e sad ja vas pitam.....

Ronni:
da li ste imali iskustva.....
decko sa deckom, a devojka sa devojkom....
ja nisam ali bi volio da znam kako vam se cini.....
samo pitam :o :) :D
Pa,ne znam koliko da ti kazem,recimo da znam jednu devojku koja je imala takvih iskustava i kaze ti da je bilo sjajno,jer devojka zna najbolje da sta devojka zeli i voli,mada ja bas nisam tako ubedjena u to.Da se razumemo,hajde dve devoke i nekako,ali dva muskarca to mi je vec jako odvratno.......
 
Evo,ja jesam lezbejka,i malo me vredja ovakav pristup ovoj temi.
Prvi pogresni korak u svemu tome jeste otkrivanje svoje seksualnosti,prvo probati pa onda ustanoviti da li je to ok ili nije.Ne mogu da se slozim sa time.
Ja jesam bila lezbejka znatno pre nego sto sam se upustila u bilo kakve seksualne odnose i to je jednostavno priroda.A pokusati,svoditi lezbejstvo iskljucivo samo na sex,to mi se cini krajnje licemerno,kao da mi koji smo "nastrani" nemamo nimalo mozga nego smo rodjeni samo za sex.
Ljudi razmislite malo sta zaista znaci biti lezbejka.
 
Northern_Lady:
Evo,ja jesam lezbejka,i malo me vredja ovakav pristup ovoj temi.
Prvi pogresni korak u svemu tome jeste otkrivanje svoje seksualnosti,prvo probati pa onda ustanoviti da li je to ok ili nije.Ne mogu da se slozim sa time.
Ja jesam bila lezbejka znatno pre nego sto sam se upustila u bilo kakve seksualne odnose i to je jednostavno priroda.A pokusati,svoditi lezbejstvo iskljucivo samo na sex,to mi se cini krajnje licemerno,kao da mi koji smo "nastrani" nemamo nimalo mozga nego smo rodjeni samo za sex.
Ljudi razmislite malo sta zaista znaci biti lezbejka.

Da ti kaze nesto efendija bez zle namere.
Ljudi MORAJU da svode lezbejstvo i pederasenje samo na sex zato sto:
1/Cinjenica je da na SVIM manifestacijama gde demonstrirate vasu 'nenastranost' dolazite polugoli,obuceni kao idioti i besomucno se zvalavite, po mogucnosti direktno i sto blize kamerama foto reportera.I to radite krajnje neukusno.
2/Sve vase novine, sajtovi, brosure SMRDE na seks.90% tema koje vi obradjujete su vezane za SEKS izmedju osoba istog pola.
3/Vasa populacija NAJVISE zenta od AIDS-a.Jer menjate partnere neverovatno mnogo i malo vodite racuna s kim ste u vezi.Samo nek je guza ili natikac za jezik...

Zelis li jos?
8)
 
Da,zelim jos,jer je jako lepo cuti tolike lazi i strpati sve gay-eve u jedan kos,primitivno nema sta.
Ja ovde kao lezbejka nisam jedna od tih koji se seta polugola niti se unosim u kamere,niti sam lezbejka zato sto je to in,to je prosto moja priroda.
Razumem ja da ti pljujes po svim gay sajtovima i svime sto oni rade,i tu se slazem sa tobom,ali nemas prava Mene da optuzujes.Ja sam iznela ne objektivno gay misljenje,nego moje sopstveno.Ostali gay-evi neka rade sta hoce,ne interesuje me,ja sam svoja,a to tvoje poistovecivanje mene sa ostalima cini samo uvredu za Moju licnost.
 
