braća Rusi

adrenochrome junkie

Ističe se
Poruka
2.259
Pre nekoliko dana prolazim ja tako Pasterovom ulicom kad ono medjutim.Ispred ruske ambasade redovi kao u najboljim danima ispred nemacke i ostalih neprijateljskih ambasada.Zar nam "braca" nisu ukinula vize?Ili nas samo onako yebu cisto iz navike,znajuci da ovde u Srbiji postoji gomila mazohista zeljnih bratske ljubavi.:roll:
 
То "братство" је измишљотина која је настала као полседица очаја због немања ни једног правог пријатеља и окружености непријатељима. Али руси су један од најмање "непријатељских" народа

Права истина је да је русе увек болео ***** за србима и србијом , то је једина истина
 
То "братство" је измишљотина која је настала као полседица очаја због немања ни једног правог пријатеља и окружености непријатељима. Али руси су један од најмање "непријатељских" народа

Права истина је да је русе увек болео ***** за србима и србијом , то је једина истина

U tome i jeste stvar.Ne kazem ja da je Rusija neprijateljska zemlja ali njima je Srbija vazna isto koliko i Madagaskar.
 
То "братство" је измишљотина која је настала као полседица очаја због немања ни једног правог пријатеља и окружености непријатељима. Али руси су један од најмање "непријатељских" народа

Права истина је да је русе увек болео ***** за србима и србијом , то је једина истина

Ne samo sad nego i kroz istorju...
 
Pre nekoliko dana prolazim ja tako Pasterovom ulicom kad ono medjutim.Ispred ruske ambasade redovi kao u najboljim danima ispred nemacke i ostalih neprijateljskih ambasada.Zar nam "braca" nisu ukinula vize?Ili nas samo onako yebu cisto iz navike,znajuci da ovde u Srbiji postoji gomila mazohista zeljnih bratske ljubavi.:roll:

Koliko znam ukinute su vize za Rusiju ali samo za boravak do 30 dana i to za one sa crvenim pasoshem. Pretpostavljam da su u tim redovima ljudi koji rade u Rusiji ili tek trebaju da rade, pa da dobiju papire.
 
njima je Srbija vazna isto koliko i Madagaskar.

можда не баш тако, али практично скоро да је тако

Ne samo sad nego i kroz istorju...

зато сам и написао "увек"

Мени је искрено жао оних који се изјашњавају као "русофили" и томе се још поносе. Првенствено јер би у случају неке нове несреће поново доживели разочарење. А тиме показују да не знају историју и да погрешно размишљају. То знам јер сам и прошао кроз период "обожавања" Русије док није наступило сазревање и отрежњење

Русија ни себе не може да извуче из хроничне кризе
 
То "братство" је измишљотина која је настала као полседица очаја због немања ни једног правог пријатеља и окружености непријатељима. Али руси су један од најмање "непријатељских" народа

Права истина је да је русе увек болео ***** за србима и србијом , то је једина истина

Aha, zato su ruski vojnici dolazili u Srbiju da je oslobadjaju od Turaka, zato je Rusija izgubila carstvo da bi pomogla Srbiji koju je napala Austrougarska... Dokle ti i tebi slicni mislite da lupetate? Zar vas nije bas ni malo blam tolikih gluposti koje ovde napisete?
 
zato je Rusija izgubila carstvo da bi pomogla Srbiji koju je napala Austrougarska...

Русија је "изгубила царство" из сасвим других разлога. Они су ослобађали србију не из љубави него радо дестабилизације Турске

Ја Русију сувише поштујем да бих могао да је обожавам, само што ти то никад нећеш схватити
 
Aha, zato su ruski vojnici dolazili u Srbiju da je oslobadjaju od Turaka, zato je Rusija izgubila carstvo da bi pomogla Srbiji koju je napala Austrougarska... Dokle ti i tebi slicni mislite da lupetate? Zar vas nije bas ni malo blam tolikih gluposti koje ovde napisete?

