Prorocke reci Vuka Draskovica

Није тако.
Ето, ја га волим и ценим код њега што је још 1990.године правилно разумео тадашњу ситуацију и куда води политика комунистичког српског режима!...Ви можете да пљујете Вука колико хоћете и да га називате разним именима, али не можете да оспорите да није још тада све предвидео како ће бити.
Од речи до речи.
Слажем се да он није духовно просвећен и да је у великој идеолошкој заблуди (тј.верује у демократију и у ЕУ) али је чињеница да је у вези овога говорио исправно.
Нажалост, ваша немоћ да оспорите ту истину вас нагони да пљујете човека на најпримитивнији начин.
То је жалосно...:neutral:

ja se samo nadam da pamtis vecinu njegovih govora...ako pamtis lako je uociti da je za ovih 20 godina koliko je na politickoj sceni on toliko kontraverznih stvari ispricao kao niko...njegovi govori i politicki istupi sami sebe demantuju na pocetku i kraju iste godine a kamo li u vise godina...
 
Covek koji je imao cast i srecu da okupi ogromnu energiju i stvarno nesto ucini na razvoju demokratije, a koji je uspeo da sve izvrne..izvitoperi..unisti...obesmisli..

Cak je i cetnicki pokret i monarhizam srozao u blato..napravio cirkus poput seoskog vasara.:thumbdown:

a jesi li primetila nesto....zar ti se ne cini da kad god su srbi bili na korak da budu potpuno jedinstveni on je menjao plocu i dovodio do raskola....primera je dosta...poslednji pred petooktobarske promene...zasto je odbio da bude u DOS-u...a takvih prevrata je bilo dosta...priseti se samo...kad god je bilo kriticne mase za potpuno ujedinjenje srba uskace vuk i pravi frakciju...
 
Svojevremeno je prorokovao da nece dodeliti vise od trideset stanova svojim i Daninim rodjacima i prijateljima,

ali je premasio prorocanstvo sa dodeljenih 40 drustvenih stanova,

za vreme nacelnikovanja beogradskom nahijom Spasoja Krunica predstavnika SePeO-a.:mrgreen:
 
a jesi li primetila nesto....zar ti se ne cini da kad god su srbi bili na korak da budu potpuno jedinstveni on je menjao plocu i dovodio do raskola....primera je dosta...poslednji pred petooktobarske promene...zasto je odbio da bude u DOS-u...a takvih prevrata je bilo dosta...priseti se samo...kad god je bilo kriticne mase za potpuno ujedinjenje srba uskace vuk i pravi frakciju...

Ima toga..Ali, pre bih rekla da je on bio nedorastao zadatku koji je preuzeo na sebe.Nagao..sirov..nesposoban za bilo kakvu suptilniju diplomatiju..nije bio tako lucidan pa da stvari okrece svesno, nego je i hapsen..i batine je dobijao..i pucali na njega..Jednostavno, covek je mnogo toga radio stihijski..prilicno glupo..sa dosta umisljene velicine.U svemu tome veliku ulogu je odigrala i njegova zena koja nije znala gde joj je mesto. Ako mu je za utehu..i njegovog najveceg protivnika je unistila zena, pa su bar po necemu slicni.
 
Ovo što govori Vuk je naknadno snimljeno ,nekoliko godina posle mitinga u Nišu.
Drašković nema proročke sposobnosti,ali ima sposobnost kad se nešto već desi da sve ubeđuje da je on to predvideo ,česta pojava u psihopatologiji.
Па јесте снимљено накнадно због буке у маси и онда се не би разумео говор али је све како је заиста говорио. Сви ти говори су веродостојни. Милион посто.
 
ja se samo nadam da pamtis vecinu njegovih govora...ako pamtis lako je uociti da je za ovih 20 godina koliko je na politickoj sceni on toliko kontraverznih stvari ispricao kao niko...njegovi govori i politicki istupi sami sebe demantuju na pocetku i kraju iste godine a kamo li u vise godina...
Памтим.
Али, све то нема везе са овом темом где се помиње говор у Нишу где је све предвидео. Небитно сада...:neutral:
 
To tada je bio samo prvi nalet nezadovoljstva koji je eskalirao protestima. Od tada pa do danas, narod je postao skeptican prema bilo kakvim vodjama i bilo kakvim protestima jer ni ovi prethodni nisu nista dobro doneli. Sada vise ni najispravniji lik ne bi uspeo da okupi masu na ulici jer je ta masa postala apaticna.

Јесте, људи су због таквих попут Вука, који чине најневероватније обрте, масовно престали да било шта верују
политичарима и постали су апатични, мада уколико би се појавио неко нов, харизматичан и рекао неке нормалне
обичне ствари, које тиште огромну већину народа и уколико би показао на једноставним примерима, да држи реч,
покренуо би људе из летаргије.
 
