati procenat za taj dan ! Da bi vam to malo pojasnio uzecu neki primer : recimo ulozili ste u surf 4$ a kada se program zavrsi vi dobijete 120% od ukopnog uloga i na programu je naglaseno da morate surfovati 7 dana i za svaki od tih dana morate odsurfovate po 10 stranca onda odete na taj program kod kojih ste ulozili novac odete na onu surf stranu i ta strana automatski menja sajtove, kada dodjete do 10 strane pisace vam na toj surf strani da ste presli dnevni limit da su vam procenti za taj dan placeni sto znaci da cete vi svaki dan dobijati po 0,68$ i na kraju programa zadnjeg dana na racunu cete imati 4,80$ i to ce biti poslato na vas internet racun (znaci zaraidli ste 0,80$) ! Toliko o ovome sad idem na druge tipove zarade !

Ad seans - ubedljivo najbolji nacin zarade a svodi se na to da na svoj sajt postavite googlove reklame i da kad neko klikne na njih vi za to budete placeni ! Naravno ovo nepricam bezveze da je najbolji zato sto stvarno isplacuju i ja sam licno clan googlo-vog ad seansa ! Isplate su kada predjete 100$ ! Postoje takodje i drugi programi koji vas placaju za ubacivanje reklame na sajt ali googlov je najpopularniji !

Ostale zarade - postoji jos 1000 drugih nacina za zaradu kao sto su matrix (mreznazarada slicna mlm-u), zarada testiranjem proizvoda, zarada anketama, zarada igranjem igrica ....... Posebno bih izdvojio zaradu igranjem igrica bi posebno izdvojio zatoi sto sam ja jedan u prvh usao u ovaj program i licno se uverio da radi !!! Dakle o ovoj zaradi necu pisati mnogo ako neko hoce da zna vise nek ami napise PM ! E sad to nije bas zarada vise je dobijanje raznih poklona igranjem raznih flash igrica !
Znaci igrate igre i dobijete razne poklone koje salju u sve zemlje sveta a plus je postarina 100% besplatna ! Zbog ove teme su me tako ispljuvali na ovom forumu zato sto nisu verovali da stvarno salju poklone ali evo meni vec 2 godine pokloni stizu bez ikakvvih problema (preko 170 ljudi se uclanilo preko mene u ovaj vid zarade zar mislite da bih imao toliko ljudi da je ovo laz ?) !!! U svakom slucaju to je to ako ima nekih pitanja jos da vam pojasnim slobodno pitajte ali necu zalaziti u detalje zbog toga da nebi razljutio moderatore na krstarici......
 
Ovdje se mozete prijaviti za Cash Surfers,registracija je besplatna,samo skinete njihov program (mali bar na kojem se okrecu reklame),a placaju i do 1$ po satu.Ne morate svaki cas mijenjati URL adresu kao kod Spedie,mozete zaradjivati i kada ste offline u browseru,samo da program zna da ste tu moracete ponekad i promijeniti neki URL.
Nije lose,a u svakom slucaju da vam se ne svidja uvijek mozete da izadjete i obrisete account.
Nema gubitka,a dobitak raduje! ;-)
Pokusajte svakako je besplatno,ako ne valja-brisi!
evo linka
http://www.cashsurfers.com/signup.asp?referrer=LedenoDoba
 

Back
Top