A dokle ti misliš da lupetaš o "bratskoj ljubavi"... Ako ti nisi dooljno inteligentan da ukapiraš istinu iz činjenica, drugi jesi... Samo se opusti :per:
 
Aha, zato su ruski vojnici dolazili u Srbiju da je oslobadjaju od Turaka, zato je Rusija izgubila carstvo da bi pomogla Srbiji koju je napala Austrougarska... Dokle ti i tebi slicni mislite da lupetate? Zar vas nije bas ni malo blam tolikih gluposti koje ovde napisete?
Cudna stvar se dogodila...........bivsi cobani i njihovi potomci koji su u blatnjavim opancima sisli sa raznih cuka i vukojebina i koji su se plasili beogradske kaldrme kada su sa petokrakama na celu krenuli da terorisu i ubijaju gradjansku Srbiju i da se bez ikakvih problema useljavaju u kuce i stanove onih koje su pobili (gde su prvo zalozili parket, sta ce im parket u kuci, navikili su na zemljani pod) se sada kunu u Ameriku i "zapad" a samo par decenija ranije su gradskoj omladini sekli duzu kosu i kravate.
naravno, i dan danas zive u kucama svojih zrtava koje su pobili u ime komunizma i revolucije a prezivele "gradjane" koji su i pre i posle rata ostali ono sto su uvek i bili - SRBI sada optuzuju za rusofilstvo.
Komunisticka bagra i njihova razmazena deca sada pozivaju na neki novi komunizam ali u liberalno-kapitalistickom ruhu i tim neokomunistima su glavni uzori SAD i EU!!!!!!!!!

Sve su to obicna g....
 
То "братство" је измишљотина која је настала као полседица очаја због немања ни једног правог пријатеља и окружености непријатељима. Али руси су један од најмање "непријатељских" народа

Права истина је да је русе увек болео ***** за србима и србијом , то је једина истина

Какве глупости све морам да читам на овом форуму, Боже ме сачувај! Па ко је помогао у ослобађању Београда од Немаца ?

Ко је послао ултиматум Француској да оде бродом по наше војнике, (пошто другачије Французи не би ни отишли), ко него РУСКИ ЦАР.

Ви сте циници и злонамерни људи који би сте желели да УМАЊИТЕ Руску помоћ која је постојала кроз историју, али то вам никада неће поћи за руком, јер се ваши коментари заснивају на ЛАЖИМА а не на ИСТОРИЈСКИМ ЧИЊЕНИЦАМА.

Толико.
 
Совјетска армија, је чистила све на свом путу од немаца па ни Београд није изузетак, Очистили су и Праг, Познањ, Лођ, Братиславу, иако нису пољска, словачка и чешка браћа

Французи су се јако потресли због ултиматума цара, чија се држава већ распадала

А тек 1999 што су помогли, сваки дан су "осуђивали" бомбардовање, било би поштеније да су подржали NATO , него што су тако помагали , фуј
 
Совјетска армија, је чистила све на свом путу од немаца па ни Београд није изузетак, Очистили су и Праг, Познањ, Лођ, Братиславу, иако нису пољска, словачка и чешка браћа

Французи су се јако потресли због ултиматума цара, чија се држава већ распадала

А тек 1999 што су помогли, сваки дан су "осуђивали" бомбардовање, било би поштеније да су подржали NATO , него што су тако помагали , фуј

Па наравно да је очистила фашизам и слава совјетској армији, хвала им за ослобођење! :heart:

А Французи нису имали куд, морали су да прихвате ултиматум Руског Цара! И опет Хвала Русима и Руском цару! :heart:

А 1999 године Јељцињ је био на власти, и знамо врло добро колико је Русија имала проблема, уништавали су је. Али ХВАЛА ПУТИНУ ШТО ПОДИЖЕ РУСИЈУ ПОНОВО НА СВОЈЕ НОГЕ!:heart::heart:

А за твој претходни, као и овај пост важи - У ЛАЖИ СУ КРАТКЕ НОГЕ :mrgreen:
 
Совјетска армија, је чистила све на свом путу од немаца па ни Београд није изузетак, Очистили су и Праг, Познањ, Лођ, Братиславу, иако нису пољска, словачка и чешка браћа

A kako je to Beograd bio na ruskom putu do Nemacke?

Sta ti pises... Da li si ti zdrav?
 
не би било боље , само није урађено ни због какве љубави или братсва

I na kraju, kako god okrenes, Rusi pomagase Srbima u desetinama prilika do sada, a ta pomaganja su ih neretko skupo kostala. Taman i da oni to nisu radili zbog prijateljstva ili bratstva prema Srbiji, Srbija bi morala zbog toga da prema njima gaji prijateljstvo. Kapish, hrvat?
Istovremeno, dok su Rusi pomagali Srbiji iz samo njima znanih razloga, zapad nam je zabijao noz u ledja kad god je stigao, opet iz samo njima znanih razloga.
 

Back
Top