Northern_Lady:
Da,zelim jos,jer je jako lepo cuti tolike lazi i strpati sve gay-eve u jedan kos,primitivno nema sta.
Ja ovde kao lezbejka nisam jedna od tih koji se seta polugola niti se unosim u kamere,niti sam lezbejka zato sto je to in,to je prosto moja priroda.
Razumem ja da ti pljujes po svim gay sajtovima i svime sto oni rade,i tu se slazem sa tobom,ali nemas prava Mene da optuzujes.Ja sam iznela ne objektivno gay misljenje,nego moje sopstveno.Ostali gay-evi neka rade sta hoce,ne interesuje me,ja sam svoja,a to tvoje poistovecivanje mene sa ostalima cini samo uvredu za Moju licnost.

Ja sam ti rekao CINJENICE, a koliko su istinite vidi se po tome da nisi puno kontraargumentovala.
Osim toga, posebno imate izrazenu crtu da PROPAGIRATE
takozvanu 'ljubav izmedju osoba istog pola' pod parolom 'TREBA PROBATI I VIDETI...'.

...jeste otkrivanje svoje seksualnosti,prvo probati pa onda ustanoviti da li je to ok ili nije.Ne mogu da se slozim sa time...(iz tvoje prethodne poruke)

Znaci, ja sad treba da odem na neki gay sajt ili u naki gay klub.Zatim da me krese gomila pesovana ili da to cinim ja da bih konstatovao DA MI NE ODGOVARA.I nista, meni bulja razvaljena, pesovani zadovoljni i to je to dok ne nadju novu budalu ili naivka.
Neka, hvala ti.Kao da sam probao.
To specificno vrbovanje redovno radite kod mladje populacije ljudi (tinejdzeri i adolescenti), pogotovu kod onih koji imaju pocetnicke seksualne probleme ili nedovoljno ljubavi u porodici.Utuvite im u glavu da DOBRO RAZMISLE da li su hetero s obzirom da IH PODSVESNO DEVOJKE NE PRIVLACE, ili 'NE MOGU DA DOZIVE ORGAZAM'...Pa onda da probaju homo, cisto da vide kako im ide i to po mogucnosti sa vama...

Zelis li jos?
8)
 
Opet namerno pogresno shvacena.
JA,ovo sam napisala JA licno,nisam izasla u ime svih gay udruzenja ili ne znam ni ja cega da propagriam da to treba svi da probaju.Daleko od toga.Nisam za to,samo kazem da je socijalna svest-probati pa otkriti-jako glupa,jer biti gay po sustinskoj definiciji koja trazi duboko razmisljanje dovodi do toga da se nezavisno od socijalnog uopstenog stava utvrdi da li je neko gay ili ne.
To je MOJ stav.
Ne propagiram nista,ja sma to sto jesam,ali nisam jedna od njih,nisam kao sto sam vec rekla jedna od tih koja siri gay populaciju,i bilo bi ti bolje da vise obratis paznju na moje subjektivno misljenje nego da se hvatas odmah za globalizaciju isfrustrirane preplasene gay populacije,jer ja nisam ni blizu njima.Cak vise,zaprepastio bi se da vidis ko pise ove redove.
I ja sam protiv toga da se bude gay kao neka vrsta ideologije ili modnog trenda,ili namernog sirenja toga.
Ja sam samo svo vreme govorila u Svoje ime,a ako ti nemas snage da pogleas sta sam Ja kao individua,kao osoba napisala,onda se ogradjujem od svakog tvog shvatanja jer ti nisi dao nijedan argument protiv Mene licno,nego protiv svih gay-eva.
 