Јесте, људи су због таквих попут Вука, који чине најневероватније обрте, масовно престали да било шта верују
политичарима и постали су апатични, мада уколико би се појавио неко нов, харизматичан и рекао неке нормалне
обичне ствари, које тиште огромну већину народа и уколико би показао на једноставним примерима, да држи реч,
покренуо би људе из летаргије.
srbi iz srbije na celo drzave!
 
Ima toga..Ali, pre bih rekla da je on bio nedorastao zadatku koji je preuzeo na sebe.Nagao..sirov..nesposoban za bilo kakvu suptilniju diplomatiju..nije bio tako lucidan pa da stvari okrece svesno, nego je i hapsen..i batine je dobijao..i pucali na njega..Jednostavno, covek je mnogo toga radio stihijski..prilicno glupo..sa dosta umisljene velicine.U svemu tome veliku ulogu je odigrala i njegova zena koja nije znala gde joj je mesto. Ako mu je za utehu..i njegovog najveceg protivnika je unistila zena, pa su bar po necemu slicni.

Danica :
"Njeno pisanje o meni ispada smiješno u očiglednoj želji da omalovaži moju obitelj ne bi li me tako približila sebi, ženi bez ikakve obitelji - ni ugledne ni neugledne, tikvi bez korijena, ženi rođenoj u šumi - u zemunici sela Brežan s one strane Morave, izvanbračnom plodu iz razuzdanog partizanskog trenutka šumskog orgijanja."

http://www.nacional.hr/clanak/23758/savrseni-zlocinacki-par
 
Ima toga..Ali, pre bih rekla da je on bio nedorastao zadatku koji je preuzeo na sebe.Nagao..sirov..nesposoban za bilo kakvu suptilniju diplomatiju..nije bio tako lucidan pa da stvari okrece svesno, nego je i hapsen..i batine je dobijao..i pucali na njega..Jednostavno, covek je mnogo toga radio stihijski..prilicno glupo..sa dosta umisljene velicine.U svemu tome veliku ulogu je odigrala i njegova zena koja nije znala gde joj je mesto. Ako mu je za utehu..i njegovog najveceg protivnika je unistila zena, pa su bar po necemu slicni.

po svaku cenu je zeleo da bude br.1...druga mesta ga nisu zadovoljavala...
 
Danica :
"Njeno pisanje o meni ispada smiješno u očiglednoj želji da omalovaži moju obitelj ne bi li me tako približila sebi, ženi bez ikakve obitelji - ni ugledne ni neugledne, tikvi bez korijena, ženi rođenoj u šumi - u zemunici sela Brežan s one strane Morave, izvanbračnom plodu iz razuzdanog partizanskog trenutka šumskog orgijanja."

http://www.nacional.hr/clanak/23758/savrseni-zlocinacki-par

Ma, slazem se sa Danicom u njenom vidjenju suparnicke 1.dame,ali i njeno KGB-sko i mafijasko ( plemensko) ponasanje nije mnogo odmaklo.:mrgreen:
 
Ma, slazem se sa Danicom u njenom vidjenju suparnicke 1.dame,ali i njeno KGB-sko i mafijasko ( plemensko) ponasanje nije mnogo odmaklo.:mrgreen:

циа снајке циа, пре бих реко да је циа него кгб, али ко би га знао која је, мада није ни битно - циљ им је исти - нема србије нема срба и миран вашингтон
 
Danica :
"Njeno pisanje o meni ispada smiješno u očiglednoj želji da omalovaži moju obitelj ne bi li me tako približila sebi, ženi bez ikakve obitelji - ni ugledne ni neugledne, tikvi bez korijena, ženi rođenoj u šumi - u zemunici sela Brežan s one strane Morave, izvanbračnom plodu iz razuzdanog partizanskog trenutka šumskog orgijanja."

Колика је паћеница Даница најбоље сведочи и ово што је рекла о Мири Марковић.
То је толико дегутантно и неумесно, да немам речи.
Ако је потомкиња једног војводе - Милојка Стојковића, ћерка Моме Марковића и братаница Драже Марковића, тиква без корена, онда стварно не знам шта је Дана?
Силиконска, јалова, похлепна бабускера из црногорске вуко*ебине.


345btqw.jpg
 
Колика је паћеница Даница најбоље сведочи и ово што је рекла о Мири Марковић.
То је толико дегутантно и неумесно, да немам речи.
Ако је потомкиња једног војводе - Милојка Стојковића, ћерка Моме Марковића и братаница Драже Марковића, тиква без корена, онда стварно не знам шта је Дана?
Силиконска, јалова, похлепна бабускера из црногорске вуко*ебине.


345btqw.jpg

а јел ово дана?
 
Колика је паћеница Даница најбоље сведочи и ово што је рекла о Мири Марковић.
То је толико дегутантно и неумесно, да немам речи.
Ако је потомкиња једног војводе - Милојка Стојковића, ћерка Моме Марковића и братаница Драже Марковића, тиква без корена, онда стварно не знам шта је Дана?
Силиконска, јалова, похлепна бабускера из црногорске вуко*ебине.
Pročitaj i ostalo :
http://www.nacional.hr/clanak/23758/...zlocinacki-par
 

Back
Top