Northern_Lady:
Opet namerno pogresno shvacena.
JA,ovo sam napisala JA licno,nisam izasla u ime svih gay udruzenja ili ne znam ni ja cega da propagriam da to treba svi da probaju.Daleko od toga.Nisam za to,samo kazem da je socijalna svest-probati pa otkriti-jako glupa,jer biti gay po sustinskoj definiciji koja trazi duboko razmisljanje dovodi do toga da se nezavisno od socijalnog uopstenog stava utvrdi da li je neko gay ili ne.
To je MOJ stav.
Ne propagiram nista,ja sma to sto jesam,ali nisam jedna od njih,nisam kao sto sam vec rekla jedna od tih koja siri gay populaciju,i bilo bi ti bolje da vise obratis paznju na moje subjektivno misljenje nego da se hvatas odmah za globalizaciju isfrustrirane preplasene gay populacije,jer ja nisam ni blizu njima.Cak vise,zaprepastio bi se da vidis ko pise ove redove.
I ja sam protiv toga da se bude gay kao neka vrsta ideologije ili modnog trenda,ili namernog sirenja toga.
Ja sam samo svo vreme govorila u Svoje ime,a ako ti nemas snage da pogleas sta sam Ja kao individua,kao osoba napisala,onda se ogradjujem od svakog tvog shvatanja jer ti nisi dao nijedan argument protiv Mene licno,nego protiv svih gay-eva.

Govorim ti CINJENICE kojih sam bio ili jesam svedok.
I ne zelim da argumentujem nista protiv tebe, jer nemam nista protiv tebe.Seceru! :wink:
(Ne ljuti se zbog ovog 'seceru'.Ja to govorim svim zenama na forumu (i ponekad Dlakavom preko privatnih poruka) :wink:
 
Northern_Lady:
Evo,ja jesam lezbejka,i malo me vredja ovakav pristup ovoj temi.
Prvi pogresni korak u svemu tome jeste otkrivanje svoje seksualnosti,prvo probati pa onda ustanoviti da li je to ok ili nije.Ne mogu da se slozim sa time.
Ja jesam bila lezbejka znatno pre nego sto sam se upustila u bilo kakve seksualne odnose i to je jednostavno priroda.A pokusati,svoditi lezbejstvo iskljucivo samo na sex,to mi se cini krajnje licemerno,kao da mi koji smo "nastrani" nemamo nimalo mozga nego smo rodjeni samo za sex.
Ljudi razmislite malo sta zaista znaci biti lezbejka.

Potpuno te razumem. I ja sam lezbejka! Isto, nisam prvo probao pa postao, ali sam to bio jos od kako znam za sebe. Uvek sam se kretao u drustvu zenskih pedera i nije mi jasno zasto ljudi imaju predrasude. Ja njoj predlozim sex (u kome volim ja da dominiram) a ona se odmah slozi i igra pasivnu ulogu.

Ne znam kako je tebi, ali meni je to dika! Svima pricam na sva usta a oni ako nece da shvate ne moraju.

Sestro, samo tako, pokazi im sta znas. Neko mora prvi da krene ja nemam hrabrosti.
 
evo, da ti maca kaže... Imam dve DIIVNE drugarice, ne bih ih menjala ni za šta na svetu. Imam i momka, koga ne bih menjala NIKADA i NI ZA ŠTA... (On u ovoj priči nije bitan, ali morala sam da pomenem.)
Dakle, sa drugaricama provodi do zore, zezanje... Često smo glumile lezbejke, sve u šali, i da vidimo kako reaguju frajerčine, i sve na rečima.pošto smo IZUZETNO bliske, izjasnile su se obe da bi isprobale malo sa istim polom, po mogućnosti nas tri, a ja, pošto sam jedina SREĆNO u vezi, nije me nikada privlačilo. i, u jednom izlasku, bez novih ideja za ludovanje, po nagovoru nekih drugara... Mi se poljubimo (jedna drugarica i ja)... Tu opšte oduševljenje. I iz čistog zezanja, završimo nas dve u krevetu. Zovem ja mog momka da nam se pridruži, ali on spava... Ona, kao pomahnitala od uživanja, a meni jednostavno NIJE TO-TO! Bilo mi malo frka sutradan, ispričale se mi lepo, kaže, ona bi ponovo, a ja NE BIH NIKADA VIŠE! Nije odvratno, ne osuđujem nikoga kome se dopada... Ali, ja sam ipak za muško...
 

Back
Top